Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Z przyjemnością ogłaszam Gonitwę Spadających Liści v.2, czyli wyścigu biegowego na ok. 5 km.

 

Szczegóły w tej Kopiuj-wklejce z facebooka:

 

Rok temu kilkunastu śmiałków stanęło na wysokości zadania i przebiegło ok. 5km leśnymi ścieżkami, aby oczyścić drzewa z pozłacanych liści. Efekt: Po tygodniu nie było już po nich żadnego śladu.

W tym roku drzewa także potrzebują Waszej pomocy. Liście w końcu same nie spadną!

Serdecznie zapraszam wszystkich na wyścig biegowy w jednym z urokliwych, pięknych lasów otaczających Rembertów. Oczywiście po zupełnie innej trasie.

Data: 12 października 2013 (sobota)
Godzina: 11:00
Miejsce: Rembertów, parking przed Domem Kultury, aleja Komandosów 8

!!! Podobnie jak w tamtym roku, będą nagrody!!!

ps. Mapkę z trasą wrzucę niebawem, jak tylko ogarnę trochę Endomondo.

ps2. Chętnych na wcześniejsze zapoznanie się z trasą, w celu uniknięcia zgubienia się w lesie, zapraszam na dwie godziny przed startem wydarzenia.

 

 

Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszam :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że trasa będzie lepsza, niż w zeszłym roku. Mam tu na myśli te wąziutkie ścieżki gdzie trzeba było biec gęsiego.

Mam nadzieję też, że w tym roku uczestnicy wykażą większą ilośc ducha solidaryzmu zamiast "pierwszy biegnie, drugi 20 metrów za nim, i kolejny 20 metrów, i kolejny..."

Nawet w odcinku widac było, że wszyscy (prócz 2 głównych hipsterek) biegli razem.

Jeśli o mnie chodzi to nie mam najmniejszego zamiaru się spinac, koniec końców to ma byc bieg for fun.

 

Jeśli takich osób będzie więcej, z chęcią wezmę udział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie mnie bo jestem gruby i leniwy w dodatku :v

Czas na bieganie po lesie będzie wtedy gdy zacznę się bawić w asg lub schudnę (czyli przypuszczalnie za... nigdy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mogę was poinformować, że mnie i Twitcha nie będzie(chemika prawdopodobnie też) bo jedziemy na śląski ponymeet

:octavia::octavia:

 

Ty no zobacz, ja też się na ten meet wybieram!

Przypadek? Nie sądzę :v

 

Jest strona 3 Dużego Warszawskiego :3 http://www.bronieswarszawa.pl/

 

Szczerze mówiąc Donard patrząc na nazwę tego tematu tutaj, to twój post jest tutaj off-topem. 

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gonitwę w Rembertowie to są jakieś zapisy czy po prostu zbieramy się, zbieramy i jak wybije 11 to biegniemy? Ja nigdy w żadnych spotkaniach nie brałem udziału (więc o organizacji mam zerową wiedzę) i tak się zastanawiam czy może by nie przyjść i nie pobiegać, chociaż pewnie po 1 km padnę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to tutaj, dotrze prędzej do większej ilości osób.

 

 

 

 

Jeżeli STWORZYŁEŚ i OPUBLIKOWAŁEŚ w fandomie:
- art, fanart lub cokolwiek innego mieszczącego się w sztuce artystycznej, bycie tłumaczem też się liczy
- fanfick, opowiadanie, powieść lub inną formę sztuki pisarskiej
- muzykę
- Coś innego równie ciekawego
 


I co najważniejsze, jesteś z Warszawy lub okolic, proszę o informacje albo prywatnie na Facebooku (osoby nie będące u mnie w znajomych mają możliwość wysłania wiadomości do mnie) lub na mail [email protected], ewentualnie Prywatna Wiadomość do mnie na forum MLP Polska. 
 


Prosiłbym o przedstawienie się (najlepiej nick), podanie nazwy dzieła, w przypadku artów o jakieś przykłady, a w przypadku muzyki przynajmniej opis jaki rodzaj muzyki się stworzyło. 

 

Liczy się każda osoba. 

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i tak się zastanawiam czy może by nie przyjść i nie pobiegać, chociaż pewnie po 1 km padnę

Nie zaszkodzi spróbowac.

