Skocz do zawartości

Jak zostałem kucykiem [NZ][TCB][Crossover][Slice of Life]


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Co tu dużo mówić, fajnie napisane, bez zbędnych opisów i szybko przechodzi do konkretów.

Choć trochę przeraża mnie fakt że chłopak chciał zostać i w ogóle został klaczą. Ale po za tym na prawdę dobry fanfic. :)

Cieszę się, że ci się podoba. Ale powiem ci, że nie ja pierwszy wpadłem na pomysł zostania klaczą. Poza tym, jaka to różnica? Zrobiłem to for fun. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co bardziej podobał mi się drugi rozdział i czekam na kontynuację.

Ale jedno mnie zastanawia.. Dziwne trochę jest to,że wszyscy zgodzili się na przemianę w kuce od razu,bez myślenia o rodzinie,dotychczasowym życiu i tak dalej...

Jeden się nie zgodził, ale to szczegół...

Poza tym, nie było czasu na zastanawianie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że tak po prostu? (No,nie licząc tego jednego.)

Chyba jednak większość ludzi przemyślałaby coś,co będzie miało wpływ na całe ich-i ich rodzin-życie.

Dobrze, przyznaję się do winy:

To była końcówka, chciałem to jak najszybciej udostępnić i nie przemyślałem tego dobrze.

Czekam na wyrok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się bardzo podobało, choć mam wrażenie, że można było parę rzeczy zrobić lepiej, tylko nie wiem jak. (np. właśnie z tą wiarygodnością decyzji o przemianie) Zaciekawiło mnie, od której strony doszedłeś do już bardziej typowego TCB. Główny bohater (bohaterka) nie garnie się na pierwszy front i woli się trzymać na uboczu wykonując to, co do niej należy, tym fajniej się obserwuje wydarzenia z jej perspektywy... bo jakby tylko płynie z prądem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobra FF bardzo fajny, mam nadzieję że niedługo będą następne części. A i czy wzmianka o Wałbrzychu w pierwszej części była przypadkowa (nie,nie, łudź się Dynio że nie...)?

Część trzecia będzie... Dzisiaj.

A wzmianka nie jest przypadkowa. Mój ojciec pochodzi z Wałbrzycha. Ale przyznam, że sam nie pamiętam gdzie o tym wspominałem... :twilight3:

Nie pamiętam tego, co sam pisałem... Epic fail. :facehoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...