Skocz do zawartości

Seria Heroes


Pookhi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wooo... to na taki temat możnaby prowadzić dłuuuugie debaty... i na pewno nie mieliście tego na myśli, wysyłając swe propozyjce. Prawie same tier 7 jako najopłacalniejsze? Nie widzi mi się to... Fun fact: jeżeli liczyć w ten sposób(cena/jakość), to podobno chłopi rżną błękitnego. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dodajmy jedno ograniczenie zgoda? Liczymy że bohater zanim spotka się jeden z drugim, posiada jednostki w ilości równej Hp najsilniejszego stwora. Czyli - jeśli ktoś z was wybierze smoka mającego 1k HP, ja mogę wystawić przeciw niemu 1k chłopów(1 chop=1hp) i zanim jeden przejdzie się do drugiego, musi pokonać 7 skupisk potworów składających się z chłopów w liczbie 100 pierwsze skupisko i +100 każde kolejne tak że 7 skupisko ma ich 800. Czy teraz możecie podać mi swoją najsilniejsza jednostkę którą na pewno byście wygrali? Liczymy że bohaterowie nie posiadają żadnych czarów a tylko jednostki i ich umiejętności plus potrafią wygrać wszystkie walki bez strat w oddziałach. Zatem, kto pisze się na pojedynek? ;) Aha za górną granicę przyjmujemy 2 błękitne smoki = 2k hp w puli. Do dzieła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to ja lubię wszystkie częsci z HOMM. na 1 mam Heroes 3 , na 2 Homm 4 , a na 3 mam Homm 2. A homm 3 mam na kompie od 1 miecha i przeszedłem wszystkie kampanie "Odrodzenie Erathi"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...