Skocz do zawartości

Animacja amerykańska nie jest już fajna (dyskusja)


MarianWisniewski

Recommended Posts

5 godzin temu, MarianWisniewski napisał:

Jest ich bardzo dużo. Jeden przykład to "Baymax" i scena "mężczyźni mogą mieć okres". Gdy się o niej dowiedziałem, natychmiast mi się ona skojarzyła z filmikami Elsagate. Mężczyźni nie mogą mieć okresu! Tylko i wyłącznie kobiety.

Czyli Twoim zdaniem teraz bajki są nieprzyzwoite i obrzydliwe a wcześniej były święte?
ciekawe...

PS.

Spoiler

Już latach 1999- 2003 w Dragon Ball było pokazywanie "klejnotów", biustu i do tego grasował stary zboczeniec który molestował wszystkie dziewczyny w koło.
Czy Gigi i jego pociąg do majteczek.

 

Edytowano przez turbo638
  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2023 o 06:50, MarianWisniewski napisał:

Jest ich bardzo dużo. Jeden przykład to "Baymax" i scena "mężczyźni mogą mieć okres". Gdy się o niej dowiedziałem, natychmiast mi się ona skojarzyła z filmikami Elsagate. Mężczyźni nie mogą mieć okresu! Tylko i wyłącznie kobiety.

Zamiast normalnie odpowiedzieć lecisz z minusami.
Może zwyczajnie chcesz wzbudzić sensację i chcesz żeby o Tibie mówiono?
Bo na moje pytanie chyba boisz się odpowiedzieć?
 

ps. to też zminusujesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, turbo638 napisał:

Zamiast normalnie odpowiedzieć lecisz z minusami.
Może zwyczajnie chcesz wzbudzić sensację i chcesz żeby o Tibie mówiono?
Bo na moje pytanie chyba boisz się odpowiedzieć?
 

ps. to też zminusujesz?

Próbuję normalnie odpowiadać, ale cały czas nic mi nie wychodzi. Może to dla ciebie będzie odpowiedzią: prawda jest taka, że ideologia LGBTQIA jest nachalnie wtłaczana w te kreskówki, czyli nieustannie te produkcje z homoseksualistami i tożsamością seksualną się pojawiają, wypierając starsze i wysoce doceniane produkcje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarianWisniewski napisał:

Próbuję normalnie odpowiadać, ale cały czas nic mi nie wychodzi. Może to dla ciebie będzie odpowiedzią: prawda jest taka, że ideologia LGBTQIA jest nachalnie wtłaczana w te kreskówki, czyli nieustannie te produkcje z homoseksualistami i tożsamością seksualną się pojawiają, wypierając starsze i wysoce doceniane produkcje. 

Czyli jak teraz wtłaczają "LGBTQIA" to jest złe ale jak wcześniej wtłaczali praktycznie w co drugą baję obleśnych zboczeńców, to były wysoce doceniane produkcje i są ok... ciekawe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, turbo638 napisał:

Czyli jak teraz wtłaczają "LGBTQIA" to jest złe ale jak wcześniej wtłaczali praktycznie w co drugą baję obleśnych zboczeńców, to były wysoce doceniane produkcje i są ok... ciekawe

Nie. Po prostu ta ideologia nie była zbyt silna i nie sprawiała dawniej problemów wytwórniom filmów i seriali animowanych. Lecz teraz takie giganty, jak właśnie Disney, są przez nią na krawędzi katastrofy. Im więcej lesbijek i gejów wtłaczasz do filmu lub serialu, tym mniej ludzi będzie chciało to oglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2023 o 06:50, MarianWisniewski napisał:

Jest ich bardzo dużo. Jeden przykład to "Baymax" i scena "mężczyźni mogą mieć okres". Gdy się o niej dowiedziałem, natychmiast mi się ona skojarzyła z filmikami Elsagate. Mężczyźni nie mogą mieć okresu! Tylko i wyłącznie kobiety.

