Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

Ja mam klasę podzieloną na dwa kierunki. Technik Mechanik, 17 osób i Technik Pojazdów Samochodowych w którym jestem, 11 osób. 0 dziewczyn. W całej szkole jest ich 5... 18 osób w klasie pali... Szkoła fajna, nauczyciele, (nie wszyscy) są fajni. Najlepsze na religii. Po modlitwie wszyscy siadają wyjmują kanapeczki i jedzą, a ksiądz wyjmuje tablecik i nawala :D

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Tak się cofnę do tych szkół jeszcze,ja osobiście chodzę do klasy zawodowej i w sumie nie jest najgorzej ale mogło być i lepiej.Dużo osób jest w miarę okej,ale są i osóbki które muszą komuś dokuczać,czepiać się itp,a ja jako że mam najdłuższe włosy w klasie to niektóre osoby dlatego nie zbyt mnie lubią ale wiadomo że jakąś szkołę trzeba skończyć :P.A macie jakiś przedmiot ulubiony,jeśli można wiedzieć =] ? Jeśli chodzi o Pony utopia nie mam zbytnio zdania o tej grze,ale na pewno kiedyś ją przetestuję.

Link do komentarza

hmm ciekawe....

Ech... Jakie ja miałem [censored - ogromne] szczęście urodzić się w Smoleńsku :fluttershy4: Raju nie ma, kupa problemów jest zawsze; ale i tak trudno o pesymizm, przynajmniej taki jak w tych statystykach. Nie ma to jak własny zaciszny kąt w bezpiecznej odległości od Kremla, a jednocześnie blisko Europy ^^

Ktoś z was zna powiedzenie "Moskwa to nie Rosja"? Dobrze opisuje faktyczną sytuację - Rosja nie jest całkowicie spójną całością, tylko składa się z "wysp" - w końcu państwo federalne. Obwód moskiewski, smoleński, kaliningradzki, etc. - w każdym różnie się dzieje, zależnie kto rządzi i co zastał.

http://mlppolska.pl/Watek-Smolensk-Мой-родной-город--2911

Może w listopadzie się uda wybrać do rodzinnego miasta na ok. 10 dni :)

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Jakoś osobiście do Rosji nic nie mam,ale i jakoś średnio za nimi przepadam.Kraj jak kraj,wiadomo że wszędzie znajdą się mądrzy ludzie jak i naciągacze itp itd.Osobiście zaś bardziej wolę kraje Skandynawskie i Japonię :dunno:

Link do komentarza

Ja tam Rosjan lubię jako ludzi, bardzo mili, zawsze chętnie pomogą potrzebującym, oczywiście spotkałem też ludzi chamskich gdy byłem na Krymie [wiem Ukraina, ale dużo tam Rosjan], ale to były wyjątki. Nie lubię tylko Władzy w Moskwie, bo to są normalnie ludzie, którzy powinni być postawieni przed sądem za to, co robią. A, tak ogólnie lubię Japonię [bushido i kultura japońska z mitami mnie rajcuje. bardzo chciałbym zostać samurajem, ale z moim porażeniem nie mam szans, więc myślałem że na forum spełnię to marzenie, ale z 10% warnem to kicha. Samuraj musi być posłuszny swemu panu, a ja złamałem tą świętą zasadę i teraz nie spojrzę :luna3: w twarz ze wstydu]

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

No mnie też pociągają że tak powiem sztuki walki w Japonii,ale także kultura sama jest dla mnie ciekawa,bronie typu katana,widoki i dużo by jeszcze wymieniać :P.Chciałbym kiedyś tam być,do Finlandii czy Szwecji np też chciałbym zawitać ale jak będzie to zobaczymy

Link do komentarza

a ja mam 2 ulubione japońskie bronie Katannę i wakizashi [rodzaj krótszej katany używany głównie na krótki dystans i do blokowania, zastępowany czasami sztyletem tanto ,ale tylko w 1 wiekach istnienia samurajów jako wiodącej klasy społecznej, potem sztylet tanto stał się bronią ceremonialną używaną przy sepuku ] Ps do Keoli kiedy zniknie mi ta plama na honorze[warn], bo dla bushi czysty honor jest ważny, a ja staram się żyć zgodnie z Bushido

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...