Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Temat ogólny


Delfinek Keola

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Eh, nie lubię tej gry, muzyka tym bardziej mi się nie podoba. Dla mnie to niestety było nudne i w sumie za dobrze mi się tego nie słuchało, daję tylko 3,5/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie, nie i jeszcze raz nie. Wybacz, ale to nie dla mnie muzyka, pomimo że słucham bardzo różnej to niestety mi się to nie podoba. W sumie nie chcę tu nikogo urazić, ale nie wiem co ludzie widzą w takich ''gwiazdach''. Może mnie trochę poniosło, za co przepraszam ale daję jedynie 1,5/10 :discord: Dobra teraz zmiana klimatu, na muzykę screamo. Łapcie i oceńcie:

:rdwild:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie i jeszcze raz nie. Wybacz, ale to nie dla mnie muzyka, pomimo że słucham bardzo różnej to niestety mi się to nie podoba. W sumie nie chcę tu nikogo urazić, ale nie wiem co ludzie widzą w takich ''gwiazdach''. Może mnie trochę poniosło, za co przepraszam ale daję jedynie 1,5/10 :discord:

Dobra teraz zmiana klimatu, na muzykę screamo. Łapcie i oceńcie: :rdwild:

Nie przepadam za muzyką, w której mam wrażenie, że facet płacze. Po za tym on nie śpiewa, tylko krzyczy. Gitara zbyt jednolita, nieciekawa, nawalanka zwyczajna. Piosenka w ogóle nie wchodzi w ucho. No ale dla kogoś, kto lubi taką muzykę, myślę że jest niezła. Mi faza na takie zespoły przeszła dawno temu, jeśli w ogóle jakaś była....

4/10

A teraz nowa piosenka Hurts - zapowiedź nowej płyty:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Wow, znam jedynie kilka piosenek od nich, tego akurat nie słyszałem. Muszę przyznać że bardzo dobre to jest, szczególnie wpada w ucho refren. Bardzo ciekawy tekst, bardzo dobra gra instrumentów, ciekawy wokal i ogólnie nie mam zastrzeżeń. Daję 10/10.

jakoś mi dziś to wpadło w ucho.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z sensem piosenki. Tzn. że każdy ma prawo walczyć o to w co wierzy. Jedni wierzą w boga inni w komunizm. Jak dla mnie i jedno i drugie jest złem i kompletnym bullshitem ale nie zabraniam komuś wierzyć w jego boga czy ideologie. Sam jestem Agnostykiem i w żadną większą ideologie nie wierze ( chyba że szerzenie magii przyjaźni to ideologia :rainpriest: ). Wracając do utworu. Nie lubię hip hopu itp. ale za przekaz daje 8/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...