Ja ciebie pytam o tytuł bajki, w której - cytat: "półnagi mężczyzna w psiej masce bawi się z dzieckiem", a ty mi podajesz coś o okresie. No chłopie... Niepoważny jesteś? :burned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Cipher 618 napisał:

Ja ciebie pytam o tytuł bajki, w której - cytat: "półnagi mężczyzna w psiej masce bawi się z dzieckiem", a ty mi podajesz coś o okresie. No chłopie... Niepoważny jesteś? :burned:

Tej bajki na szczęście nie ma, ale powiedziałem o tym na podstawie prawdziwej fotografii, która mi się skojarzyła z tym, czym są dzisiejsze animowane seriale i filmy dla dzieci.

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarianWisniewski napisał:

Tej bajki na szczęście nie ma, ale powiedziałem o tym na podstawie prawdziwej fotografii, która mi się skojarzyła z tym, czym są dzisiejsze animowane seriale i filmy dla dzieci.

Rada na przyszłość - w dyskusji nie daje się przykładów wziętych z sufitu, na zasadzie "bo mi się skojarzyło". A jeśli myślisz, że bajki mogą siać zgorszenie to zainteresuj się tym, co wyprawia się na TikToku, do którego większość dzieciaków ma nielimitowany dostęp. To jest prawdziwe zagrożenie, a nie gej w bajce Disney'a.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarianWisniewski napisał:

Nie. Po prostu ta ideologia nie była zbyt silna i nie sprawiała dawniej problemów wytwórniom filmów i seriali animowanych. Lecz teraz takie giganty, jak właśnie Disney, są przez nią na krawędzi katastrofy. Im więcej lesbijek i gejów wtłaczasz do filmu lub serialu, tym mniej ludzi będzie chciało to oglądać.

Widać że masz mocno podwójne standardy...
Bo jak gdzieś pojawi się lesbijka/gej to jest gorszące.
Ale jak np. w Dragon ball Muten Roshi biega i  molestuje wszystkie dziewczyny w koło, czy Bulma pokazuje piersi w zamian za korzyści jest już ok.

 

Tak jak pisał wyżej, zobacz co się dzieje na TikToku
Masz dla ułatwienia:

Do tego YT i strimerzy czy nawet zobacz co się potrafi dziać w szkole czy na podwórku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarianWisniewski napisał:

Próbuję normalnie odpowiadać, ale cały czas nic mi nie wychodzi. Może to dla ciebie będzie odpowiedzią: prawda jest taka, że ideologia LGBTQIA jest nachalnie wtłaczana w te kreskówki, czyli nieustannie te produkcje z homoseksualistami i tożsamością seksualną się pojawiają, wypierając starsze i wysoce doceniane produkcje. 

Ok, boomer :rarity3:

Zawsze nowe kreskówki zastępowały stare. Nowe filmy zastępują stare. Brzmisz jak pokolenie moich rodziców, które narzekało, że się ogląda jakiegoś Scooby'ego Doo, Bena 10 czy Toma i Jerry'ego, a nie Misia Kolargola czy innego Reksia. Świat się zmienia, to co jest atrakcyjne dla dzieci też.

Dla dzieciaka niekoniecznie atrakcyjne będą jakieś starocie z czasów, kiedy prawie nikt nie miał telefonów komórkowych, a komputery to były jakieś wielkie pudła. Współcześni rodzice też niekoniecznie są fanami nadmiernej przemocy i dość okrutnego slapsticku. Nie mówiąc o eksponowaniu cycków, tyłków i tym czerwonym z Krowy i Kurczaka.

 

W ostatnich latach powstało nawet więcej dobrych kreskówek niż kiedyś. Jasne, dalej powstają też ścierwa, ale jednak twórcy częściej stawiają na ciągłość fabularną i inteligentny humor niż kiedyś. Animacja komputerowa pozwala też na lepsze sceny akcji i mniejszy recykling animacji. Swoją drogą - czasem dobrze jest obejrzeć sobie różne bajki z dzieciństwa. Niektórych się serio nie da oglądać.

 

I jeszcze jedno - czy jeśli w kreskówce jest para hetero, to czy to znaczy, że intensywnie jest promowany heteroseksualizm? Bo ten, fajnie, że lesbijki, geje, biseksualni, transpłciowi, interpłciowi (ci to w ogóle, wiesz w ogóle co to oznacza :D?) i aseksualni zostali według ciebie IDEOLOGIĄ. Co to za okropieństwo, że społeczeństwo już nie udaje, że ci ludzie nie istnieją. Jeszcze, tfu, jakieś dzieciaki na wózku pokazują, zamiast w domu chować, no co za okropieństwo...

