Skocz do zawartości

Poszukiwacze zaginionego Avatara (Bon Bon)


solaris

Recommended Posts

A ten od Arjena?

Toż to oburzające! Niech no ja... Witam wszystkich!

Czas na punktację Lyry za to pytanie i następnie ogólną klasyfikację.

Zatem tak:

12 - Arjen (Ja?! JA się nie znam?! Niech no ja tylko... Bon Bon, dawaj co tam trzeba i ruszamy do Carrot!)

11 - Hedzio (Hmmmm.... Zabawa w archeologa? Brzmi interesująco! Może odkryję coś i nazwą to moim imieniem? :D)

10 - MaxyBlack (To jest bujda na resorach... Na pewno... Ale lepiej się upewnię. Niech nikt nie wchodzi na teren ogródka Carrot! Proszę mi nie przeszkadzać.)

9 - Kuoth

8 - GumPony

7 - Neon

6 - Legion990

5 - Lisica

4 - FaithFire

3 - KorQ

2 - kasikam123

1 - Darth Evill

A teraz kolejne pytanie: Jak przekonalibyście z Bon Bon mnie, żebym poszła z Wami pomóc skopać ogródek Carrot Top?

I podsumowanie po dwóch pytaniach:

22 - Arjen

22 - Hedzio

18 - MaxyBlack

16 - Neon

14 - GumPony

14 - Kuoth

12 - Lisica

8 - FaithFire

8 - Legion990

4 - KorQ

3 - Trum

2 - kasikam123

1 - Darth Evill

I kolejne pytanie (być może będzie wszystkich 5, być może 7, bo padały pytania o ilość pytań): Bon Bon panicznie boi się wizyt dentystycznych u Colgate (Wy chyba też nie lubicie jak ktoś Wam boruje czy wyrywa zęby xD). Jak nakłonilibyście ją na taką wizytę u Colgate? (Może nie trzeba będzie nic robić)

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Angel Wing

Um BonBon... Wiem, że boisz się wizyt u Colgate ale no trzeba jej powiedzieć prosto w oczy, że z Twoim pięknym uśmiechem jest wszystko okej i nie potrzebujesz żadnej kontroli dentystycznej a poza tym... Wydaje mi się, że to dość sympatyczna klacz tyko tak jak mówie... trzeba mieś do niej odpowiednie podejście... od razu na wstępie powiedzieć, że chcemy tylko porozmawiać i nic więcej. A jak się nie uda to cóż... mówi się trudno. Jak znów będzie chciała odwalić jakiś numer to po prostu sobie pójdziemy mówiąc, że nie chcieliśmy wizyty jednak i wstąpimy do Pinkie do Kącika kostki cukru na jakieś ciastko czy coś. Co Ty na to BonBon ? No weź się przełam i chodź jednak prooszę. Lyra też idzie wiec nie będziesz sama a poza tym jak by co to można ją wcisnąć na wizytę u dentystki Colgate... Nie wiadomo kiedy miała ostatnią a zaszkodzić jej nie zaszkodzi hihi. No to jak idziesz ?

Link do komentarza

Meh...dentysta. Też się kiedyś takich istot bałem. Jak widać, niepotrzebnie. Teraz tak naprawiają te zęby, że aż nic nie czuć...no po prostu magia. I dają cukierki jak się skończy wizyta. I naklejki. Poza tym, przed wizytą można z nimi pogadać o wszystkim prawie. I przecież to Colgate. Wiesz, że ona żadnemu kucykowi nie zrobi krzywdy. Do tej pory słyszałem od jej pacjentów, że to najlepsze co mogło spotkać ich zęby. Szybko i bezboleśnie. To jak, idziesz?

Link do komentarza

Bon Bon spokojnie. Jak nie będziesz miała zdrowych zębów to niestety wszystkie Ci wypadną i nie będziesz mogła już jeść cukierków i innych smakołyków! Gdybym nie chodziła do dentysty miałabym tylko kilka zębów, ropę w dziąśle i dwie gigantyczne dziury. I obiecuję Ci nagrodę jak nie będziesz krzyczeć na fotelu dentystycznym.

