Skocz do zawartości

[Zabawa] Zbanuj użytkownika powyżej.


Mellie

Recommended Posts

Ban, bo jestem także człowiekiem ponurym, a ty niewystarczająco.

Ja potrafię wysłuchać argumentów drugiej strony, nawet jak się z nimi nie zgadzam, ty nie.

Ty jesteś bardzo oderwany od okrutnej rzeczywistości, ja nie.

Ja wierzę w Boga, ty nie.

Ty jesteś bardziej brony niż ja.

Lubisz R34, ja nie.

 

Możemy tak w nieskończoność, ale czy to coś zmienia? Nic. Nawet nie zobaczymy się na oczy, więc o co się kłócić?

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza

Ban bo ehe...

Drugi ban bo @Tomek... to że nie jest coś na liście priorytetów to nie zakładaj że nigdy to się nie stanie (ja sam nie planuje wpaść do cb na realu, nawet nie sądzę żebym chciał, ale nie zakładam przez to, że tak może się nie stać :D)

Trzeci ban bo znowu @Tomek, argumentów FOL nie da się wysłuchiwać.

Link do komentarza

Ban, bo obiektywizm wymaga wysłuchiwania wszystkich argumentów. Od najlogiczniejszych do najbardziej wydumanych. Świat powinien być rządzony przez obiektywistów. Równy, bez emocji i uczuć, jednolity, zadbany, rozwinięty. Nie zetkniemy się, czy chcemy czy nie. Ale obiektywne widzenie świata to mądrość. Bądź mędrcem, MasterBezi. Nie żyj wśród złudzeń.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza

Ban bo ja dziękuję światu bez emocji i uczuć.

Drugi ban bo nawet AJ i RD dostają rampage'a od argumentów FOL... nie mówiąc o reakcji Fluttershy na ich "argumenty".

Trzeci ban bo wiem jak wygląda tworzenie filmiku w WMM bo ja w tym siedzę od października 2009 :D

Czwarty ban bo i straszne i szalone.

Piąty ban bo mówię jeszcze raz... Nie należy odrzucać żadnego zdarzenia, nawet jeśli nie chce się tego, nie planuje i dąży aby się nie stało rzeczywistością.

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...