Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Temat ogólny


Delfinek Keola

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Luuuubię i to bardzo ^^. Ogólnie są już dość popularni w naszym kraju, ale nie dziwię się skoro ten zespół ma mądre teksty a ludzie w tym zespole są pozytywni ^^. Grali nawet u nas w mieście kiedyś i wywiało mnie do innego świata xD. Daję zasłużone 10/10.

Ja nie mogę ten klimat ^.^ Ale w końcu to jeden z najlepszych Polskich festiwali, pfu wróć najlepszy festiwal w naszym kraju :D. Papa Roach i filmik jak grali na Woodstocku :yay:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie lubię. Niby utwór wysłuchałem do końca, ale ten zespół nie jest dla mnie. Strasznie męczyłem się z tą piosenką, jak dla mnie jedyny ich dobry utwór to I'm just a kid czy coś takiego.. Jedynie 3/10. Wybacz .. Nie mam o dziwo pomysłu co dać w tej chwili, więc tak jakoś zarzucę tym dla zmiany klimatu: https://www.youtube.com/watch?v=LKgu0xdYP3I

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Całkiem niezłe, nie byłem nigdy jego wielkim fanem ale ta piosenka mu nawet wyszła. No fajnie się słuchało, dlatego 7,5/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

No Nogalik trzeba przyznać że trafiłeś w me gusta ^^. Bardzo fajna kompozycja. Na prawdę nie ma co narzekać, bo przyjemnie się słuchało. Dlatego daję Ci 10/10.

trzymajcie ! =P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...