Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Oto trasa dzisiejszej wycieczki nagrana przez GPS w mojej komórce:

v7czm8.jpg

 

Prędkość utrzymywała się na poziomie około 5-6 km/h. Na dane na dole patrzcie z przymrożeniem oka, bo zarejestrowana trasa w miejscach, gdzie jest dużo drzew lub budynków potrafi wyglądać jakby ktoś szedł po pijaku  :v

Pogoda rzeczywiście była paskudna, szczególnie pod koniec. Mimo to było fajnie, chociaż trochę bolą nogi...

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz zrobić tego meeta chodzonego wzdłuż Warszawy, czyli od Wesołej do Woli, zamiast drugi raz tą samą trasą? (czy jak to nazwałem - "od Hard Playa do Luxora")

 

Moje skojarzenia z drugim zdjęciem: http://www.thehollywoodnews.com/wp-content/uploads/assassins_creed_final.jpg

No może gdybym miał mniejszy uśmiech...

Edytowano przez Polonius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drugie zdjęcie Chemika to jakiś fotomontaż. Wyglądam na niezadowolonego. ^ ^

 

Dziczyzną zaprawiany dzień to był, nie zaprzeczę. Choć samotna wędroga mi w udziale przypadła, to jednak udało mi się Was dogonić. To się liczy.

 

Jestem jak najbarziej za tym, aby to kiedyś powtorzyć, Linur... ale tym razem startuję razem z Wami! (Co robiłem? Ano, na gwałt poszukiwałem po młocińskich kioskach flagi w czarno-białe kwadraty...)

 

Dziś mej obecności nie doświadczycie, jestem na działce. Niemniej jednak, do wtorku, na czas powrotu ,,małej rudej", winienem się zjawić.

 

Polonius - jeśli wśród remontowego bałaganu odnajdę książeczkę zdrowia, to mogę z Tobą iść. Jakkolwiek ostrzegam, że szanse na to nie są duże.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę dzisiaj.

...

Jestem. Dobra i krótka rozgrywka w Munchkina jak zwykle w KFC na placu Konstytucji, trzymała w napięciu do końca. Potem poszliśmy pospacerować nad Wisłą, aż w końcu trafiliśmy do Arkadii. Sporo rysowaliśmy i mam kilka nowych obrazków. Meet się chyba zaraz kończy.

...

Edytowano przez Arpegius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, razem ze znanymi wam i lubianymi osobami. Czyli Twitchym i Krzyźwiełem planujemy zaprojektować i wykonać flagę fandomu warszawskiego. Zastanawiamy się nad United Equestria i Button's Mom :octavia:

Czyż flaga warszawskiej części fandomu nie ma przypadkiem nawiązywać do...  Warszawy?

 

United Equestria średnio pasuje do Warszawy, zważając na horrendalne ilości lokalnych podziałów, nie wspominając już o Button's Mom.  :grumpytwi:

 

Proponuję wysilić się odrobinę bardziej (burza mózgów na meecie chociażby), i znaleźć coś stricte warszawskiego.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... Może kuc na tle PKiN...

 

To się nie nadaje na flagę bo artystą nie jestem, ale zawiera moje pomysły, Może ktoś poprawi. Zamiast tła (Flagi Warszawy) można dać coś innego bo i tak PKiN już jakimś znakiem wawy jest.

 

http://zapodaj.net/bab86cc43d011.jpg.html

Edytowano przez FlutterFan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, to dzisiaj był jakiś nowy człowiek na meetcie ale niestety nie zdążył się ze wszystkimi przywitać, mimo że było nas 5?
Przeszkodził nam jakiś człowiek z koszulką Veturilo, który po rozmowie z nami stwierdził że musi obejrzeć choć jeden odcinek.  :pinkie2:

Padł rekord bo zgubiliśmy nowego w rekordowym czasie, wychodząc z Patelni. :spin:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już ma być flaga Flutterfana to w tle dajcie albo flagę polski albo jednolite tło, albo flagę Equestrii a nie... co to właściwie jest? 

Nvm, znalazłem na Wikipedii że to żółto-czerwone tło to flaga Warszawy a nie jakiejś republiki bananowej. 

 

We wtorek powinienem być. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...