Skocz do zawartości

Wspólna gra w Assassin's Creed: Brotherhood


Skysplit

Czy jesteś zainteresowany turniejem AC:B?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy jesteś zainteresowany turniejem AC:B?



Recommended Posts

Witam wszystkich :D @edit2 zmiana koncepcji, żeby ludzi nie straszyć :D Chciałbym po prostu zebrać, czy ktoś ma ochotę pograć sobie w ac:b z forumowiczami. Jak się zbierze grupka osób, to i turniej mozna zrobić :P Oczywiście posiadanie oryginalnej kopii gry wymagane(bo na piracie się w multi ciorać nie da :D) Dołączam ankietę, w której możecie zagłosować na "tak" lub "nie". Jeżeli zbierze się co najmniej 6 osób można taki turniej urządzić. @edit ofc chodzi o wersję na PC, acz jezeli chętni na konsole się znajdą, mogę pomóc w organizacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa: mam kolejnego kandydata na wersje PC. A mianowicie szango297, poprosił mnie żebym go zgłosił, bo sam ma aktualnie w domu remont i (że tak powiem) nie ma dostępu do kompa - gdy skończy mu się remont bedzie miał już pełną możliwość uczestnictwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to super ^.^ Ci, którzy się zgłosili: moglibyście napisać mi na gg/pw swoje nicki w AC:B, co bym was mógł zaprosić? ;)

Oczywiście informacja dotyczy komputerowych graczy :giggle: Gdy będzie dużo konsolowych, to chętnie też coś na podstawie tego zorganizuję (Nie pamiętam jak było z AC:B na MP, ale wątpię by niestety był multiplatformowy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...