Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

Śnieg , Boże Narodzenie ,Santa Claus ,Drzewko [ czyt.Ever3Tree czy tam choinka] świąteczne .

A właśnie, przypomniałaś mi, że muszę sobie zacząć szukanie jakiegoś ładnego awatara na święta :cheese:

Zima byłaby może fajna, gdyby nie niskie temperatury. Nienawidzę, gdy jest mi zimno w nogi... No i w sumie nigdy nie miałem okazji poznać prawdziwej zimy, czyt. wyjechać w góry. Zawsze chciałem zobaczyć, jak wyglądają pokryte śniegiem stoki, ale jakoś nigdy nie było okazji we ferie.

Link do komentarza

A właśnie, przypomniałaś mi, że muszę sobie zacząć szukanie jakiegoś ładnego awatara na święta :cheese:

Zima byłaby może fajna, gdyby nie niskie temperatury. Nienawidzę, gdy jest mi zimno w nogi... No i w sumie nigdy nie miałem okazji poznać prawdziwej zimy, czyt. wyjechać w góry. Zawsze chciałem zobaczyć, jak wyglądają pokryte śniegiem stoki, ale jakoś nigdy nie było okazji we ferie.

Ba ja już mam avatar na święta :3

Ja to prawie każdego roku wyjeżdżam w góry ,bo mam tam rodzinę.


Koniec zimy i możemy nawijać "mija zima ,mija zima..."

Chemia bądź cicho ! :ming:

Boże Narodzenie za 2 miesiące a ja już śpiewam " last kristmas to gev ju maj hart (..) " XD

Link do komentarza

4. Wiedzieliście jak dobrze cynamon czyści zatoki? ._.

Zanim zmieniłem moje "O sobie" na profilu na bardziej drzewiaste miałem tam kilka słów o tym, jak bardzo nikczemną i piekielną przyprawą jest cynamon. To sproszkowane ZUO, kryjące się pod niepozorną postacią, gotowe zaatakować w najmniej spodziewanym momencie!

- rozbieramy choinkę

Najbardziej mi jest szkoda choinki ;_;

No wiesz, zależy czy to jest ponętna choinka :molestia:

Link do komentarza

WHAT THE BUCK? Jak ja dawno tu nie wbijałem. Ja też chcę już gwiazdkę. Spokój z budą na parę dni :ming: A najbardziej wyczekuję lata. Nie tylko dlatego że koniec szkoły ale dlatego że latem przerabiam sobie pokój. Będę miał pro kolorowe światła na suficie na pilot i pro fotel z kulkami w środku :yay:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...