Skocz do zawartości

FOR THE GREATER GOOD - Przeniósł Domine


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 667
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Pewnie mutacja się rozszerza w ciele pożerającego . Widzę światło chyba umieram - pomyślał Kor'o . Nie to przecież światło Barrakudy . Musze się rozpędzić i wskoczyć na nią pomyślałem. Wstałem i zacząłem biec . Wybiłem się . Uderzyłem o metaliczny pancerz Barrakudy . Jestem ocalony pomyślałem. Jeszcze tylko odbudować Evangeliona 01 i dalej na ekspansję kosmosu.

Link do komentarza

To dobrze...NO INTERRUPT! *55. rzut zdolności psionicznych (na 60) w czasie rytuału - niezdane* O nie! *potężne wyładowanie demonicznej energii trafia Sindriego* BRUVA I AM HIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII..... *wciąga go wir Osnowy, który potem się natychmiast zamyka, i tyle go widziano* :

Link do komentarza

<żart: Tańczymy do upadłego, pokazując jak jesteśmy utalentowani> Proponuję obserwować ich i na wszelki wypadek postarać się o lepsze stosunki z Imperium. Chaos nie jest godzien zaufania, są wyjątki, co prawda, ale to Imperium może stanowić dla nas największe zagrożenie. Współpraca z chaosem byłaby pociągnięciem dźwigni od naszej gilotyny.

Link do komentarza

Żeby tylko jedną wielką. Efekt zaskoczenia straciliśmy po Herezji Horusa. Potrzebujemy, żeby Failbaddon the Armless zwyciężył n-tą Czarną Krucjatę. I Nekrońce na wszystkich planetach zbudziły. Żeby jakiś Herszt zrobił wielgachne ŁAAAAAAAAAAA!!! itd. Aby Imperium upadło, potrzebujemy tragicznych dla niego zbiegów okoliczności w każdej jego części. Ale tak się nie da


Żeby wszyscy nie-imperialni na Terrę poszli i pokazali, że

Imperator od dawna nie żyje

Link do komentarza

Rozgromimy ich... Ciężko jest zniszczyć byt kontrolujący połowę galaktyki, mający statki wielkości planety, armię udoskonalonych wojowników, no i są jeszcze psionicy... Dłuższa wojna z Imperium raczej się nam nie opłaci. Możemy zawiązać pakty z innymi nacjami, na przykład Eldarami. Podobno niektórzy władcy Nekronów odzyskali świadomość, zawierają umowy handlowe między sobą i tym podobne. Może powinmiśmy zwrócić większą uwagę na tą rasę niż na Imperium? Wystarczy, że jeden grobowiec obudzi się na jakiejś z naszych planet i... pozamiatane.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...