 

6 godzin temu, MarianWisniewski napisał:

Nie. Po prostu ta ideologia nie była zbyt silna i nie sprawiała dawniej problemów wytwórniom filmów i seriali animowanych. Lecz teraz takie giganty, jak właśnie Disney, są przez nią na krawędzi katastrofy. Im więcej lesbijek i gejów wtłaczasz do filmu lub serialu, tym mniej ludzi będzie chciało to oglądać.

Ich wyniki finansowe mówią co innego :rainderp:

Powiem więcej, akurat Disney miał więcej problemów i protestów przez skasowanie serialu z gejami i lesbijkami. I nawet się przyznał, że to może jednak był błąd. Przy okazji był to jeden z najlepszych seriali animowanych w historii seriali animowanych.

 

2 godziny temu, MarianWisniewski napisał:

Tej bajki na szczęście nie ma, ale powiedziałem o tym na podstawie prawdziwej fotografii, która mi się skojarzyła z tym, czym są dzisiejsze animowane seriale i filmy dla dzieci.

Czyli walczysz z chochołem, którego nie widziałeś i który nie istnieje?

I całe zgorszenie o niewinny żart z okresu - który mógł być niezwiązany z menstruacją, tylko opierać się na dwuznaczności. Wiesz, okres nastroju, ten czas, itd.

  • Smutny 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. Macie rację. Jest mi tak smutno, bo cały czas poruszam tematy, które Was oburzają albo których w ogóle nie rozumiecie. Wiem, że świat się zmienia, ale tak się stało w niewłaściwym kierunku. Kiedyś dzieci uwielbiały Minecraft, Roblox, przygodowe seriale animowane i wiele innych, ale teraz wszyscy próbują im wtykać LGBTQIA, TikToka z morderczymi wyzwaniami, Amogusy, Elsagate i remiksy Młodzi Tytani. Akcja! Strasznie się zawiodłem na wszystkim i nie da się nic wspaniałego znaleźć, bo co krok jest gej lub lesbijka, mem "Noice", niechęć do przygód albo jakiś bezsensowny debilizm.

P.S.: Gdy mówię Amogusy, czyli Among Us, to nie mówię o grze, bo ta jest spoko, tylko o idiotycznych filmikach z Among Us kierowanych ku dzieciom.

Edytowano przez MarianWisniewski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarianWisniewski napisał:

Ech. Macie rację. Jest mi tak smutno, bo cały czas poruszam tematy, które Was oburzają albo których w ogóle nie rozumiecie. Wiem, że świat się zmienia, ale tak się stało w niewłaściwym kierunku. Kiedyś dzieci uwielbiały Minecraft, Roblox, przygodowe seriale animowane i wiele innych, ale teraz wszyscy próbują im wtykać LGBTQIA, TikToka z morderczymi wyzwaniami, Amogusy, Elsagate i remiksy Młodzi Tytani. Akcja! Strasznie się zawiodłem na wszystkim i nie da się nic wspaniałego znaleźć, bo co krok jest gej lub lesbijka, mem "Noice", niechęć do przygód albo jakiś bezsensowny debilizm.

P.S.: Gdy mówię Amogusy, czyli Among Us, to nie mówię o grze, bo ta jest spoko, tylko o idiotycznych filmikach z Among Us kierowanych ku dzieciom.

Na chwilę obecną to raczej wychodzi, że to raczej Ty nie za bardzo rozumiesz tych tematów i to Ciebie one oburzają.
Tak ciągle piszesz że teraz to wszędzie tylko LGBTQIA i że tylko to jest wpajane dzieciom...
Że kiedyś dzieci uwielbiały Minecraft, Roblox, przygodowe seriale animowane... Nie żeby coś ale Minecraft, Roblox cały czas są na topie ale Ty nawet nie próbujesz tego dostrzec.
Jak nie możesz znaleźć nic twoim zdaniem wartościowego to może zmień metodę wyszukiwania i zamiast szukać gojów czy lesbijek szukać to co Ciebie interesuje... Ja nie lubię komedii romantycznych więc ich nie szukam zamiast narzekać na lewo i prawo że teraz to tylko komedie romantyczne robią...

