Skocz do zawartości

[Zabawa] Zbanuj użytkownika powyżej.


Mellie

Recommended Posts

Ban, bo

1. Wątpię, by alianci chcieli sojuszu z kimś, kto wypowiedział wojnę prawie wszystkim.

2. Może ZSRS też chciał wykonać atak prewencyjny tylko że zorganizowanym wojskiem?

3. Przecież Hitler mógł wykorzystać Japońców, by ich molestowali od drugiej strony oraz wdarli się w głąb Rosji.

4. Czy w takim razie Hitler z czasem rzuciłby się na Rumunię, by zdobyć złoża? Czy zaatakowałby Japonię? Moim zdaniem wygląda na to, że III rzesza chciała sama zdobyć cały świat (albo chociaż Eurazję).

Drugi ban, bo raczej dokończymy tą kulturalną dyskusję jutro, bo rano trzeba arbeitować...

Link do komentarza

Ban bo dobry pomysł, ale skoro już tu jestem, to coś skrobnę...

1) Zauważ tylko, że doktryna aliantów zachodnich zakładała, że Niemcy MUSZĄ toczyć wojnę na 2 fronty - zwłaszcza po upadku Francji Churchill zaczął zabiegać o poparcie Stalina.

2) Tylko że obie armie były już zorganizowane do ataku. Różnica polega na tym, że ACz zaczęła je nieco później. Hitler najpewniej wiedział o radzieckich przygotowaniach - zajęcie Besarabii, koncentracja wojsk w zachodnich OW, ustał dopływ surowców. Nawet propaganda radziecka nagle zrobiła się wyjątkowo prowojenna.

3) Owszem, chciał, ale najpierw sam musiał zaatakować. Zapomniał jednak, że japońskie dowództwo wciąż było pod wrażeniem klęsk, które zadała im Armia Czerwona w Mongolii - była już o tym dyskusja na forum.

4) Tylko że kontrola danego terytorium nie musiała być od razu bezpośrednia. Hitler chciał włączyć do Rzeszy głównie Ukrainę i Kaukaz, Rumunia równie dobrze mogła być krajem oficjalnie niezależnym, ale uzależnionym od Niemiec.

Link do komentarza

Ban, bo słowo... *Ekhem* Komunizm powinno ulegać cenzurze.

Ban, bo komunizm. Komunizm. Komunizm. Komunizm. Komunizm. Komunizm. Komunizm. Komunizm. Coś jeszcze?

 

Irytują mnie takie komentarze, wybaczcie me dziecinne uniesienie. Hipokryto, za komunizmu narzekało się na cenzurę, a teraz to co?

 

Swoją drogą, czytam to wszystko. I wiecie co? Dziękujcie Bogu, że nie mam koloru, bo jest tu osoba niemal zasługująca na warna, a cały temat już na zamknięcie.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza

Ban bo kolejny model podobny do Martyny Juś się znalazł (mówię tu o jednym rusku z bazaru)... Ja też ignoruję takich folowców, którzy się zachowują jak Martyna Juś.

Drugi ban bo masz szczęście, jakbyś dał mi Tomek warna już byś był celem dla świątyni Vindicare.

Trzeci ban bo masz szczęście, że to ja nie jestem kolorowym bo dostałbyś warna za propagowanie komunizmu.

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza

Ban bo bullshit... Po prostu chciałbyś się za pomocą kolorowych pozbyć człowieka lojalnego wobec Celestii i Luny i zasiać na forum komunizm.

Drugi ban bo jeśli ktoś mi da warna, będzie celem dla asasynów.

Trzeci ban bo chwała Yargolkowi za to, że skasował ci sygnaturę propagującą komunizm i dał warna.

Czwarty ban bo nie pozwolę się komuniście obrażać!!!

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...