Skocz do zawartości

[Zabawa] Zbanuj użytkownika powyżej.


Mellie

Recommended Posts

ban bo uno,Wola Park jest na Woli jak sama nazwa wskazuje i tam może dachu nie urwało ale parter był zalany do połowy łydek :ming:

Dokładniej Bemowo (i moje osiedle) zaczyna się niecałe 100m dalej, więc nazwanie WP bemowskim nie jest aż taką pomyłką.

Ban, bo Bemowo jest na wzgórzu, więc woda spływa na inne dzielnice i miejscowości podwarszawskie :ming:

Link do komentarza

Dokładniej Bemowo (i moje osiedle) zaczyna się niecałe 100m dalej, więc nazwanie WP bemowskim nie jest aż taką pomyłką.

Ban, bo Bemowo jest na wzgórzu, więc woda spływa na inne dzielnice i miejscowości podwarszawskie :ming:

 

 

Ban powód: Zdradzanie swojego miejsca pobytu i dyskusja o zrobieniu Warszawy w drugą Wenecję. :ming: 

Edytowano przez Random Hunter
Link do komentarza

Ban bo Sasuke ma taki piękny głos? O.o (już wiem czemu moja koleżanka z ławki tak go kocha)

Ban bo moja wcześniej wspomniana koleżanka oceniała Keiichiego w skali od 0-10 i dała mu 5/10 ;-; (a ta "starsza" dała mu -1000000....00000000000/10 ;-; )

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza

Ban bo fajnie :D

I Ban bo ja i ta która dała Keiichiemu 5/10 knujemy spisek przeciwko anty fanom chłopców z anime  :evilshy: (bo ta "rozpieszczona staruszka" obraziła naszych kochanków mówiąc,że wyglądają jak ten koleś bez nosa z Harriego Portiera ;-; )  

Btw. Ona(ta koleżanka z ławki) jest Yaoistką i przez to zaraz ja będę miała fazę na JGP ;-;

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza

Ban bo zabić gnojówe!  :lunawrath:

Ban bo jak można nie kochać chłopców z Anime i 2 ban bo dziś jak moja koleżanka oglądała zdjęcia Islandii to znalazła taki z nitką na małym palcu i sobie wymyśliła że ona jest z nim połączona tą nitką  :cadance3:  (dla nie kumatych,w Japonii w walentynki się zaczepia na mały palec nitkę która jest połączona z nitką drugiej osoby)

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...