Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

@Mrs.Scratch Wiesz, że Beatlesi nie znali zapisu nutowego? Tym bardziej DJ ich nie potrzebuje. Ktoś się ubiera na czarno... No sam fakt, że idzie na pogrzeb jest trochę nie trafny (choć oczywiście możliwy), co oznacza też żałobę. Zależy też jak ten strój wygląda oczywiście. Jeśli mówimy o metalowcu, to nawet nie ma co dyskutować...

Link do komentarza

@Mrs.Scratch Wiesz, że Beatlesi nie znali zapisu nutowego? Tym bardziej DJ ich nie potrzebuje. Ktoś się ubiera na czarno... No sam fakt, że idzie na pogrzeb jest trochę nie trafny (choć oczywiście możliwy), co oznacza też żałobę. Zależy też jak ten strój wygląda oczywiście. Jeśli mówimy o metalowcu, to nawet nie ma co dyskutować...

I jeszcze Goci itp .

Jednym słowem przez te swoje głupoty co gada to niszczy moje marzenia -.-

Link do komentarza

posłuchaj se muzy z mojej sygny. słucham jej every day i mózg przez nią trace :crazy:

a co do DJ Dżoł to ja mam płytę "DJ KURS" z której możne sie nauczyć tego i owego

Baaa...to nie będzie DJ Dżoł XD

Jeszcze nie wymyśliłam .

Znowu mi przypominasz o tej twojej wyczepistej sygnie z moim OC XD

Przed chwila słuchałam tej piosenki ,codziennie jest słucham.

Zielony przyszedł.

Link do komentarza

Baaa...to nie będzie DJ Dżoł XD

Jeszcze nie wymyśliłam .

Znowu mi przypominasz o tej twojej wyczepistej sygnie z moim OC XD

Przed chwila słuchałam tej piosenki ,codziennie jest słucham.

Zielony przyszedł.

więc strzeżmy sie!

Mój kolega się z tego uczył.

i jak mu to idziez? wymiata na konsoli?


no więc pomoże mi ktoś i zapoda linka do darmowego downloadu Balloon Party?

Link do komentarza

A ja mixuje piosenki w dyskotece i jestem DJ-em amatorem. Przebijesz ? Tak z innej beczki . Posłuchaj se tego wersję 10 h to padniesz (moja 6 : 30 godzina) http://www.youtube.com/watch?v=lr3UXA9Ng9U


Wysłał bym coś ale poczucie że jest to cywilizowane forum i są tu też dzieci nie daje mi takiej sposobności. Piszcie do mnie na skrzynkę to wyślę.
Jeszcze co Kaziu napisał u góry. Kaziu pisze się konsoleta a nie konsola. Widać żeś żółtodziub.
Link do komentarza

Pozwólcie ze rozpocznę nowy temat : Dzisiaj myślałam o tym na lekcjach i poprostu muszę to napisać bo od dawna chciałam o tym pogadać . Dlaczego nikt nie lubi dziewczyn które ubierają się jak chłopak ? :lyra3: U mnie w szkole pełno jest tych tapeciar które tylko stoją w kiblu przez całą przerwę i się tapetują. A chłopaki normalnie lecą na nie jak Spike na Rarity. A jak wejdziesz to się na ciebie dziwnie patrzą . Czasami chętnie przywaliłabym im w te tapetowane ryje tak ze tynk by z nich poleciał . Odrazu przyznaje ze nienawidzę ,durnych spódniczek , butów na obcasach , lakierów do paznokci i innych takich . Za to uwielbiam trampki ,glany [ :soawesome:] i takie tam . Nie znoszę wrednych sukowatych tapeciar ,normalnie nie znoszę . I moja mama w dodatku mówi ze to ja jestem wredna :lol: Pozatym ona wszystko musi krytykować . Czasami jak coś o mnie powie to mnie szał od środka rozwala . Mam ochotę ich wszystkich zamordować -.- Kiedyś przez te cholerne debilki i chłopaków z mojej klasy miałam myśli samobójcze ale to dawno . Taa..moja piękna rodzinka jest taka ,ze przez nich już dawno postanowiłam ze za 4 lata się z tad wyprowadzę i o nich zapomnę ,ba nawet odpowiadać na telefony i listy nie będę bo po co ? I znowu mnie szał rozwala ..

Link do komentarza

Z całym szacunkiem, proszę nie uogólniać... Ja dzielę kobiety na dwie proste kategorie - piękna i nie w moim guście, co zasadniczo nie wyklucza punktu pierwszego, wszak gusta są różne. Nie dbam zbytnio o wygląd, preferuję osobowość, bo Czas udowadnia jaką wartość ma takowa. Ubiór? Nie pogardzę gdy niewiasta nosi sukienkę, spódniczkę, lecz i glany łamane przez wojskowe moro nie są dla mnie przeszkodą. Wszak to nie szata zdobi człowieka. Najważniejsze jest wnętrze, bo to ono ma największą wartość. Dziewoja powinna czasami ubrać się jak na damę przystało, lecz za kobietę zdolna stanąć u mojego boku na placu boju oddał bym żywota. Dlatego napominam, proszę, nie mów że każdy, bo mi do każdego strasznie daleko...

Link do komentarza

Nie mogę się za bardzo wypowiedzieć, bo nigdy młodszej siostry nie miałem (a szczerze mówiąc nawet bym chciał...), ale wydaje mi się to normalne. W takim wieku dzieci zawsze się bawią w taki sposób chyba... (komentarz nierzetelny z powodu braku źródła. Tylko przypuszczenia)

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...