Skocz do zawartości

Rose May Kill [NZ][Shipping][Violence][Przygoda]


Skatu

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Fanfic ciekawy, ale kiedy następny rozdział !? Jakieś 3 tygodnie temu pisałeś ze new rozdział będzie 1-5 lutego a już jest 22 luty ! Kiedy następny rozdział !?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, pora rzucić nieco światła na ten fanfic. a więc po

1. zawiesiłem pracę nad FF i nie wstawiam go ponieważ wycofał się mój korektor i nie mam z nim kontaktu. nie jestem zbyt dobry w poprawnej korekcie tekstu itp. itd. a więc nie wstawię wam jakiegoś szajsu.

2. gdy uda mi się znaleźć korektora wznowie pracę nad FF, do tego czasu wszystko sobie rozpisuje na brudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra kolejna fala informacji.

1. Wybaczcie ale nie udało mi się znaleźć nikogo do korekty tego oto fanfica, przykro mi. w związku z tym zawieszam prace nad fanficem do odwołania

2. Jakby ktoś był zainteresowany prowadzę prywatne forum na którym rozgrywam sesje RPG o różnych tematykach i systemach (MLP, D&D, Neuroshima, Cyberpunk, Werevolf Apokalipsa, Vampire Apokalipsa i w ostateczności Warhammer klasyczny i 40000) wszystkich chętnych do popisania jakiejkolwiek sesji zapraszam, pisać do mnie na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Świetny fanfic. Trzyma ciekawy klimat niepewności co do przyszłości i mrocznych jeszcze ukrytych mocy. Szkoda, że prace nad nim zostały zawieszone. Myślę, że w poprawianiu tekstu mam dobre umiejętności (nigdy tego nie robiłem, ale potrafię wychwytywać błędy). Jedyną przeszkodą u mnie jest czas, gdyż tylko w weekendy mam dostęp do kompa, a poprawianie na telefonie mi się nie uśmiecha. Jednak zgłaszam się jako chętny do pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...