 

Tak narzekasz, że teraz to tylko wszędzie wtykają gejów i lesbijki a kiedyś tego nie było... to zobacz polski film z 1997 roku młode wilki 1/2 i powiedz co tam było, w tym starym, nie amerykańskim filmie.

A co do "idiotycznych filmików z Among Us kierowanych ku dzieciom" to widziałeś kto je robi? W wiekszości to są inne dzieci/nastolatkowie, nawet zobacz głupie filmiki z MLP związane z zabijaniem, przemocą i podobnymi... tego nie robi Hasbro tylko właśnie dzieci/nastolatkowie.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, turbo638 napisał:

Na chwilę obecną to raczej wychodzi, że to raczej Ty nie za bardzo rozumiesz tych tematów i to Ciebie one oburzają.
Tak ciągle piszesz że teraz to wszędzie tylko LGBTQIA i że tylko to jest wpajane dzieciom...
Że kiedyś dzieci uwielbiały Minecraft, Roblox, przygodowe seriale animowane... Nie żeby coś ale Minecraft, Roblox cały czas są na topie ale Ty nawet nie próbujesz tego dostrzec.
Jak nie możesz znaleźć nic twoim zdaniem wartościowego to może zmień metodę wyszukiwania i zamiast szukać gojów czy lesbijek szukać to co Ciebie interesuje... Ja nie lubię komedii romantycznych więc ich nie szukam zamiast narzekać na lewo i prawo że teraz to tylko komedie romantyczne robią...

 

Tak narzekasz, że teraz to tylko wszędzie wtykają gejów i lesbijki a kiedyś tego nie było... to zobacz polski film z 1997 roku młode wilki 1/2 i powiedz co tam było, w tym starym, nie amerykańskim filmie.

A co do "idiotycznych filmików z Among Us kierowanych ku dzieciom" to widziałeś kto je robi? W wiekszości to są inne dzieci/nastolatkowie, nawet zobacz głupie filmiki z MLP związane z zabijaniem, przemocą i podobnymi... tego nie robi Hasbro tylko właśnie dzieci/nastolatkowie.

Już cię rozumiem. Doceniam fakt, że macie różne zainteresowania. Na szczęście z biegiem czasu nabiorę rozsądku, by nad tym wszystkim nie płakać, chociaż też tęsknię za najlepszymi czasami z najlepszymi filmami i serialami. Dziś one też istnieją, ale pochodzą przede wszystkim z Universal Pictures i podległych Mu firm. Można również tworzyć filmy z LGBT, ale należy to robić z umiarem, wiedzieć kto jest Twoim odbiorcą i nie zabierać innym swoich gustów na oglądanie klasycznych filmów i seriali, nawet gdy się wydają dla niektórych "obraźliwe", ponieważ:

zatem lepiej nie przeholować. I OK, lubicie film Młode Wilki 1/2? To możecie go oglądać kiedy chcecie! Wszystko jest już w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarianWisniewski napisał:

Ech. Macie rację. Jest mi tak smutno, bo cały czas poruszam tematy, które Was oburzają albo których w ogóle nie rozumiecie.

Problem nie tkwi w tematach, które poruszasz, ale sposobie jaki to robisz. Napiszesz o jakimś ekstremalnym przykładzie, a poproszony o konkretny tytuł odwracasz kota ogonem na zasadzie "no wiele tego jest, ale mam inny przykład". To po pierwsze. Po drugie, zrozum... Twoje poglądy są oderwane od rzeczywistości. Piszesz o złym wpływie współczesnych bajek, a pamiętasz co było kiedyś? Ot chociażby bajka o skunksie, który dosłownie molestuje kotkę. I nikt nie protestował, bo to tylko bajka. A dziś Disney pokaże pocałunek nastolatek i nagle święte oburzenie. :rdderp:
 

Cytat

Kiedyś dzieci uwielbiały Minecraft, Roblox, przygodowe seriale animowane i wiele innych...