Link do komentarza

BonBon... jeśli chcesz jeść słodkości, musisz mieć zdrowe zęby. Jeśli o nie nie zadbasz, to za rok będziesz się mogła pożegnać ze słodyczami na wieeeele lat. Sztuczna szczęka? Wiesz, jak to wygląda, jakie to niepraktyczne, będą się z Ciebie śmiali, sama nie będziesz się mogła śmiac, bo Ci proteza wyleci i wstyd wielki. Colgate to miła klacz, da znieczulenie i ani nie poczujesz, będzie po wszystkim. Poza tym dowiesz się jak pielęgnować zeby by już zawsze móc błyszczeć pieknym uśmiechem (wiesz jak to działa na ogiery, nie?), i delektować się slodyczami bez bólu, gdy ząbki zaczną się psuć.

Obiecuje, że nie zrobi nic strasznego - sam tego dopilnuje, będę z nią rozmawiał, pytał o wszystko, obiecuję na Jej Królewską Godność Księżniczkę Lunę.

Więc do boju dziewczyno, jesteś duża, staw czoła wlasnym lękom i pokaż wszystkim, że jesteś silna i niezależna! Chodźmy tam z Twojej własnej woli!

Psss... A wiesz... widziałem, że Colgate po wszystkim rozdaje te extra pyszne cukierki, takie jak lubisz!

__________________________________________

Kontynuacja niekanoniczna:

I ma na ścianie plakat Solarisa....

Edit: Nie uciekaj!!! xD

Link do komentarza

Od samego rana Max jęczy w pokoju utrudniając życie Bon Bon. Płacze, szlocha, krzyczy z bólu. Jest nie do zniesienia. Ciągle okłada się z pięści w jeden z policzków tylko po to by wybić sobie tak bolący ząb. Nie daje spokoju Bon Bon. - Wielkie dzięki... - rzucił przez łzy - Musiałaś mi dawać tyle słodyczy... teraz ząb mnie boli... Bądź tak iła i mi go wyącbij... walnij raz a porządnie z kopyta, tak aby wypadł... lepsze to niż iść do dentysty... Spotkałem Colgate... - zamilkł na chwilę nie mogąc nic wydusić z siebie przez ogromny ból. - Powiedziała, że mam wpaść... ale ja nie mogę... boję się iść... Wolę tak... siedzieć... Pewnie kiedyś... przestanie mnie boleć... - Powiedział po czym znowu zaczął płakać. Innymi słowy odwaliłbym taką scenę, że Bon Bon sama zaprowadziła by mnie do Colgate nie wiedząc, że to wszystko udawane tylko po to by ona tam przyszła. Jeśli plan by się powiódł to kupiłbym jej ogromnego lizaka za to, że przyszła zbadać swoje śliczne ząbki. Opcjonalnie.. Bon Bon, nie uwierzysz co właśnie załatwiłem. Colgate nie ma już lizaków dla klientów i potrzebuje kogoś kto dostarczy jej łakocie. Mamy się dziś zgłosić i pokazać jakie cukierki możemy zaoferować. Chodź szybko! Wyobraź to sobie, wszyscy wychodzący od dentysty będą dostawali twoje wspaniałe cukierki! To będzie super reklama dla twojego sklepu z słodyczami!

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Hej Lyra, jakiś pomysł na kolejne pytanie? Bo mi nic nie przychodzi do głowy....

Też nie mam pojęcia o co jeszcze zapytać...

DWA TYGODNIE PÓŹNIEJ

No, nareszcie coś udało nam się wymyślić.

Zatem:

10 - Arjen (Hmmm.... Znieczulenie na pewno ucieszy Bon Bon, poza tym widmo sztucznej szczęki? Po tych słowach zobaczysz tylko tuman kurzu unoszący się za Bon Bon pędzącej do Colgate xD)

9 - MaxyBlack (Bon Bon się martwi o każdego, świetny pomysł! Na pewno zaciągnie Cię siłą do Colgate! Pomysł ze słodyczami rozdawanymi przez Colgate też świetny.)

8 - Hedzio (Chcesz żebym zrobiła za pzykład dla Bon Bon? Dobry pomysł! Colgate rozdaje świetne pasty do zębów, na przykład anyżkowe czy miętowe. Dzięki temu sama lubię dbać o zęby. Może i Bon Bon się przekona...)

7 - Neon

6 - Lisica

5 - Darth Evill

4 - Kaoma

3 - Legion990

2 - GumPony

1 - Wolf

A teraz kolejne pytanie: Jak przekonalibyście z Bon Bon mnie, żebym poszła z Wami pomóc skopać ogródek Carrot Top?

