Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Około 14:30 wyszliśmy z patelni i odwiedziliśmy trzy KFC. Jak na razie naszym najlepszym lokalem jest ten na Placu Konstytucji, ale problem pozostaje. Dla 30 osób w zasadzie należałoby wynająć salę, bo w każdym lokalu gastronomicznym gdzie się nie wbijemy będzie głośno, ciasno i obsługa nas znielubi za zajmowanie miejsca.

Część przyszła pogadać i ci się zmyli do 18. Około 5 osób grało w Munchkina i Linds stoczył walkę przeciwko poziomowi trudności 84. Czwórka grała w RPGa. Rozeszliśmy się do domu około 21 i o ile wiem żadnego aftera nie było.

Nie wiem co jest, ale od tego Ice Tea w KFC chce mi się pić i boli mnie gardło.

Niedługo można by znowu zrobić jakieś urozmaicenie, jak poprzednio ognisko czy łyżwy. Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donard planuje ognisko bodajże na 20 marca w Lesie Kabackim.

Oleq zaś dzisiaj planował wziąć ludzi na wschodni brzeg Wisły, by była jakaś lekka odmiana. Moim zdaniem pomysł średni z racji pory roku, takie coś mogłoby być dobre dopiero na wiosnę/lato. No i w sumie tam sporo ludu bywa, to tym bardziej wywołuje moje wątpliwości. No, ale dzisiaj nie wypaliło z winy mojej, Olqa i Donarda - wbiliśmy na chwile do KFC na al. Jerozolimskich zakupić sobie B-Smarta na drogę, ja wówczas nie wiedziałem, gdzie chłopaki chcieli poprowadzić ekipę, reszty się nie poinformowało i doszło do rozdzielenia ekipy na dwie grupy. Ja, Donard i Oleq zostaliśmy w tym KFC i porozmawialiśmy sobie na kilka tematów, reszta ruszyła na Pl. Konstytucji, gdzie potem ja i Donard dołączyliśmy, by zagrać w epickiego Munchkina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 14:00 to po pierwsze zdecydowanie za późno....proponuję godzinę 12:00 lub ostatecznie 13:00.

Munchkin co tydzień...ok ale weźmy to trochę urozmaićmy o łyżwy itp.(chyba nadszedł na to czas:ming:)

A w ogóle to proponuję pójść grupą na cydr i takie tam śmieszne "rzeczy" :rd11:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo: o 14 to ja końca szkoły nie widzę jeszcze. Prawdopodobnie niektórzy inni też.

Secundo: nie ma siły żeby meety codzienne (bo to już na taki paradoks zakrawa) się zaraz nie znudziły.

Terzio: Już kiedyś dostaliśmy (Warszawa) za takie coś ochrzan od innych miast.

Quatro: meet o 14, Chemik pisze o 16:40 :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, widzę, że powoli Warszawa popada w schematyczne meety. Najgorsze dla mnie jest to, że nie mam żadnych pomysłów na urozmaicenie tego.

Chemik - 14 w sobotę to za późno? Chcesz meeta wcześniej? Człowieku, daj się wyspać człowiekowi xD Cały tydzień muszę popieprzać na uczelnię na 8 rano (co równa się z pobudką przed 6 rano, bo mam ok godzinę dojazdu). Sobota i niedziela to jedyne dni, w które mogę dłużej pospać. No i prawdopodobnie w tę sobotę będę odsypiać jedną imprezę jeszcze.

Propozycja cydru - hmm. W końcu napiłbym się prawdziwego cydru, a nie koncernówek typu Sun Cider, X Cider, Joker, albo - OMG - Sommersby. Gorzej, że z kasą u mnie troche lipno :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że jestem wybitnie ślepy. :rd11:

Faktycznie, przepraszam.

Chemik - 14 w sobotę to za późno? Chcesz meeta wcześniej? Człowieku' date=' daj się wyspać człowiekowi xD [/quote']

Popieram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na uczelnie muszę wstawać o 6:00 bo mam 4h laborek pod rząd!!:yay:

Co to są cztery godziny laborek w porównaniu do ćwiczeń i wykładów w sumie od godz. 8 rano do 17-18? Licz jeszcze max godzinę na dojazd w 1 stronę, bo korki. Wkrótce dojdzie mi jeszcze robienie projektów.

Poza tym nie da się spać później niż do 10:00:rainderp:

Nie jesteś mną :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...