Skocz do zawartości

Witam ponownie haha!


Sajmon

Recommended Posts

Kopę lat starzy przyjaciele *.*

 

A wiec z okazji tego że jesteśmy tutaj może sie przedstawie? ^^ Nazywam się Szymon i oto jest moje drugie konto na mlppolska :) Jakieś 3 lata temu byłem tutaj bardzo aktywny i poznałem wiele fajnych ludzi z których część nadal tu jest haha. Może do nich potem napisze :yay: Od razu mi wpadło w oko kilka nowych rzeczy i powiem wam że chyba raczej na lepsze, brawo dla adminów <3 Jeśli już jestem tutaj na forum wypadało by też zacząć ponownie oglądać bajke i czytać fanfici (czy jak to tam się nazywało xd) więc jeśli by mi ktoś mógł poświęcić troszeczke czasu i polecić kilka swoich ulubionych opowieści byłbym bardzo wdzięczny <3 muszę jeszcze znaleść fajną stronę na której będe mógł oglądać mlp więc na razie już skończe pisać, narka OwO

 

Edytowano przez Sajmon
  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Sajmon napisał:

Nazywam się Szymon i oto jest moje drugie konto na mlppolska :)

Witaj Szymonie ponownie.

Nie wiem czy wiesz, ale drugie konto (no i każde kolejne) na naszym portalu jest niezgodne z regulaminem, więc jak masz takowe to zgłoś się do mnie na priva najszybciej jak możesz.

W innym wypadku, baw się dobrze!

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec.. ^^ Drugie konto już przepadło wiec możemy uznać że jestem tu nowy :yay: A większość ludzi tutaj i tak już nie znam ^^ Tak z ciekawości: dlaczego nie można mieć drugiego konta?

2 godziny temu, darkblodpony napisał:

Witaj 

Masz stronkę, która może ci się spodobać

https://sparklesubs.pl

Dzięki misiu <3

 

2 godziny temu, Ano_ napisał:

Witaj! :squee:

Miło mi Cię poznać! Jeśli chodzi o MLP to chcesz oglądać po polsku czy po angielsku? a może po angielsku z napisami? xd

Raczej po polsku bo mi się dubbing bardzo podobał... chyba hehe

 

1 godzinę temu, PervKapitan napisał:

Priwiet.

Oglądasz/łeś jeszcze jakieś seriale animowane oprócz kuców?

Grasz w gry? Jeśli tak to jakie preferujesz?

Jakie było Twoje poprzednie konto?

No można powiedzieć że kilka anime jeśli się tym interesujesz ale tak pozatym raczej nie ^^ możemy sobie pograć w lola, w csa, w WoWa, gram w dużo gier :flutterblush: A ty?

Edytowano przez Sajmon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sajmon napisał:

No można powiedzieć że kilka anime jeśli się tym interesujesz ale tak pozatym raczej nie ^^ możemy sobie pograć w lola, w csa, w WoWa, gram w dużo gier :flutterblush: A ty?

W sumie o anime nie myślałam, ale też zdarzy mi się obejrzeć. A jakie masz ulubione więc anime?

A grać to gram sporo w różne gry. Głównie single, ale multi to WoW, HotS i OW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...