I podsumowanie po dwóch pytaniach:

32 - Arjen

30 - Hedzio

27 - MaxyBlack

23 - Neon

18 - Lisica

16 - GumPony

14 - Kuoth

11 - Legion990

8 - FaithFire

6 - Darth Evill

4 - KorQ

4 - Kaoma

3 - Trum

2 - kasikam123

1 - Wolf

I kolejne pytanie: Do Bon Bon przyszły Scootaloo, Sweetie Belle i Apple Bloom i chcą pomóc jej w robieniu słodyczy. Te trzy klaczki robią chaos większy jak Discord, a Bon Bon panicznie boi się o swoją kuchnię. Jak pomoglibyście Cutie Mark Crusaders w zdobyciu cutie marków nie narażając na straty kuchni Bon Bon i jednocześnie robiąc z nimi jakieś pyszne słodycze?

Link do komentarza

Powiedział bym Scootaloo że Rainbow Dash ją potrzebuje (Scootaloo z głowy) , potem powiedziałbym Applebloom że Applejack potrzebuje pomocy na farmie (Applebloom z głowy) , a następnie powiedziałbym Sweetie Belle że Rarity ma dużo pracy i bardzo chętnie przyjmie jej pomoc ! Podczas nie obecności CMC Bon-Bon zamknie drzwi i wtedy nie będą mogły tam wejść , TA DAM ! :rainderp:

Link do komentarza

Powiedział bym Scootaloo że Rainbow Dash ją potrzebuje (Scootaloo z głowy) , potem powiedziałbym ze Applebloom że Applejack potrzebuje pomocy na farmie (Applebloom z głowy) , a następnie powiedziałbym Sweetie Belle że Rarity ma dużo pracy i bardzo chętnie przyjmie jej pomoc ! Podczas nie obecności CMC Bon-Bon zamknie drzwi i wtedy nie będą mogły tam wejść , TA DAM ! :rainderp:

Jakże przewrotnie.

Link do komentarza

Można zabezpieczy kuchnię... Prosząc, by one nie szalały tak bardzo, bo sobie coś zrobią.

Potwierdzam, grzeczne poproszenie je może coś zdziała. Dokładam też schowanie noży itp. Rogi też można zabezpieczy gąbką.

(zmieniłam RB czcionkę, bo to pogrubianie mnie nudzi i w dodatku używają go awatary, a RB nie jest oficjalnym kucem tylko towarzyszką przy postach, nad kolorkiem (Tak on tam jest!) to jeszcze pomyślę)

To też coś dołożę, Zakaz na gotowanie na gazie/ogniu i dotykanie się do piekarnika mikrofalówki.

Link do komentarza

Powiedziec im ze napewno dostana swoje znaczki na zadzie za najdluzsze siedzenia na krzesle i wpie... zjadanie slodyczy. Dlatego maja tylko siedziec i testowac jak smakuja slodycze jakie zrobisz. Sa male i naplone na te znaczki wiec zrobia wszystko by je zdobyc i to zrobia. A mnie to by nawet ucieszylo jagby dostaly takie znaczki, byl by spokoj i siedzialy by na miejscu spokojnie przynajmniej.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Bon Bon spogląda na Lyrę niczym C3PO na R2D2 i mówi: "we're doomed!". Na CMC nie ma mocnych dlatego są tylko dwa wyjścia: wyrzucić je za drzwi (a nie o to tu chodzi) lub pogodzić się z tym co nieuniknione - bałaganem. Ja upewnił bym się że pod ręką są tylko drewniane "narzędzia pracy", spróbował dokonać niemożliwego - przekonać dziewczynki do pomocy przy sprzątaniu (uroczy znaczek sprzątaczki... raczej na to nie pójdą, ale kto wie?) a piekarnik do ostatniej chwili zastawił stołem. Może udało by się wysmażyć coś zjadalnego i nie trafić do szpitala.

Link do komentarza
  • 1 month later...

Wracamy po baaaaardzo długiej przerwie z przyczyn czysto niezależnych ode mnie.

Punktacja jest następująca:

6 - djsound (Dobry pomysł, bardzo bezpieczny. Poza tym próba nakłonienia do posprzątania tego bałaganu...)

5 - MaxyBlack (Ujarzmienie CMC przy pomocy Fluttershy? Brzmi sensownie :P)

4 - Lisica (kolejny pomysł z zabezpieczeniem kuchni, ale mniej przewidujący.)

3 - Arjen

2 - GumPony

1 - Legion990

A teraz kolejne pytanie: Jak przekonalibyście z Bon Bon mnie, żebym poszła z Wami pomóc skopać ogródek Carrot Top?

