Jump to content

Ahoj


RAAldo
 Share

Recommended Posts

Cześć wam, z tej strony ja, czyli ja. Ogólnie koleś 2 miechy przed maturą (biologia i chemia mocno). Kuco-fiki raczej tylko czytam niż piszę i pewnie się to nie zmieni bo jestem zerem artystycznym. W kucach siedzę tak gdzieś od 2,5 roku. W każdym razie pomyślałem, że fajnie by było czasem coś skomentować po przeczytaniu, na przykład żeby docenić autora. Z zainteresowań to wiadomo: dobry film, dobra książka, dobry fik itp. W sumie nie wiem co tu jeszcze można napisać, więc cóż, miłego wieczoru/poranka/popołudnia i do zobaczenia na forum:salut:

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Cóż, jeśli chodzi o kino to bardzo cenię sobie, jeśli reżyser ma umiejętność zaskoczenia widza. Chodzi mi tutaj nie tylko o zakończenia, których nie każdy się spodziewał ale też o sam pomysł na film, zatem wśród produkcji, które uważam za dobre znajdą się np.

"Na skraju jutra"

"Wyścig z czasem"

"Interstellar" (tak, bardzo oryginalne wiem)

"Przeznaczenie"

"Kult" (2006)

"Wyspa Tajemnic"

To tak na szybko, poza tym lubię klasykę westernu, najczęściej w celach relaksacyjnych :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm, jak się uda zdać na tyle na ile bym chciał to lekarski, jak się nie uda to się będę zastanawiał ale myślę jeszcze nad chemią i tam pewnie skończę jeśli pójdzie mi słabiej :godpony:

 

i dziękuję bardzo, powodzenie się przyda!

 

Edited by RAAldo
Link to comment
Share on other sites

Witamy witamy i do eksplorowania tematów na forum zapraszamy!:pinkieawesome:

Ekhem... To znaczy: Witamy szanownego broniaka w naszym gronie i zapraszamy do zapoznania się z sekcją fanfikową, oraz innymi. Serdecznie zapraszamy także na Kącik Lektorski i tym podobne grupy. Plus jeżeli lubisz westerny, serdecznie polecam serię Wredna Szóstka autorstwa Suna. Zapewne wpadnie w twoje gusta, chyba że nie lubisz steampunku. No ale kto nie lubi steampunku?

(Nie nie musicie mi teraz wypisywać pod postem, że nie lubicie steampunku. Wiem, że tacy ludzie istnieją. To był zabieg stylistyczny.:pinkie3:)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Aktualnie nadrabiam zaległości jeśli chodzi o klasyki twórczości fandomowej (jestem w trakcie "Crisisu") ale jak tylko uporam się z moimi brakami, wezmę się za tego typu teksty (Wredna Szóstka zapowiada się naprawdę interesująco :rarity3:) Szczerze mówiąc, sam nie wiem czy lubię steampunk, ale pewnie dowiem się niedługo!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...