Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

[...]nie zdałbym matury z ustnego polaka gdybym nie poprosił pewnej osoby(poufna tożsamość) o napisanie tej pracy.

Polak potrafi hahaha XD. Ja na szczęście mam jeszcze 3 lata do matury, ale z drugiej strony należę do nieszczęsnego rocznika 1996, który pisał już nowy egzamin gim. i za te 3 lata będzie pisał nową maturę. HF i pozdro dla wszystkich z 96, DAMY RADĘ!
Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Powrócę do tych sklepów internetowych,niestety często tam oszukują i nie warto w sumie z allegro zamawiać bo z tego co słyszałem ,tam często właśnie wkręcają.Ja tam polecam osobiście te 2 strony,bardzo przyjemna sprawa,szybko są w miarę dostawy itp także na plus.A te strony to: http://cupsell.pl/ i http://www.rockmetalshop.pl/ naprawdę polecam ^^

Link do komentarza

Nie, tylko regulamin zakazuje zbyt częstego zmieniania tematu tutaj. Niestety, nie jest napisane, co jaki czas można to zrobić, więc... boimy się warnów i kłódeczki ;D

Oj tam, bez przesady. Poza tym regulaminu przecież nie ma. A w pierwszym poście nic nie pisze o zmianie tematu, zmieniajcie, ile chcecie :fluttershy4:

Poza tym mam uwagę co do linijki

Zabronione jest też nadmierne spamowanie linkami do wszelakich filmików muzycznych, bo to nie temat "Poleć utwór".

Chodzi o wstawianie ogromnych ilości linków jeden po drugim, wstawienie jednego czy dwóch linków niczym złym nie jest :fluttershy5:

Tak, mam dzisiaj dobry nastrój :rainderp:

Link do komentarza

Mi też na początku z tym się kojarzyło. Jak ktoś mówił o tym że ma własne OC to ja sie zastanawiałem... "No ej... ale ty nie masz samochodu... to skąd masz OC?!" Taki bezsens :D Ale później się dowiedziałem co i jak. :P Ja też nie mam sygny... Zrobiłem wektor ale okazało sie że źle zacząłem i nic dalej z tego nie wyjdzie... No i tak jestem bez podpisu :< A wektor gnije niedokończony...

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...