Chłopie... Pracuję w piekarni i jednym z moich obowiązków jest drukowanie specjalnych jadalnych nadruków na torty (tzw opłatków). Najpopularniejsze motywy to: Psi Patrol, Minecraft, Roblox, Fortnite, Świnka Peppa. Wniosek? Nadal uwielbiają.

 

Cytat

ale teraz wszyscy próbują im wtykać LGBTQIA, TikToka z morderczymi wyzwaniami, Amogusy, Elsagate i remiksy Młodzi Tytani. Akcja!

Fajnie, że obok siebie zestawiasz orientację seksualną z jakąś internetową patologią. No brawo :sweetbook:

 

Cytat

Strasznie się zawiodłem na wszystkim i nie da się nic wspaniałego znaleźć, bo co krok jest gej lub lesbijka, mem "Noice", niechęć do przygód albo jakiś bezsensowny debilizm.

Zdefiniuj co jest dla ciebie "wspaniałe". Postaram się coś polecić. Piszę to na serio.

 

Cytat

P.S.: Gdy mówię Amogusy, czyli Among Us, to nie mówię o grze, bo ta jest spoko, tylko o idiotycznych filmikach z Among Us kierowanych ku dzieciom.

A wiesz, że mówisz o filmikach tworzonych przez dzieci i nastolatków?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstałem z mojego ciepłego, zakurzonego katafalku tylko po to, by podsumować ten cały temat jednym stwierdzeniem:

 

Panie Marianie, na zatwardzenie najlepsze są suszone śliwki....

 

Skoro już wylałem swoje pomyje, wracam do krypty, gdzie moja opleciona pajęczynami sempiterna może spokojnie dalej walczyć z hemoroidami.

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Cipher 618 napisał:

Problem nie tkwi w tematach, które poruszasz, ale sposobie jaki to robisz. Napiszesz o jakimś ekstremalnym przykładzie, a poproszony o konkretny tytuł odwracasz kota ogonem na zasadzie "no wiele tego jest, ale mam inny przykład". To po pierwsze. Po drugie, zrozum... Twoje poglądy są oderwane od rzeczywistości. Piszesz o złym wpływie współczesnych bajek, a pamiętasz co było kiedyś? Ot chociażby bajka o skunksie, który dosłownie molestuje kotkę. I nikt nie protestował, bo to tylko bajka. A dziś Disney pokaże pocałunek nastolatek i nagle święte oburzenie. :rdderp:
 

Chłopie... Pracuję w piekarni i jednym z moich obowiązków jest drukowanie specjalnych jadalnych nadruków na torty (tzw opłatków). Najpopularniejsze motywy to: Psi Patrol, Minecraft, Roblox, Fortnite, Świnka Peppa. Wniosek? Nadal uwielbiają.

 

Fajnie, że obok siebie zestawiasz orientację seksualną z jakąś internetową patologią. No brawo :sweetbook:

 

Zdefiniuj co jest dla ciebie "wspaniałe". Postaram się coś polecić. Piszę to na serio.

 

A wiesz, że mówisz o filmikach tworzonych przez dzieci i nastolatków?

Dziękuję. Już turbo mnie upomniał wcześniej i już przyjąłem Wasze uprzedzenia.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarianWisniewski napisał:

Dziękuję. Już turbo mnie upomniał wcześniej i już przyjąłem Wasze uprzedzenia.

To nie są nasze uprzedzenia tylko spostrzeżenia.

Uprzedzenia to są raczej Twoje, tylko mam nadzieję, że nie będzie tak że nawet w kolorowych kredkach będziesz się doszukiwał lbgt 😉

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, typie...

