Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Jest ciepło i deszczowo, czyli przychodzisz :P

Jest ciepło i świeci słońce, będę.

14:00 metro kabaty? Ja jadę przez metro centrum, będę tam 13:30. Ktoś będzie?

Zaczęło padać. Nici z ogniska. Czeka my 15 minut na kabatach i zbierany się do centrum.

Pewnie jak zwykle KFC.Tak dopiero teraz ale jednak KFC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, fakt, że kabaty są te 20km away ode mnie, ale u mnie dosłownie raz grzmotnęło i spadło kilka kropel. Miałem nadzieję, że słyszałem to z północy, i że Wy mieliście ładną pogodę.

No ale.

Mam nadzieję, że z okazji mojej absencji czy nawet bez okazji, ktoś pokusi się o skrobnięcie małego sprawozdanka?:fluttershy4:

Proszę? :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, fakt, że kabaty są te 20km away ode mnie, ale u mnie dosłownie raz grzmotnęło i spadło kilka kropel. Miałem nadzieję, że słyszałem to z północy, i że Wy mieliście ładną pogodę.

No ale.

Mam nadzieję, że z okazji mojej absencji czy nawet bez okazji, ktoś pokusi się o skrobnięcie małego sprawozdanka?:fluttershy4:

Proszę? :rd7:

Ok będzie małe. Wiec zaczynając to lało, było mokro i lało a my nawet nie mieliśmy zadaszenia, więc po udanym rozpaleniu ogniska uciekliśmy na plac konstytucji do KFC. Sesja munchkina i potem bardzo kiepski after u mnie. Filler i Twitchy przyprowadzili jakiś hejterów, mimo że przynieśli jakieś ciekawe planszówki to i tak fatalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się dzieje, że na każdym meecie na którym jest Fillerr akurat zwykle dosyć przypadkowo mnie nie ma...?

Gdyby nie liczyć WWU na którym go widziałem tylko dlatego, że anonsował przybycie i zdążyłem go dogonić z Olafem i Donardem, to po raz ostatni widziałem go w maju.

Zeszłego roku.

Tak czy inaczej dziękuję za skrobnięcie, szkoda, że nie udało się tak, jak powinno. Musimy sobie odbić następnym razem! :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda na sobotę sprawdzona ma być ładnie i sucho i w miarę ciepło a więc proponuje ognisko na kabatach. proponował bym się zebrać o 14 oczywiście na stacji metra kabaty również proponował bym wcześniejszy zakup artykułów spożywczych tak dzień przed albo o poranku w dzień meetingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ten pomysł podoba Vunlinurze, aczkolwiek ja bym raczej wbił w piątek, o ile dałoby radę załatwić wejściówkę na ten dzień. Ja bowiem na sobotę mam inne plany, które przedstawiam poniżej, bo może komuś się spodobać.

 

 

W sobotę wyruszam z Warszawy do Malborka, by zwiedzić największy zamek gotycki na świecie. W zależności od tego, czy w poniedziałek będę musiał podchodzić do zaliczenia, czy nie, z Malborka wracam do Warszawy albo jadę prosto do rodziny pod Białystok (no, czyli niestety, jest opcja, że możecie wracać beze mnie).

Kosztorys zamyka mi się w granicach 130-160 zł, zapewne niektórzy zaoszczędzą jeszcze i im kosztorys wyniesie coś w granicach 115 - 145 zł.

 

W razie wracam do Warszawy, to w sobotę powrót nocnym pociągiem. W razie jadę na Podlasie, albo ktoś nie będzie chciał wracać nocnym do stolicy, jest opcja noclegu w schronisku młodzieżowym za 22 zł i wyjazdu następnego dnia po godz. 8 jakoś.

 

W razie ktoś chętny to o szczegóły mnie pytać za pomocą PMek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak czy inaczej mogę Ci załatwić
wejściówkę osobno/dwóm grupom na ten dzień, niestety nie napisali, czy wejściówka jest jedno, czy trzydniowa, ale obstawiam to pierwsze. Trzeba by się jeno spotkać

w przeddzień czy kiedy tam, co bym przekazać mógł wejściówki.

 

Niestety piątek dla mnie odpada, próbę mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zaczyna się długi weekend i zostałem przekonany do wyjazdu wypoczynkowego z rodzicami na Węgry. W sumie samemu z rodzicami to trochę głupio jechać, no ale inaczej ciężko się wybrać gdziekolwiek. Nie będzie mnie więc całe dwie soboty.

Miłych spotkań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak muszę mieć pełną listę chętnych już do czwartku.

Jeśli chodzi o całą organizację, to można by się spotkać w sobotę już o 8.00 na patelni (żeby to jednak była jakaś ludzka pora i nie trzeba się było budzić o 6.00 jak na otwocki), tam poczekać i przejść na śródmieście w celu zapełnienia środka transportu publicznego, np. 408, 515 czy 520. To nas zawiezie pod centrum targowo kongresowe.

W programie, jak z resztą mieliście okazję wyczytać , znajdują się takie pozycje jak pokaz wabienia jeleni, koncert zespołu muzyki Par force, pokaz sokolniczy i instruktaż strzelecki. Myślę, że pasjonaci ASG będą zainteresowani.

 

 

Zadeklarujcie czy jedziecie, czy nie, wstawcie ten event na twarzoksiążkę, i dajcie mi znać
do czwartku.

Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie o tym pisałem w poprzednim poście, ale jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, tym lepiej, bo zostałem dziś poinformowany, że darmowych wejściówek zostało już tylko 5. Jak to określił organizator, "rozeszły się po rodzince". Jednak nic straconego, 15 zł za wstęp to nie tak dużo.

Tak więc myślę, że możecie ogłosić to na FB i już nikt na szczęście nie będzie się musiał deklarować, kto zechce to pojedzie.

 

Jedyne nad czym ubolewam, to fakt, że odbywa się to w hali, nie na świeżym powietrzu, ale trudno. Pogody się nie zamawia.  :dunno:

I oczywiście muszę Was wszystkich w takim wypadku przeprosic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...