Skocz do zawartości

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sun

Wydruk Si Deus Nobiscum, oraz Dodruk Equetrip

Recommended Posts

Dawno niczego nie wydawałem. Pora więc nadrobić zaległości. W związku z tym, ruszam kolejny projekt wydawniczy. Tym razem sięgamy po dobre, polskie dzieła: Si Deus Nobiscum autorstwa Gandzi, oraz dodruk równie fenomenalnego i docenianego fika, jakim jest Equetrip od Psorasa. Fanfików myślę, że nie trzeba przedstawiać, a jeśli ktoś ich nie zna przypadkiem, to polecam skoczyć do odpowiedniego linku i samemu się przekonać jakie to świetne dzieła (oba zostały wyróżnione przez czytelników tagiem Epic)

Zamówienia można składać w specjalnym formularzu, w którym wyszczególnione są wszelkie koszta. Można je również znaleźć poniżej:

Si Deus Nobiscum: 23zł

Equetrip 32zł

Wysyłka:

pocztą 10zł

Paczkomatem 11zł

Dodatkowe informacje można znaleźć w regulaminie, a jak i tam nic nie ma, to śmiało pytać.

Zbiórka zamówień trwa do 11.11.2018. Później, tradycyjnie, circa 10 dni na wydruk w drukarni i wysyłka pod koniec listopada. Tak żeby zdążyć przed szałem świątecznym.

• +1 4
  • Lubię to! 2

Z nieba mi spadłeś z tym projektem wydawniczym, akurat brakowało mi w kolekcji "Equetripa" a i "Si Deus Nobiscum" bardzo chętnie poznam.

PS. Czy jak by był wydawany Past Sins 2.0 to czy przy okazji byłyby też wydawane opowieści poboczne?

1 godzinę temu, Nightmare Xeno napisał:

Turbo638 tak zgadza się poboczne były wydawane ale z dodrukiem Past Sins 1.0. A Past Sins 2.0 jest tłumaczone obecnie.

Wiem o tym, mi chodziło o to czy jak będzie drukowane Past Sins 2.0 to czy będzie dodruk pobocznych

@Sun A nie pozostała Ci może jakaś sztuka Past Sins z dodruku, którą chciałbyś wypuścić w świat? :efWiK:

Uwaga, regulamin zaktualizowany o numer konta. 

6 godzin temu, turbo638 napisał:

PS. Czy jak by był wydawany Past Sins 2.0 to czy przy okazji byłyby też wydawane opowieści poboczne?

Tak, ale przy 1.0. Jak wspomniał Xeno, 2.0 są w trakcie tłumaczenia i mam nadzieję, ze zdążą do czerwca przyszłego roku

2 godziny temu, Siwy napisał:

@Sun A nie pozostała Ci może jakaś sztuka Past Sins z dodruku, którą chciałbyś wypuścić w świat? :efWiK:

Z tego co pamiętam, to nie. Mam tylko te z błędem w druku (brak spacji po spójnikach). Mogę ją dorzucić w gratisie przy zamówieniu obu książek. 

Edytowano przez Sun

Dnia 11.09.2018 o 20:30, Sun napisał:

Z tego co pamiętam, to nie. Mam tylko te z błędem w druku (brak spacji po spójnikach). Mogę ją dorzucić w gratisie przy zamówieniu obu książek. 

Equetripa już mam, ale już wypełniłem zamówienie na Si Deus Nobiscum. Ogólnie to zależy mi na tym PastSins bo w moim egzemplarzu uszkodziłem okładkę a chciałbym żeby na półeczce ładnie wyglądała :D Wersję 2.0 też zamówię jak będziesz ją wydawał :lunahug2:

1 godzinę temu, Siwy napisał:

Wersję 2.0 też zamówię jak będziesz ją wydawał :lunahug2:

Cóż, wydanie 2.0 zależy w dużej mierze od ekipy tłumaczącej. Tk czy siak, 2.0, kiedy już zostanie wydane otrzyma pewną zmianę, która już na pierwszy rzut oka będzie ją odróżniać od 1.0. 

Spoiler

tytuł na grzbiecie

Kusi mnie jeszcze jeden dodatek, ale musze poczytać, jak to działa i jak to zrobić, bo niestety jeszcze tego nie próbowałem. Myśle jednak, że warto będzie się tego dowiedzieć. 

Okładka Si Deus nobiscum jest gotowa? Jeśli tak, to będzie jednoznacznie sugerować uniwersum MLP, czy może nie muszę się martwić rodzicami? :fluttershy4:

Dnia 28.09.2018 o 15:46, KursePl napisał:

Okładka Si Deus nobiscum jest gotowa? Jeśli tak, to będzie jednoznacznie sugerować uniwersum MLP, czy może nie muszę się martwić rodzicami? :fluttershy4:

Okładka jest zaplanowana i nie będzie sugerować nic kucowego. Nie mam niestety grafiki, ale jej autor obiecał, że z nią zdąży i nad nią pracuje

• +1 1

Przypominam o możliwości zapisywania się na wydanie. Został jeszcze tylko miesiąc by uciułać te drobniaki i sprawić sobie fajny prezent na święta, albo i trochę przed nimi. Do końca tygodnia powinna pojawić się okładka we w miarę ostatecznej wersji. 

Miałem to zrobić dwa dni temu, ale zapomniałem. Oto w zasadzie chyba finalna okładka

Spoiler

MfNeAHD.jpg

Jednocześnie przypominam o możliwości rejestracji i zamawiania książek. Bo został niecały miesiąc. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się