Turbo akurat dobrze powiedział - uprzedzenia są twoje. Cały thread ubolewasz nad jakimś upadkiem moralności, upadkiem starych zasad, starej normalności. Japierdolix. Jakby, nie wiem ile masz lat, ale zachowujesz się jak stary dziad który nie umie zaakceptować zmieniającego się świata. Świat się zmienia, otwieramy się na nowe rzeczy, mniej oceniamy, przestajemy gnoić za homoseksualność czy transpłciowość. To nie są ot, fanaberie, ale wnioski poparte przez raczej konkretne autorytety w temacie. A założę się, że nie zadałeś sobie trudu by poczytać pooglądać cokolwiek co przedstawia temat w jakiś sensowny sposób. Wpolityce? You know, prawicowy szmatławiec? Może lepiej Mistycyzm Popkulturowy? Myśleć Głębiej? ContraPoints? Tylko taki problem, od razu powiem - zwalenie winy na "ideologię LGBT" to jest kwestia paru minut, bo brunatne szkodliwe ideolo daje proste odpowiedzi na trudne tematy. Wytłumaczenie czemu się myli, zarysowanie kontekstu, wytłumaczenie to nierzadko kwestia paru godzin.

 

Dobrym przykładem jest twój link z Wpolityce i kwestia Silicon Valley Bank. Według Wpolityce winą za upadek trzeba obarczyć jakieś chochoły, ideologie woke i inny shit. Prosta odpowiedź na skomplikowaną kwestię, bo temat upadku tego banku nawet na durnej wikipedii ciągnie się długo długo, a ogromny wpływ na upadek tego banku miało np. gówniane zarządzanie ryzykiem, pęknięcie bańki w 2021, na której SVB się opierał, inwestowanie w dość ryzykowne inwestycje oraz brak różnorodności - SVB skupiał się tylko na tech industry. Gdy pojawił się w nich kryzys, to upadek banku był zwyczajnie przewidywalny.
Wikipedia
Rationalwiki

Może coś do głowy wejdzie.

A, i jeszcze mam ochotę spuścić bombę - tak, faceci mogą mieć okres. Np. transpłciowi faceci. :D No chyba że masz tu ochotę się popisać transfobią, ale wtedy to chyba tylko podkreślisz, że za twoimi stanowiskami stoi nic więcej jak zatrzymanie się w czasie i uprzedzenia.
 

Idk, obecnie wracam na bezrobocie i będę miała wiele czasu. :D Jak cię będzie ideologia LGBT czy inny shit gryzł to prosz pisać, tylko bez takich argumentów jak to z maskami psów. W ogóle dla mnie to jest kinda dramat, jakby, mamy rosnące w siłę ruchy skrajnej prawicy które wzywają do rasowego oczyszczenia i mordowania ludzi niewpisujących się w restrykcyjną normę. Mamy globalne ocieplenie, i już nie mówimy o zatrzymaniu go, ale spowolnieniu lub przygotowaniu się na katastrofę. A ty mówisz że upadek społeczeństwa będzie dlatego, że w Baymaxie trans facet w jednej krótkiej scenie powiedział "Polecam ci te tampony"? xDDDDDD Latami pokazywano w TV starych dziadów latających za babami w Dragon Ball, ale to było ok, bo wymyślone ideolo-chochoł nie było popularne? God, fucking, dammit. xD

Pozdrawiam, transpłciowa, aseksualna biromantyczna przedstawicielka klasy pracującej. :D

 

A, i jak kogoś gender gryzie to polecam nie oglądać "Chłopaki nie płaczą". Facet który nazywa się "Laska"? Inny facet, gangol, który łamie stereotypy płciowe i przywdziewa tandetny, różowy sweter? Fred, przedstawiciel typowej toksycznej męskości, ukazany jako ignorant, osoba godna pogardy? Serio, można się zdziwić jak wiele queer coded, genderowych itp. wątków i kwestii pojawia się w mainstreamowych produkcjach. Po prostu Marian jesteś zbyt zamknięty, o zbyt małej świadomości. Pewnie gdyby się tym zająć, to byś musiał wywalić na śmietnik większość swoich pro elo ideolo kreskówek i gierek, bo miałyby queer coded, gendrowe czy LGBT wątki lub podteksty.
 

 

Edytowano przez Socks Chaser
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze dodać jedno dla MarianWisniewski- jesteś fanem kucyków tak? To jak byś określił taką osobę nie będąc fanem kucyków... Facet interesujący się tęczowymi kucykami, takie jak by nie patrzeć trochę LGBT a jednak w tym siedzisz i jakoś Ci to nie przeszkadza 😉

Edytowano przez turbo638
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...