Skocz do zawartości

Zapytaj Applejack


Applejuice

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie czujesz się czasem... samotna w Mane6? Pinkie i Rainbow to kumpele na zabój, Rarity i Fluttershy trzymają się razem... Ty utrzymujesz takie same stosunki ze wszystkimi przyjaciółkami, z żadną bliższych. CO więcej, z Dashie i Rarity jesteś, powiedzmy, na wojennej ścieżce. Odczuwasz to jakoś?

EDIT:

I co myślisz o tej wspaniałej piosence?

Link do komentarza

Jadymy! Założenie "ludziowej" firmy Cię nie interesuje, OK. 1) Powiedz natomiast, co myślisz o - na przykład - zawiązaniu współpracy z jakąś polską firmą, produkującą przetwory owocowe? Dajmy na to, hmm... Łowicz na przykład (Martin Ci wszystko wyjaśni :D). Ażeby nie posunąć się za daleko, mam na myśli jedynie współpracę polegającą na eksporcie Waszych towarów do Łowicza (nie martw się - jakiś portal kiedyś się zbuduje. Pewnie we wsi Brony :D :D :D). Oni rzecz jasna wysyłaliby Wam piniondzie (za las xD), albo swoje przetwory! Najlepiej takie, jakich w Ponyville nie macie! To byłby całkiem całkiem interes! Huehuehuehue! No dobra. Bez jaj. Powiedz mi taką rzecz. Pewnie od czasu do czasu masz jakąś bitwę. No... oczywiście bitwę na poduszki. Taki sparring, rozumisz. Niestety czasem jest tak, że cała zawartość poduszki gdzieś się ulatnia. Mam zatem takie pytanie: 2) Czy lubisz przeładowywać pierze w trakcie bitwy? MUSIAŁEM xD

Link do komentarza

Miałem na myśli takiego giganta jak "ludziowa" firma apple :), więc czy też masz zamiar stworzyć takiego giganta? A teraz czas na pytanie zainspirowane odpowiedzią na pytanie FraQa ;p (masło maślane w maśle maślanym lol)... Co byś zrobiła gdybyś na jeden dzień... Zamieniła się ciałami z Rainbow Dash? Ps. Lubię Braeburna, ale nie jestem nim, a szkoda... Być kimś takim jak on... To musi być życie...

Link do komentarza

No to ja też potorturuję naszego regenta :P

Droga AJ, mam do ciebie kilka pytań i nie zapomnij o Martim...:

1. Co sądzisz o El Martinezie

2. Przywalisz mu jeszcze raz? :3

2.5: Żartowałem, nie bij go!

2.75: No chyba że chcesz...

3. Czym się interesujesz poza jabłkami?

4. Co sądzisz o Rainbow Dash?

5. Dlaczego nie wspierałaś jakoś RD i FS przy tornadzie?

6. Masz jakieś swoje firmowe powiedzonka, slogany którymi czasem rzucasz? Możesz jakimś zarzucić?

7. Znasz jakieś trudne pytania, na które ciężko by wam było odpowiedzieć?

Lemuur... we need to talk xD

Wiedziałem, że się ucieszysz :D.

Link do komentarza

1. to idziesz ze mna na te randke? ...ups....erm to mialo byc ten.... erm no.... oferta pomocy przy zbieraniu jablek o tak wlasnie. 2.Wkurza cie czasem pinkie pie? 3.To pytanie chyba powinienem zadac twilight ale co tam. Macie w equestri strefy czasowe? 4. Umiesz spiewac? zapodaj cos. 5. Zrob backflipa 6. A teraz obroc sie 10 razy wokol wlasnej osi liczac do 15 i zrob takie oczy jak pinkie pie na awatarze Kuoth-a

Link do komentarza

Kurde musze sie do kogos wygadac.

1. Boisz sie czasem ze stodola ci sie na glowe zawali?

2. Jak smakuje siano?

3. Jak smakuje trawa?

4. Jak smakuje kanapka z czekolada z serem,szynka,pomidorem,trawa,sianem i z mlekiem od kozy?

5. Zjadla bys 20 glizd jagby zalezalo od tego twoje zycie?

6. Umiesz gadac w innych jezykach?

Link do komentarza

Jeśli się nie mylę, to nie pracujecie za darmo - kucyki płacą wam za cydr czy inne wyroby jabłeczne. Tak więc, co robicie z pieniędzmi? Czy jesteście rozwinięci na całą Equestrię czy wasz biznes jest lokalny z niewielkimi wyjątkami (twoje stoisko w Canterlot na Gali)? Jeśli lokalny, to co wam stoi na przeszkodzie rozwinięcia (metaforycznych) skrzydeł? Jeśli zaś macie rozwój, to jak wygląda np. logistyka? I dlaczego dostajesz takie głupie nieraz pytania?;p

