Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Temat ogólny


Delfinek Keola

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Ah tam genialny zespół i co tu dużo gadać. Może to dziwne ale oryginał Britney też lubię, ale ten cover jest lepszy i to o wiele. Bardzo pozytywne chłopy, z genialnego kraju którzy tworzą bardzo dobrą muzykę ^^. Nie pozostaje nic innego jak dać 10/10. Może Was zaskoczę, ale ode mnie stara dobra Coma. Jednak widać różnicę pomiędzy nowymi a starymi albumami, stare płyty bardzo okej nowe za to mi się nie podobają. Ale oceńcie sami:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ehh, warto powrócić do dawnych lat bo stara muzyka jest bardzo dobra. Legenda polskiej muzyki rockowej i nie ma co tu dużo gadać. Daję 10/10. Trochę punk-rocka:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Że ktoś jeszcze słucha Kultu o_O. Bardzo fajnie jak tak, utwór legendarny i jakże prawdziwy do dziś. Ogólnie lubię ten zespół jak i samą postać Kazika. Nie mogę dać nic innego niż 9,5/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hah, nie trzeba przedstawiać zgadłeś Hippi :D. Nie wiem co powiedzieć, klasyk zespół tak samo jak i utwór. Daję 10/10 bo inaczej się nie da ^^. http://www.youtube.com/watch?v=AAUZLyZ1-Wg zespół o którym praktycznie nikt nie słyszał, a fajnie łoją a na dodatek są z Polski i mają teksty w naszym języku :fluttershy5: !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Taki rap to ja rozumiem. Hans nawet w Luxtorpedzie sobie dobrze radzi, ogólnie go lubię i szanuję bo ma przekaz w utworach a to się liczy. Daję 9,3/10. Trochę inny klimat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...