Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Pop i disco


Delfinek Keola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

To jest straszne... pls stahp ;_; 2.7/10

A teraz kawałek, który całkiem niedawno był całkiem sporym hitem, chyba nawet w poprzednim roku? Mniejsza, i tak dopiero ostatnio go polubiłem i... muszę przyznać, że jest całkiem niezły, o jakim utworze mowa? Owl City - Fireflies :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

O, Discors. No całkiem niezły utwór, podoba mi się nawet :D. Fakt, był to hit ale bardzo fajny hit. Ocena 9/10.

Z mej strony zespół którzy przeszedł do historii, stary bardzo jednak ja ich lubię. Jest coś co przyciąga do ich muzyki, proszę:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o/10 Wieśniacka podróba całkiem ciekawego oryginału. Hejcę discopolo i tyle (no dobra bayer full ujdzie, choć nie wszystko od nich). Mam specyficzne podejście do muzyki i potrzebuję czegoś więcej niż "równo walącego basu". Kiczu nie trawię (choć są pewne wyjątki od tego).

Bo pop nie musi być mainstreamowym ścierwem promowanym przez prawie wszystko dookoła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Modern Talking, taa... jakby nie patrzyć w jakimś stopniu klasyk tamtych czasów, a Cadillaca sam chciałbym mieć, ale mnie nie stać ;/ Fajny utwór, ale brzmi tak podobnie do pozostałych utworów tego zespołu, że nie wiem... naprawdę jakby w kółko to samo tworzyli, dlatego też... 6.7/10
 
Zaś teraz dam eee... czy to ważne? (nie wiem, co powiedzieć o utworze) Kat DeLuna i Run the Show!!!
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Przez rok tylko jedną stronę zapełniliśmy w tym temacie? Srsly?! .__.

 

 

 

Bo bronies/pegasisters to głównie metale, którzy nie potrafią zrozumieć, że popowe piosenki potrafią być dobre :rainderp: .

 

Słysząc ten utwór... poczułem się staro (mam wrażenie, że był popularny jeszcze wczoraj, a to już ponad 8 lat temu) ;-; .

 

Dziewieć milionów rowerów w Pekinie to utwór cudowny. Ten spokój, ten prosty, ale zarazem świetny tekst, ten głos Katie - :x . Nie ukrywam - uwielbiam ten utwór i mam z nim miłe wspomnienia z dzieciństwa (jak miałem wtedy 11 lat, to chyba można to tak określić, no nie? :v) . 9/10.

 

Myślę, że w tym temacie nie może zabraknąć króla Popu :D . Michael Jackson i "You Rock My World" :x :

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazzie~ ^^ przynajmniej początek, potem już takie bardziej r&b... ogólnie w porządku, ale jakoś nad inne utwory MJ ani generalnie kawałki r&b z lat 90 (bo tak trochę mi ten tamte przypominał) się nie wybija, więc... 7.0/10

 

Skoro była mowa o latach 90, teraz baaardzo znany kawałek, niegdyś na okrągło w radiach, ale... do dziś nie wiedziałem, jak się zwie! :ming:

Oto~ ATC - All around the world! Kojarzycie? :pinkie2:

 

"Just - la la la la la - And everybody's singing 

La la la la la - And now the bells are ringing~"

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzymy. Też nie wiedziałem, jak ten kawałek się nazywał. Głupkowate, ale sympatyczne. 5/10.

 

Dla odmiany dam coś pesymistycznego, co nie jest typowym popem:

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

To taki trochę bardzo new wave/new romance (nie za bardzo je rozróżniam, wiem, że popularne w latach 80 ^^"), taki średni, muzyka do przesłuchania, ale naprawdę nie za wiele ciekawego pod tym względem ma do zaoferowania :/ może jeśli się doliczy przesłanie to i notę się podwyższy, ale to i tak co najwyżej... 5.4/10

 

Dla odmiany dam coś nienudnego, skocznego i wesołego ^^ ale radzę się pośpieszyć z przesłuchaniem, ten kawałek lubi z YT znikać szybko xd

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Haha, nie wiem, co o tym kawałku sądzić~ :rd11: jakby nie było, to klasyka... :dunno: yyy... 5.6/10, hm? ^^

 

Może przejdźmy do nieco współcześniejszych czasów, dobrze? Katy Perry & 3OH!3 w bardzo fajnym utworze~ STARSTRUKK !!

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... :lunathink:

 

Nie wiedzieć czemu w utworze podoba mi się tylko refren. Może dlatego, że Katy Perry :rainderp: . Jakoś nigdy mi ten kawałek nie przypadł do gustu. "Gwizdy" mi się nie podobają :v . Dlatego 5,5/10, podwyższone za niezły refren.

 

Co powiecie na prawdopodobnie największy szwindel w historii muzyki? :rainderp: . Czyli jak ściągnąć dwóch fajnie wyglądających chłopów, "podłożyć" pod nich "mniej fajnych" piosenkarzy i stworzyć zespół, który podbije listy przebojów. Tak oto powstało Milli Vanilli  :D . Oczywiście oceniamy tu utwory, zaś "Girl I'm Gonna Miss You" chociaż tak naprawdę nie jest ich wykonania, to jest miły do słuchania :giggle: :

 

 

Fun fact - od nazwy zespołu powstała nazwa odcinka "Filli Vanilli" ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców... nieeeeee .__. muzyka nudna, taki wciąż powtarzalny motyw~ żeby chociaż ciekawy był, a tu nie. A wokal? Meh... takie to spokojne i nudne, spokojne kawałki są w porządku, chyba że nudne, a ten właśnie taki jest i... ech, refren brzmi przyjemnie, ale nijak utworu nie ratuje... 4.2/10
 
Przejdźmy do czegoś przyjemniejszego - Oh Land i Renaissance Girls!! ^^ 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Moim zdaniem utwór średni, jednak dobrze wykonany. Przyczepić się można tylko do dość sennego charakteru. Wokal dziewczyny świetny, z pewnością posłucham innych utworów w jej wykonaniu. Ta piosenka nie przypadła mi jednak go gustu. Oceniam na 5/10

 

Coś starszego. Nie kryję, że kocham tą piosenkarkę.

 

 

Cher-If i Could Turn Back Time

Edytowano przez MewTwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Muzycznie... dla mnie ta piosenka jest taka średnia, motyw znajomy, przyjemny, ale... jakoś nie przepadam za nim, taki klimat muzyki popularnej z lat70-80, nie jestem nawet pewny, ale jakby nie było, nie mogę temu wystawić wysokiej oceny... chociaż wokalistka dość charyzmatyczna, ogólnie~ 6.9/10
 
Z kolei ja dam coś współczesnego... (choć to cover lat80 (epicki swoją drogą)) ~ Everybody Wants To Rule The World!! ^^

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...