Link do komentarza

Nooo dobra... znów parę pytań ode mnie... Primo - Ile drzew dziennie możesz "obsłużyć"? Secundo - Gdzie żyją krowy? (skądś mleko na babeczki musi być ;p, po za tym raz je zatrzymałaś) Tertio - mi się wydawało czy jednak ze swoim bratem zamieniłaś się jakby kwestiami ostatnio O.o? Quatro - Gdzie nauczyłaś się tego akcentu..? I wreszcie Primo ultimo (FraQ się ucieszy ;p) - Jakimś cudem trafiasz na bezkucykową wyspę... I tylko z jedną ze swoich przyjaciółek... która by to była? Oczywiście uwzględnij to, że na takich wyspach rodzą się uczucia hihihi...

Link do komentarza

Yo ,Apple...a o to co mam do przekazania: 1.Zajaramy sobie maryśki? 2.Wesołego jajca! 3.Pożycz szpadel na brata. 4.NIE ODPOWIADAJ NA PYTANIA SALMONELLI ,BO OD TYCH JAJEK NA WIELKANOC ZACHORUJESZ NA SALMONELLE : http://pl.wikipedia.org/wiki/Salmonella 5.Jak nie masz maryśki to ja mam w szafie jeszcze ,zee pół kilo gdzieś tak...trochę to kosztowało,a sam nie zjaram wszystkiego. 6.http://fc07.deviantart.net/fs71/i/2010/271/d/0/dead_apple_1_by_photoace-d2zm6fs.jpg Fajne ? 7.Fajne pytania? 8.Chcesz więcej pytań odemnie? 9.Nie wkurzają już cie moje pytania? 10.Przywalisz mi szpadlem :) ? Pozdrawiaa Wooolf!

Link do komentarza

Cześć AJ! Kolejne pytania odemnie.Wiem ,że poprzednie tak Ci się podobały ,że ze szczęścia pobiłaś mnie szpadlem! To tak...

1.Pobijesz mnie tym razem jakąś maścią leczniczą?

2.Nie martw się o to jabłko - ugryzione,trochę barwnika spożywczego,potem umyte i zjedzone :)

3.Też nie lubię bananów...spotkamy się na księżycu ? : Aha no i : BANANA PHONE !!

4.Od czego zależne są ceny waszych produktów z jabłek i samych jabłek ?

5.Produkujecie też z jabłek gorszej jakości nawozy naturalne ?

6.Macie jakieś swoje specjalne sposoby na szkodniki ,które niszczą jabłonie? Czy wasz drzewa same w sobie są silne i wytrzymałe ?

7.Skończyły mi się jabuszka :(

Pozdrawiam Wooolf!

----Do moderatorów:

-wyszedł double post ,ale nie chciało mi się czekać ,aż ktoś napisze :D

Na te pytania Applejack odpowie dopiero po wytrzeźwieniu ;p

Marti

Link do komentarza

Cooooo?! Wydobrzejesz dopiero po siedmiu dniach?! Jesteś pewna, że to był cydr, a nie przypadkiem bimber Jakbuba Wędrowycza? W dodatku chyba chlany wiadrami xD Ale to akurat nie było właściwe pytanie. Teraz już jedziemy z koksem: 1) Mogłabyś powiedzieć "stół z powyłamywanymi nogami"? 2) Jakim cudem żyjesz po konsumpcji gwarantującej TYGODNIOWĄ niedysponowalność?! 3) Zagryzałaś czymś po tym "cydrze" (piszę w cudzysłowiu, bo NIE WIERZĘ, że to był tylko cydr)?

Link do komentarza

Hmm... AJ, myślę, że Marti sam bardzo chętnie pomoże ci odpowiadać, więc ja zadam ci pytanie :D Teraz powiedz tak szczerze. SZCZERZE D: Nie będziesz kłamać, nie? Inaczej w psa się zamienię i cię ugryzę -,- W każdym razie, do rzeczy... NO WEEŹ POOWIEDZ, co cię łączy z Rainbow Dash? A może... Z KIMŚ INNYM?! :O Tak, tak, wiem że były takie pytania, ale zawsze się z nich wymigałaś D: A trzeba skorzystać z okazji, że jesteś w takim... stanie.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...