GlaceCordis

Co sądzicie o oficjalnych komiksach MLP?

Recommended Posts

Miałem cztery pierwsze tomy. Podobały mi się, ale nie na tyle żeby kupować kolejne. Podobała mi się kreska, humor i wiele nawiązań (Transformers w tym o Podmieńcach). A poza tym? Trudno powiedzieć. Jakoś za bardzo ich nie pamiętam (nie, nie cierpię na amnezję). Jedyny komiks jaki kupuję w miarę regularnie to Deadpool (polecam). No ale to już inna bajka :) 

• Like 1

Bardziej niż fabuła lepsze jest wyłapywanie smaczków z tła czy graficznych gagów. Aż mi się przypominają komiksy Dona Rosy.

• Upvote 1
  • Like 1

Komiksy są generalnie spoko, warto je przeczytać czy obejrzeć. Tylko lepiej traktować je na luzie, bo fabula w nich jest wedlug mnie dalece niekanoniczna. Ja po przeczytaniu niektorych to nawet zaczalem nabierac przekonania iz obrazkowe historyjki o poniaczach sa lepsze od ich animowanego pierwowzoru... 

8 godzin temu, Talar napisał:

Bardziej niż fabuła lepsze jest wyłapywanie smaczków z tła czy graficznych gagów. Aż mi się przypominają komiksy Dona Rosy.

Tyczy się to glownie tych komiksow rysowanych przez Andy'iego Price'a. Chociaż nie tylko. :) Do Dona Rosy jednak jeszcze troche brakuje. 

• Like 3

Zebrałam kilka ciekawszych dla mnie numerów, ale nie kupuję każdego tomu z osobna. Są sympatyczne, miejscami nawet lepsze od serialu.