Skocz do zawartości

Zapytaj Applejack


Applejuice

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cześć Applejack! Pamiętasz mnie ? W sumie masz rację,schabowy najlepszy jest !

http://www.gwiazdywkuchni.pl/pliki/przepisy/przepisy/schabowy_po_staropolsku_2.jpg

Gdzie pytanie? Gdzie pytanie, pytam się?! Czytacie tematy, działy? No cholera jasna! Jestem rygorystyczny, jestem poważny, bo nie chcę, żeby tu był chaos! :discord:

Ostrzeżenie. Ja chyba napiszę do Tarretha, czy mogę napisać regulamin działu, bo mnie trafia... Zbyt często.

~ Hippis

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Witaj AJ! Bez przedłużania zaczynamy! 1. Hakuna Matata? 2. Używasz Steryd (Czy steryd czy sterydów to ja nie wiem...)? 3. Who your special somepony? (rainbow :rd8: ?) 4. Jak Big Macintosh Zdobył Cutie Mark'a? 5. Kuce korzystają z kibla? Czy srają gdzie popadnie? 6. Ilu procentowy jest wasz cydr? 6.5 Upijesz się kiedyś? (Wiele sie wtedy dowiadujemy :lolface: ) 7. Pucujesz szpachelkę? (tą do bicia po głowie) 8. Jak kuce robią dzieci? (wydaje mi sie że nie tak jak w naszej krainie bo to by było conajmniej dziwne 0_o) 9. http://www.youtube.com/watch?v=zOFdHWonQVo :) 10.

grałabyś w takie gry? 11. ... (zapomniałem) 11.5 (przypomniałem se) http://ask-appledash.tumblr.com/ fajne nie? 11.7 *Zakłada hełm za czasów 2 wojny światowej z obawy przed atakiem wściekłej szpadli*
Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Witaj AJ znowu, kolejna porcja pytań z mej strony. Zaczynajmy: 1. Co sądzisz o ściąganiu rzeczy przez internet? 2. Jakie jest Twoje zdanie na temat Hippisa? 3. Hmm.. co powiesz na temat osób leniwych? Tyle, bo już nie mam pomysłów. Pozdrawiam ;] :hug2:

Link do komentarza

Sieeeemano Applajack ! Zadam dziś Tobie parę pytań (o ile się nie myle pierwszy raz). Ok zaczynajmy : 1. Czy uważasz że GMO (genetyczne modyfikowanie organizmów) jest dobrym pomysłem? 2. Sądzisz że Apple Bloom przejmie farmę po Tobie? 3. Apple Bloom będzie w stanie wygrać kiedyś zawody rodeo? 4. Nauczysz mnie posługiwania się lassem? (muszę brata związać i wysłać na drugi koniec świata) 5. Masz fajny kapelutek, wiesz gdzie można dostać podobny? 6. Posiłujemy się? Tylko daj mi fory. Ok to wszystko nic już do mojego dziwnego łba nie przychodzi. Pozdrawiam.

Link do komentarza
  • 5 weeks later...

Hej AJ jako, że trochę tu pustawo :

1. Co sądzisz o Twilight Sparkle dokładnie o jej przemianę w alicorna?

2. Będziesz tęsknić za Nią jak nie będzie miała już tyle czasu dla Ciebie?

3. Czy coś ciekawego się wydarzyło od ostatnich odpowiedzi?

4. Wiadomo Ci o tym, że jak się uśmiechasz to ociekasz słodkością ?

Na dziś to tyle

Link do komentarza

Witaj Applejack! Mam do ciebie kilka pytań, na które mam nadzieję że odpowiesz. <3

1. Czy bycie szczerą, tak jak ty, zawsze jest korzystne? Zdarzało ci się powiedzieć komuś jakąś niezbyt przyjemną prawdę, aż tak, że ten ktoś poczuł się poważnie urażony?

2. Jaki gatunek jabłek hodujecie?

3. Jak długo masz swój kapelusz? Dlaczego jesteś do niego tak bardzo przywiązana?

Na razie to tyle, do zobaczenia AJ! <3

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...