Skocz do zawartości

Zapytaj Green Timid.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hej Green

Co się działo wczoraj na off-topic?

Co tam u ciebie?

Cześć Yankesss...

Wczoraj... Ktoś usunął wszystkie tematy z pytaniami, a później jakaś kłótnia była... Ale wolałabym o tym nie mówić...

U mnie... Nie wiem... Cieszę się, że znów mogę odpowiadać na pytania... Ale żal mi tych wszystkich kucyków, które ucierpiały...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

A czy znasz osobe która by mogła mi powiedzieć co się działo na off-topic?Bo nikt nie chce o tym mówić.

Jak tam dzisiejszy dzień?

PS:Wreszcie do domu wróciłem :twilight2:

Witaj.

Wiesz... Nie dziwię się, to trochę... Drażliwy temat... Nie wiem, kto mógłby ci pomóc... Wybacz.

Dzisiaj już jest dobrze, dziękuję.

PS.

Proszę, jak zadajesz pytania, to żeby były konkretne, nie chcę znów stracić tematu. Pierwsze ostrzeżenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Green Milo cie widziec

Czy mialas doczynienia z Drzewnymi Wilkami??

Boisz sie smoków?

Jakie sa twoje relacje z Fluttershy?

Cześć Fire... Też się cieszę...

Na szczęście jeszcze nie spotkałam drzewnych wilków i mam nadzieję, że tak zostanie.

Tak, ale nie aż tak jak Fluttershy... No i oczywiście Spike jest wyjątkiem...

Bardzo lubię Fluttershy i myślę, że ona też mnie lubi, bardzo dobrze się dogadujemy. Często ją odwiedzam i pomagam jej opiekować się zwierzątkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sb = Sobie, siebie itepe...

'Mimo, że nwm o co zapytać, to opowiesz coś o sobie?'

Aha... O to ci chodziło... Wiesz, nie za bardzo lubię mówić o swojej przeszłości... Ale jeśli chcesz poznać moją historię, to Posealor ją pisze i ma... Ten... Jak to się nazywa?

Link w sygnaturze.

Tak, właśnie. Tam możesz przeczytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uzyskam odpowiedź, ale: 1. Jak poznałaś swojego opiekuna posealora, albo inaczej - jak to się stało że posealor stał się twoim avatarem. Znam kogoś zaufanego, kto chętnie został by moim (i dostał taki fajny podpis), pytam w jego imieniu bo jest nieśmiały i boi się że dostanie ostrzeżenie od anidmis... jakoś tak - a mówił mi, żeby przełamywać lęki :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uzyskam odpowiedź, ale:

1. Jak poznałaś swojego opiekuna posealora, albo inaczej - jak to się stało że posealor stał się twoim avatarem. Znam kogoś zaufanego, kto chętnie został by moim (i dostał taki fajny podpis), pytam w jego imieniu bo jest nieśmiały i boi się że dostanie ostrzeżenie od anidmis... jakoś tak - a mówił mi, żeby przełamywać lęki :fluttershy3:

Witaj... Posealor nie chciał, żebym o tym mówiła... Powiedział, że kiedyś o tym napisze, ale szczerze jakoś w to wątpię...

Cicho, mówiłem, że napiszę, to napiszę. Po prostu teraz nie mam na to czasu. A co do podpisu... Powiedz koledze, żeby napisał do jakiegoś moda albo admina. Nie dostanie warna, najwyżej odmowę. Ale raczej się zgodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...