Jak pisałem wcześniej, mam nadzieję, że znajdzie się jakaś grupa tych, którzy nie będą biec na łeb na szyję i tylko będzie można w grupce kulturalnie porozmawiac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na gonitwę w Rembertowie to są jakieś zapisy czy po prostu zbieramy się, zbieramy i jak wybije 11 to biegniemy? Ja nigdy w żadnych spotkaniach nie brałem udziału (więc o organizacji mam zerową wiedzę) i tak się zastanawiam czy może by nie przyjść i nie pobiegać, chociaż pewnie po 1 km padnę

 

Zapisów, podobnie jak w poprzednim roku, nie ma (nie licząc zaklepywania sobie numerków, ale to mocno opcjonalne). Ogólnie jak wybije 11 to udamy się na miejsce startu, potem rozgrzewka ok. 10-15 minut, a potem bieg. Nie mniej polecam zjawić się te dwie godziny wcześniej na spacerek wzdłuż trasy, lepiej biega się, jak się zna trasę  :giggle: Oczywiście, nie jest to obowiązkowe, będą znowu strzałki na drzewach.

 

 

Co zaś się tyczy meetów weekendowych, z wielkim żalem muszę oświadczyć, że nie będzie mnie ani na ognisku ani na spacerze po Kampinosie. Szkoda mi szczególnie tego drugiego, bo miałbym do wypróbowania nowe trapery. Ale niestety, tak to jest, jak się chce wreszcie porządnie napisać olimpiadę z historii... :twilight3:

Nie mniej, jeżeli w sobotę będą organizowali wspólne kupowanie biletów do Krakowa, to wpadnę na pół godziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam (a tych, co wiedzy nie mają, informuję), że organizacją ludzi z forum, do wspólnego wyjazdu do Krakowa na MLK, zajmuje się Linds (ped.. :v) i do niego (do mnie w sumie też) proszę zgłaszać się ze wszystkimi pytaniami odnośnie wyjazdu.

Skoro już o tej podróży wspomniałem, to od razu powiem, że mamy już pociąg, którym przeteleportujemy sie na południe, oraz jest już ustalona data grupowej (orgii :v) wycieczki po bilety.

Szynowy potwór (TLK53203, możecie sobie sprawdzić to w necie), którym dotrzemy na konwent, jedzie z Gdańska i w Warszawie zjawi się o 2:00, a wyjeżdża 5 minut później.

Do Krakowa, planowany jest przyjazd o 8:21 (czyli mamy 6 godzin świrowania).

koszt takiej podróży dla osób bez ulg, to 65pln.

Mamy nadzieję, że w tym pociągu trafimy na kogoś z tribronych.

Kupowanie biletów, ustalone jest na tę sobotę o 13:00 (w piątek paru osobom nie pasuje), na dworcu centralnym. Ja będę w centrum na patelni o 12:00, ogrzewam sie w deszczu 15min, a nastepnie znikam w tlumie. Na dworcu będę od 12:25 czekam na wszystkich do 13:00, a potem szturmem zdobywamy kasy biletowe i plądrujemy ile się da.

Jeżeli komuś nie odpowiada data, proszę się kontaktować ze mną a postaram się coś wymyśleć.

Jeżeli komuś coś wypadnie i nie będzie miał jak przybyć na czas, to proszę się ze mną skontaktować, żebym wiedział komu i z jaką ulgą kupić bilet. (Ale UWAGA, na taką operację, niestety będę mugł sobie pozwolić dwa razy, gdyż na dzień dzisiejszy, nie mam za dużo hajsów :P)

Jest także wstępnie zaplanowany powrót razem z szczecińskimi bronymi, pojazdem szynowym (TLK31100 Smok Wawelski), który z Krakowa odjeżdża w niedzielę o godzinie 18:50 i dojeżdża do Warszawa Zachodnia o 21:56.

Na ten pociąg, już nie musimy się wcześniej zbierać, by nabyć bilety :P

Zaraz, zaraz. Jeżeli idziemy kupować bilety w sobotę, to oznacza, że nie spóźnię się na ognisko :D

Edytowano przez Fingolfin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...