Skocz do zawartości

Seria Heroes


Pookhi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

wg mnie to święta trójca to 1,2,3 złote edycje (3 bez woga) reszta jest do ponownego wytarcia w wycieraczkę no oprócz 5 bo ta nie odpycha za bardzo ale tury są trohe za długie w porównaniu z 3 lub 2 ale za to ma dośc ciekawą fabułę kompani

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne dwa artefakty warte dla mnie uwagi w III to Zbroja Przeklętego(idealnie wyrównuje szanse dla nieumarłych - my nie mamy morale, wy już też nie :D) no i Płaszcz Nieumarłego Króla - dla bohatera z nekromancją(najpotężniejszy bohater w Heroes III to mimo wszystko Isra) to prawie 100% nekromancji w postaci Lichów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... nie powiedziałem, że jest to mój ulubiony artefakt łączony. :fluttershy4: A jakoś zbroja przeklętego dziwnie często dawała się ułożyć... no i jaka przydatna, hihi... kto nie lubił animacji przyspieszonych smoków, bądź też spowolnionych golemów? Z całym tym chrzęstem metalu w uszach... :rd9: Brr..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje zbroja przeklętego jest spoko(4 itemy i łatwo zebrać) dobra dla kogoś bez magii(np barbarzyńcy) Btw jest jeszcze jeden przydatny item na singlu kajdany wojny(nienawidzę kiedy mi NPC sp**** z itemami przed końcem walki):D Ps Kula przeciwstawienia lol ,rzadkość w razie co dla fortecy dobry jest jeszcze łuk strzelca:D łatwo zdobyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w sławetną 4 grałem tylko przez 5 minut i odrzuciła mnie zarówno grafiką jak i jednostkami. Nigdy nie wyłączyłem gry z tak błahych powodów jak grafika....a jednak... A co do itemków - taki zestaw tylko w kampanii? Oj mam wrażenie że ktoś za mało grał, sprzedawcy na lewo i prawo, fortece i lochy aż kuszą itemami a wy mi tu panikujecie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co martwić każda seria ma swoje początki bo w heroes 3 są bohaterowie z kampanii Heroes 2 czyli gdy bu nie ta gra to nie było by tych bohaterów , a 4 jest po Ostrze Armageddonu jak Gelu z tym mieczem leci na barbarzyńce który ma Miecz Mrozu , a w kampanii w 1 to był tylko Młot Mrozu który zdobywał UWAGA barbarzyńca. Więc to dziwne że miecz mrozu nie jest częścią artefaktu do kompletu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ty przykład jak można zryć grę Fable nieeeeeeeeeeeeeeee

Fan pierwszego Fable? No, będziemy mieli o czym dziś rozmawiać... :rd5:

A tak spytam w temacie:

a 4 jest po Ostrze Armageddonu jak Gelu z tym mieczem leci na barbarzyńce który ma Miecz Mrozu

Kto poza mną po zobaczeniu pierwszy raz filmiku z 4-ki sądził, że Gelu to dziewczyna? :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...