Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

U mnie w szkole pełno jest tych tapeciar które tylko stoją w kiblu przez

całą przerwę i się tapetują.

A chłopaki normalnie lecą na nie jak Spike na Rarity.

Tacy chłopcy, co na nie lecą, nie są nic warci - są tak samo źli jak one.

Jeśli ktoś leci na taką pustą tapeciarę, to oczywiste, że jest takim samym pustym kretynem jak ona.

Link do komentarza

Pozwólcie ze rozpocznę nowy temat :

Dzisiaj myślałam o tym na lekcjach i poprostu muszę to napisać bo od dawna chciałam o tym pogadać .

Dlaczego nikt nie lubi dziewczyn które ubierają się jak chłopak ? :lyra3:

U mnie w szkole pełno jest tych tapeciar które tylko stoją w kiblu przez

całą przerwę i się tapetują.

A chłopaki normalnie lecą na nie jak Spike na Rarity.

A jak wejdziesz to się na ciebie dziwnie patrzą .

Czasami chętnie przywaliłabym im w te tapetowane ryje tak ze tynk by z nich poleciał .

Odrazu przyznaje ze nienawidzę ,durnych spódniczek , butów na obcasach , lakierów do paznokci i innych takich .

Za to uwielbiam trampki ,glany [ :soawesome:] i takie tam .

Nie znoszę wrednych sukowatych tapeciar ,normalnie nie znoszę .

I moja mama w dodatku mówi ze to ja jestem wredna :lol:

Pozatym ona wszystko musi krytykować .

Czasami jak coś o mnie powie to mnie szał od środka rozwala .

Mam ochotę ich wszystkich zamordować -.-

Kiedyś przez te cholerne debilki i chłopaków z mojej klasy miałam myśli samobójcze ale to dawno .

Taa..moja piękna rodzinka jest taka ,ze przez nich już dawno postanowiłam ze za 4 lata się z tad wyprowadzę i o nich zapomnę ,ba nawet odpowiadać na telefony i listy nie będę bo po co ?

I znowu mnie szał rozwala ..

takie tapeciary są warte.

A propos rodziny i samobójstwa. Znowu coś nas łączy.

(...)

Przekleństwa i groźby? Oj, nieładnie. Rozumiem, że można mieć pretensje do swoich rodziców, ale to podchodzi pod grimdark. ~Keola

@Zegarmistrz .

To godzina .A czas będziesz odliczał ? :3

Wszyscy zwracają się do mnie jak do jakiejś damy z dworu XD

A może to przez ten nick ?

Mrs.Scratch = Mistress Scratch . :wat:

ja będę liczył :rainderp:

dla mnie zawsze będziesz Dżoana/Dżoł <3

Link do komentarza

Matka was wku*wia? A wiecie, że ona was utrzymuje, kupuję ubrania, żywność, gotuje wam posiłki oraz daje wam pieniądze na wszystko, co chcecie?

A wy bezczelnie zamierzacie się wyprowadzić z domu i "pozabijać" swoją rodzinę i nie utrzymywać z nią kontaktu... Zobaczymy jak będzie za 7-8 lat, jak będziecie zarabiać na własne utrzymanie.

A ja się z tym zgodzę. Rodzinę trzeba kochać i szanować bo to ona daje nam wsparcie w trudnych chwialch.

Nie mówię tu o przypadkach jakiś patologii.

Link do komentarza

Rodzina? Ważna, owszem. Lecz kiedyś ktoś mądry powiedział mi tak: szacunek to nie tabliczka którą dostaje się przy narodzinach. To ciężar który trzeba nosić godnie i z dumą, aczkolwiek trzeba na niego zapracować. Jeśli rodzić oczekuje szacunku, niechaj robi tak, by czyny jego dawały możliwość szanowania go. I ja się z tym zgadzam. Mogę kogoś tolerować, mogę akceptować czy też po prostu rozumieć. Ale na szacunek trzeba sobie zapracować, a gdy już się na niego zapracuje, trzeba pracować jeszcze ciężej, by go utrzymać.

Link do komentarza

Co do rodziny. Rodzina to nie tylko bracia, siostry, rodzice, wujkowie itd. Ale też ci z którymi łączy cię szczególna więź np. Przyjaciele. Co byś poradził bez przyjaciół, znajomych? Byłbyś samotny i to prawdopodobnie może dlatego mieliście takie myśli. Rodzice natomiast czasami nas denerwują, ba, nawet mocno wkurzają, ale oni nas utrzymują, jemy za ich pieniądze, ubieramy się rówież. Gdy przyjdzie co do czego będziemy za nimi tęsknić.

Link do komentarza

Powiedział tylko tyle, że pierwsza osoba która robiła ten blackmasking ma ciekawy pomysł na tekst... To nigdy nie miało większego znaczenia, to tylko dźwięki, nie istnieje coś takiego jak "Premedytacja" w backmaskingu. Nie da się przypisać tylu dźwięków, żeby puszczone od tyłu dały konkretny efekt. Drgające cząsteczki powietrza to nie klocek lego, tego nie wystarczy obrócić żeby zadziałało.

Link do komentarza

Karma dla wyobraźni, nic więcej. Wystarczy że pierwsza osoba podpasuje sobie dźwięki pod słowa, zaś słowa spisze. Po przeczytaniu każdemu kolejnemu słowa te będą pasowały wręcz idealnie. Tak to działało i nijak nie zapowiada się, by przestało.

Podobnie jak w przypadku "ukrytego polskiego". Mimo wszystko czasem jest dość śmiesznie ;D

Link do komentarza

Karma dla wyobraźni, nic więcej. Wystarczy że pierwsza osoba podpasuje sobie dźwięki pod słowa, zaś słowa spisze. Po przeczytaniu każdemu kolejnemu słowa te będą pasowały wręcz idealnie. Tak to działało i nijak nie zapowiada się, by przestało.

Wystarczy zobaczyć backmaskingi np. piosenki z Misia Uszatka, Tabalugi, Boba Budowniczego, Braci Koala czy "Pokaż, na co cię stać" zespołu Feel (linków dać nie mogę, bo wulgaryzmy). Gdybyśmy mieli zaakceptować to, co wmawiają nam, że tam słychać, to musielibyśmy przyjąć, że połowa bajek dla dzieci ma satanistyczny przekaz, a utwory Feel jednak o czymś opowiadają.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...