Skocz do zawartości

FOR THE GREATER GOOD - Przeniósł Domine


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 667
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Eldar spojrzał się na Redona. Chwilę pomyślał, bo długo nie rozmawiał ze swoją rasą. Wreszcie powiedział powoli

- Zwą mnie Q. Bez żadnych dodatków, gdyż nie urodziłem się wśród swoich. A teraz powiedz mi drogi Redonie, czy ta planeta jest zagrożona przez jakieś statki lub inne obiekty ponad atmosferą?

Link do komentarza

Elgar westchnął i wzruszył ramionami.

- Eh no to Ka`hak będzie musiał trochę powalczyć.

Kiedy Elgar przechodził koło strażnika złapał za broń przytwierdzoną do kolana, nieufnie spojrzał na strażnika. Powiedział do niego

- Ostrzegam jeśli ktoś tknie moją broń to pożegna się z tym światem raz na zawsze.

Po czym poszedł za Redonem czasem kulejąc.

Link do komentarza

Eldar usiadł na boku i nacisnął panel na tylnej części nogi. Klapa tam otworzyła się. Eldar wyjął jakiś panel i schował go do plecaka. Nacisnął panel na ręce i jego zbroja otworzyła się. Poleciała para wodna z boków i ukazało się ciało umięśnione z ranami. Eldar zostawił zbroję, która od razu się zamknęła i otoczyło ją pole ochronne. Eldar wszedł do wody i położył się. Widać było po nim uspokojenie. Q oczywiście miał w prawej ręce pistolet który wyraźnie polubił wodę.

Link do komentarza

- Nie wiem, odesłałem swoją straż przyboczną do światostatku. Ja będę pomagał tutaj w walce z nekronami. Jeżeli chcesz mogę ci zapewnić bezpieczną podróż na jakąkolwiek planetę zechcesz wyruszyć. Jeżeli zostaniesz bardziej mi się przydasz, widać po tobie że wiele walczyłeś i że masz doświadczenie niezbędne do prowadzenia oddziału. Będziemy wspierali Tau jak długo się da.

Link do komentarza

Q powiedział do Redona cicho

- Przylatuje po mnie niedługo jeden z moich myśliwców - niszczycieli. Wiesz takie statki 5 razy mniejsze od Światostaktów. Mogę wam pomóc pozbyć się tych 2 statków na orbicie. A teraz chce zobaczyć wasze centrum dowodzenia.

Q wyprostował się i schował broń.

Link do komentarza

Q jakby się zdenerwował. Złapał Redona za ramię i powiedział mu prosto w oczy.

- Nie jestem piratem, jestem kapitanie floty i miałem misję na pograniczu.

Q puścił Redona i jeszcze raz się na niego spojrzał

- Jeszcze raz nazwiesz mnie piratem to zostaniesz tutaj już na zawsze.

Link do komentarza
Q powiedział do Redona cicho

- Przylatuje po mnie niedługo jeden z moich myśliwców - niszczycieli. Wiesz takie statki 5 razy mniejsze od Światostaktów.

Sprzeciw! Objection! Veto! Myśliwce to statki małe - największe w młotku mają wprawdzie 100 metrów, ale pojawiają się tylko raz i nie odgrywają w zasadzie żadnej roli. Światostatek, jak sama nazwa wskazuje, jest spory (Przykład) Więc na pewno nie myśliwce, a już na pewno nie 5x mniejsze.

Link do komentarza

twoje oskarżenia są bez celowe Nekronie! Jesteśmy tu z misją ochrony floty przed atakiem obcych, nasze działania pobłogosławił imperator, jesteśmy neutralni wobec was.... chciej by tak pozostało....

Do dowódcy Tytana , nie słuchaj jego bluźnierczej mowy, jesteśmy sługami imperatora jak ty , nie mamy wrogich zamiarów wobec ciebie.... Guardian bez odbioru

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...