Skocz do zawartości

Ogólne ogóły


Cahir

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No i wątpię, żeby władczyni Equestrii chciałoby się latać. Za stara na to jest ^^ Coś takiego jakby dorosły brał udział w wyścigu dla młodzieży. Co do tematu: Rainbow jest szybka. Nie chodzi tu nawet o barierę dźwięku, ale także o to, że cały czas się rozwija. Nigdy nie będzie dało się stwierdzić na 100% że jest najszybsza, chyba że wyjdzie special: wyścigi wszystkich pegazów. Teraz można tylko dla dobra ogółu przypuścić, że Rainbow rzeczywiście jest najszybsza. No, chyba, że edytnę posta. xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wątpię, żeby władczyni Equestrii chciałoby się latać.

Za stara na to jest ^^

po.1 po co ma latać skoro wożą ją karocą....

po.2 skoro potrafi wygnać kogoś na księżyc (nawet przy pomocy EoH) to spokojnie jest w stanie przenosić się na ogromny zasie (teleport ftw), lub zmienić formę (przykład NMM) i poruszać się z łatwością

po.3 po co chciała by latać? aby zeskakiwać niczym ninja, innym na balkony aby zawinąć list i po chwili odlecieć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy według was Rainbow Dash wygląda dobrze/fajnie? Mnie właśnie bardzo się podoba jej grzywa i ogon :] Ogólnie rzecz biorąc, to według mnie Rainbow Dash jest najbardziej... Chłopięcym/najbardziej przypominającym chłopaka kucykiem z całej tej szóstki. A wy jak uważacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Dash to prawdziwa chłopczyca. Jest nastawiona na rywalizację i to ostrą, nie zawsze zgodną z zasadami fair play, więc nie dba o swój wygląd, dlatego jest taki... dość drapieżny. Zakładam, że jej grzywa zapewne dawno nie widziała na oczy szczotki ;) Ale to nie zmienia faktu, że jest ładnym kucykiem o dość fantazyjnych barwach - w końcu, jej imię do czegoś zobowiązuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przecież o to chodzi. ^^ Drapieżny wygląd jest cool! No, a kolory? Rainbow, to Rainbow więc dziwne by było gdyby grzywa też nie była rainbow xD Ciekawy jestem czy osoba podkładająca głos RD i AJ będzie miała jakąś solówkę w 2 sezonie. Bo jeśli dobrze pamiętam to tylko ona nie miała ,,pełnej" piosenki do zaśpiewania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może "20% cooler" to jej najlepszy tekst, ale za swoje "ohmygosh" jest 20% cuter :D Cóż, nie ma co ukrywać, że z całej szóstki najbardziej lubię Dashie. Ma fajny wygląd i charakter - zupełnie zdawać by się mogło nie pasujący do jej tęczy :D Ale dlatego właśnie wyszła moim zdaniem najciekawiej. Uwielbia rywalizować, ale jak już wspominaliście - za bardzo. No i nienawidzi przegrywać. Niby w jednym odcinku już dostała lekcję na ten temat, ale... ja bym jej dał dla utrwalenia jeszcze jedną :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bo Celestia jest kucykowym odpowiednikiem Boga. Jest jako jedyna (z luną) zarówno pegazem jak i jednorożcem. Wszystkie kuce kłaniają się do niej, jest największa ze wszystkich. I żyje ponad 1000lat. Więc?" Bez przesady Celestiia nie jest wszechmocna podlega prawom fizyk,i i ma fizyczna postać.Choć na pewno zwykłym kucykiem nie jest oprócz tych cech pamiętasz co się stało gdy królewscy gwardziści zakatowali Nightmare Moon? Wydaje mi się że gdyby zaszła taka potrzeba Celestiia wykazała by podobne zdolności. Wracając jeszcze co do szybkości Dashie,mam nadzieje że w 2 sezonie rzucą więcej światła na sprawę Mozliwosći Dashie w porównaniu do Wonderbolts.Na te chwile dla mnie pewniejsze niż to ze Rainbow Dash jest najszybszym pegazem w Equestrii jest to że Fluttershy jest najwolniejszym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te chwile dla mnie pewniejsze niż to ze Rainbow Dash jest najszybszym pegazem w Equestrii jest to że Fluttershy jest najwolniejszym.

A ja się z tą myślą nie zgodzę - wystarczy sobie przypomnieć jej wyczyn, kiedy ciągnęła balon i jej Twilight powiedziała, że jeśli nie dogoni Dash, będzie niewesoło :D

Aczkolwiek chętnie bym zobaczył Wonderbolts "z bliska", bo na razie było ich na tyle mało, że w zasadzie nie wiemy o nich nic, poza tym, co ciągle opowiada Dashie. Chociaż sądząc po odcinku 16, nie są chyba szybsi od Rainbow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była jedna z najsłodszych scen moje serduszko zabiło mocno dla Fluttershy nie pierwszy raz. Mimo wszystko nasz słodki pegaz to najszybszych nie należy ogólnie Fluttershy dość rzadko używa skrzydeł i mieszka na ziemi dość nietypowy pegaz.Też chce więcej wonderbolts i jestem pewien że moje oczekiwanie prędzej czy później się spełnią. W kwestii porównań Wonderbolts a Dash jest sporo luk, wiemy że Wonderbolts to mistrzowie techniki i akrobacji powietrznych tu bezdyskusyjnie Rainbow(poza tym o ile na treningu szlo jej świetnie to przed publicznością trochę słabiej) im ustępuje a szybkość....w odc 16 widzimy Grom Tęczowy w wykonaniu Rainbow Dash to pewne ze podczas Gromu leciała dużo szybciej niż Wonderboltsi kiedykolwiek ale jak już w wcześniej pisałem Dashie nie oponowała Gromu jest go wykonać tylko w stanie ogromnego przepływu adrenaliny na "sucho" tego nie zrobi może w przyszłości.Ja mam bardzo wątpliwości czy w normalnych warunkach jest szybsza niż Wonderbolts.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, że cześć społeczności Bronies ma... wybujałą wyobraźnie... BARDZO wybujałą. A że po drodze hormony buzują, to gdy tylko ludzie zaczęli zamieszczać pierwsze humanizowane kucyki, ludziom do głowy zaczęły napływać clopfici z udziałem ich ulubienic... A że to Rainbow Dash najbardziej pasowała do stereotypów wyznawanych przez takie płytkie umysły...

Co poradzić? Grunt, że to nie nasza wina :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej, Kubusiu...

Nie wierzymy w formę przedstawiana w każdym jednym Clopficu. Bo nie wiemy, co się dzieje z innymi kucykami! Equestria to utopijne państwo, pełne miłości, przyjaźni, tolerancji i radości... Czemu nie miałaby tam prawa istnieć taka forma miłości?

Najprostszy przykład: Lyra i Bon Bon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...