Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Temat ogólny


Delfinek Keola

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Klimatyczne, bardzo dobra muzyka do gier z gatunku Rpg i podobnych klimatów. Ale to tylko moje zdanie, cóż ogólnie utwór mi się podoba i to bardzo. Jeszcze te zdjęcie naprawdę daje bardziej fajniejszy efekt. Cóż, nie dam nic innego jak 9,3/10 :3. Nie dałem najwyższej oceny, bo minus w tym utworze jest to że jest bardzo krótki i kończy się szybko. No i co tu niby dać? =P. Hmm, wiem:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

O nieeeeeee xD. Starczy już mi na dziś tych ten hours song. Zawsze długo przy takich filmikach nie wytrzymywałem, dlatego daję tylko 4,5/10. Z mojej strony grunge w wykonaniu zespołu Nirvana:

Swą drogą nigdy nie lubiłem za mocno tego zespołu, ale ta piosenka akurat jest w porządku i ją lubię, ale cóż mój najlepszy przyjaciel jest ich fanem i trzeba przyznać że zespół przeszedł do historii dlatego ich szanuję. Ale nie rozpisuję się już :P.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Heh, pozytywne i to bardzo, szczególnie teledysk. Ale utwór też dobry, szkoda tylko że taki krótki. Na koniec dam 8/10. Odkryłem tą perełkę wczoraj, ale jak tak posłuchasz to zespół bardzo dobry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Zacny klimacik, chyba już to słyszałem gdzieś ale pamięć mam krótką niestety :lyra4: Jednak fajnie tak posłuchać czegoś innego dla odmiany, dlatego masz te 7,5/10.

Genialny riff, klasyk polskiej muzyki i nic do dodania nie mam. Tylko, czemu ktoś skrócił ten utwór? ._.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...