I podsumowanie po dwóch pytaniach:

35 - Arjen

32 - MaxyBlack

30 - Hedzio

23 - Neon

22 - Lisica

18 - GumPony

14 - Kuoth

12 - Legion990

8 - FaithFire

6 - djsound

6 - Darth Evill

4 - KorQ

4 - Kaoma

3 - Trum

2 - kasikam123

1 - Wolf

A kolejne pytanie brzmi:

Co byś zrobiła gdyby Twoja najlepsza przyjaciółka robiła z siebie (kompletnie nie zdając sobie z tego sprawy) pośmiewisko to co byś zrobiła?

Link do komentarza

A teraz kolejne pytanie: Jak przekonalibyście z Bon Bon mnie, żebym poszła z Wami pomóc skopać ogródek Carrot Top?

Marchewki są bardzo słodkie, można z nich zrobić wiele dobrych rzeczy (nie samymi cukierkami człowiek żyje). A jeszcze lepsze są świeżo wyrwane z ziemi (i umyte, żeby nie było). Ale żeby cokolwiek wyrosło trzeba najpierw skopać ogródek. Jak dla mnie pomoc przy pracy w zamian za warzywa to uczciwa propozycja.

A kolejne pytanie brzmi:

Co byś zrobiła gdyby Twoja najlepsza przyjaciółka robiła z siebie (kompletnie nie zdając sobie z tego sprawy) pośmiewisko to co byś zrobiła?

Powiedziałbym, że mam dość poważny problem i poprosił o rozmowę na osobności - w cztery oczy. Gdy już zostali byśmy sami wytłumaczył co i jak.
Link do komentarza

Co byś zrobiła gdyby Twoja najlepsza przyjaciółka robiła z siebie (kompletnie nie zdając sobie z tego sprawy) pośmiewisko to co byś zrobiła?

Nie dopuściłbym do tego. Nawet jeśli miało by to oznaczać zrobienie pośmiewiska z samego siebie. Ja nie zwracam na to uwagi, a dla przyjaciółki byłoby warto.

Innymi słowy, odwrócił uwagę wszystkich robiąc z siebie totalnego błazna.

Jeśli robiłaby to próbując...hmmm tańczyć, albo śpiewać lub coś w ten deseń to powiedziałbym jej prawdę po wszystkim, gdyż prawda jest lepsza niż okłamywanie jej.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Ojej, chyba musimy powoli kończyć zabawę w poszukiwania Avatara dla Bon Bon. Czas chyba na ostatnie pytanie!

Zdecydowanie. Punktacja po następnej kolejce:

10 - djsound (Świetnie, rozmowa na osobności powinna pomóc)

6 - MaxyBlack (Zrobienie z siebie samej pośmiewiska raczej mi nie pasuje. Wolałabym jednak sposób djsounda)

Dodatkowo każdy z Was dostaje po 5 punktów bonusu za to, że jednak odpowiedzieliście, a djsound dostaje gratisowe 3 punkciki za odpowiedź na wcześniejsze pytanie (święta są to hojna jestem) ^^

I podsumowanie po pytaniu:

38 - MaxyBlack

35 - Arjen

30 - Hedzio

23 - Neon

22 - Lisica

18 - GumPony

16 - djsound

14 - Kuoth

12 - Legion990

8 - FaithFire

6 - Darth Evill

4 - KorQ

4 - Kaoma

3 - Trum

2 - kasikam123

1 - Wolf

A teraz ostatnie pytanie: Bon Bon dręczą koszmary i nie może zasnąć. Co byście zrobili żeby jej pomóc?

UWAGA! Po podliczeniu ostatniej kolejki i uwzględnieniu rezygnujących podam nicki trzech osób, które prosiłbym o wysłanie swojego podania wg wzoru:

O sobie:

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać Avatarem Bon Bon (zaznaczam, że bez koloru, przynajmniej na razie)?

Pomysły na pracę w dziale (mile widziane zaprezentowanie wymyślonej przez siebie zabawy / quizu / eventu i czego tam jeszcze nie ma :P)

Link do komentarza

A teraz ostatnie pytanie: Bon Bon dręczą koszmary i nie może zasnąć. Co byście zrobili żeby jej pomóc?

To zależy jak silne są to koszmary i jak często się pojawiają. Jeśli to tylko jednorazowy przypadek:

-wystarczyło by ją przytulić, posiedzieć przy niej aż zaśnie (nie pomaga?)

-podać kilka cukierków z alkoholem (nadal nie pomaga?)

-powinna wypić jakieś zioła (zielona herbata, melisa... czy co tam jeszcze uspokaja) (nadal nic?)

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...