Skocz do zawartości

Pracownia FriFraka


FreeFraQ

Recommended Posts

Stare info...

W sumie... szarawe skrzydła tia? w next arcie( jeśli bd mi sie chciało coś z ockiem ;p) wypróbuje ^^

Hmm... Dobra... zrobiłem tak jak lunek zasugerował niewiem powiedzcie mi które lepsze xD

Wersja z szarymi

Dołączona grafika

i Ta Starsza wersja

Dołączona grafika

Nowe. Coś z innej beczki. zatytułowane "Scootaloo's Nightmare"

Spokojnie spokojnie Scootie... to tylko koszmar... będzie dobrze.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art 1 Co to za rozmiar buta? xD Jest fajny, tylko mi (takie własne spostrzeżenie tylko jest to) te różowe sznurówki nie pasują za bardzo. jakieś...jasno/ciemno zielone może... Art 2 Deszcz pada, rozumiem tylko w tle? :P AJ ładnie wykonana, tylko cień wokół jej ogona powinien padać tylko z jednej strony, chyba że znajduje się na równiku i coś tam coś tam...sugerowałbym usunięcie cienia po prawej stronie ogona. Art 3 Trololo, wszystko mi się podoba, nawet brak cieni jest wskazany, cienie by zepsuły ten taki fajny efekt obrazka. I tu RD jest chyba młodsza, co nie? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, Flutteryay, jak tak możesz pisać xD I w ogóle teraz już przesadzacie. Arcik oceniłem na pw a ten poprzedni... Też fajny :D Ot takie świąteczne klimaty. Całą mane 6 tak narysuj :D I tam jakieś postacie poboczne jak Luna czy Tia czy Tom xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare info

Dołączona grafika

Nowe ;d

Dobra leci porcja artów tradycyjnych

Musze popracować nad oczami.

Dołączona grafika

Pinkieee ^^

Dołączona grafika

Windie ;p

Napewno są błedy ale to zrobiłem kilka godzin temu( co sie wnerwiałem czemu mi nie wychodzi ;p)

Dołączona grafika

OCZY!(jack szczególnie) Jack rozczochrana (jak to rano bywa), a Juice w lustrze... tylko zastanawiam sie jak sie tam dostała skoro "mieszka" z jack może, żeby sobie pogadać z nia? xD

Dołączona grafika

(oczy znowu szczególnie przy Lighting) A skoro o tym mowa.

Pegaz StrongApple, Ziemny LightingFire , Jednorożec SweetFruit( Lf Sf dzieci fruit, Strong jack)

Dołączona grafika

I co to było bez lekkiego shipingu... Bloom Fire ;p

No to wszystko :D nazbierało się tego troszku ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...