Skocz do zawartości

Nowy z UK


DJ Pon 3 Vinyl Scratch

Recommended Posts

9 minut temu, Littlepip 02 brony napisał:

Sory jestem tu nowy :lyra2:

Nie zwalnia to ciebie od znajomości podstaw regulaminu :rd5:

 

A tak na temat.

@wampir221 Nie oglądałeś Gravity Falls? W takim razie serdecznie polecam. To jeden z najlepszych seriali animowanych jakie kiedykolwiek powstały: doskonała fabuła, humor na wysokim poziomie i dość nietypowy antagonista. Link do odcinków znajdziesz w tym temacie (po obejrzeniu zachęcam do dyskusji. Zapewniam, jest o czym gadać :) )Są po angielsku, ale dla ciebie to chyba żaden problem 

 

 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Littlepip 02 brony

Polecam schować linki do YT w spoilery poprzez edycję postów zanim zieloni zobaczą i zrobią porządek. 
A co do tematu to witamy serdecznie na forume kolejnego nowoponiacza i mamy nadzieję, że się odnajdziesz i zostaniesz na dłużej! Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące fandomu/forum to pisz na priv, postaram się pomóc. :enjoy:

Edytowano przez Wilczkowa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Littlepip 02 brony napisał:

Kopycio i Pozdrawiam Cię:cheerilee: co to jest priv :twilight3: jeśli wolno spytać a pozatym lubisz klimaty FoE bo ja mam totalnego fjoła :vinylderp:na punkcie jego I Love MLP FiM i FoE .

Priv to inaczej prywatna wiadomość. Kliknij na czyimś nicku lub awatarze. W ten sposób przejdziesz do jego/jej profilu. Gdzieś tam na górze będzie "wyślij prywatną wiadomość". 

 

Aha, co to jest FoE?:fswhat:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...