Skocz do zawartości

Kącik Strachu


Amani

Recommended Posts

Widze że nikt tu nie pisał o serii Dead Space. Polecam choć nie jest to do końca horror.

Grałem i myślałem że padnę... z nudów. Takie bieganie z laserkiem blasterkiem i strzelanie do przerośniętych koników polnych. Co kto lubi, ale ja tego nie kupiłem. Dla mnie najstraszniejsze jest to czego nie widać, a nie mutant wyskakujący zza węgla i drący mordę :fluttershy3:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ring jest fajny, ale osobiście wolę Dark Water - uwaga - unikajcie amerykańskiego remake'u jak ognia. Oglądałem "to coś" w kinie i w ciągu niecałych 2 godzin zaliczyłem więcej :facehoof: niż w ciągu miesiąca. Amerykańska wersja to szajs jakich mało. Oryginał powala. Zwiastun - niestety bardzo słaby

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Filmik jutubowski "Salad Fingers" - dałbym linka, ale się boję D: Tylko ostrzegam, że to trochę ryje psychikę - mnie to przeraziło śmiertelnie, a kolega, który oglądał to ze mną, dostał nagłego ataku depresji :derp:

O tak, tu się zgodzę Salad Fingers jest chore i to bardzo. Mi tam się podoba, ale ja mam dość dziwną psychikę więc xD.

Jeśli chodzi o filmy z gatunku horror, od siebie mogę polecić filmy takie jak: Droga bez powrotu, Zombieland- fajna komedia łącząca się z horrorem, moim zdaniem warto sprawdzić czy Nocny pociąg z mięsem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest straszne, żałosne czy głupie, ale:

(ałtoreklama mode on) Póki co oglądałem tylko moje własne Sleepless in Silent Ponyville więc mogę je polecić (/ałtoreklama mode off)

UWAGA! Zaleca się użycie słuchawek! :rd7:

Fabuła:

"Rainbow Dash opowiada straszne historie, które ożywają w alternatywnym świecie zwanym Silenville i stają się osobistym koszmarem Scootaloo. Jak poradzi sobie w tej przerażającej alternatywnej rzeczywistości?

Film występuje aż w trzech wersjach z różnymi zakończeniami (UWAGA! Wystarczy obejrzeć jedną wersję, a w kolejnych przeskakiwać do około 7 minuty):

DOBRE

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=94XiFQjy434

NEUTRALNE (najbardziej dziwne)

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=sC15Vab21ns

ZŁE

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3hXCEWu_2j8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio dowiedziałem się, co to ... ZALGO ... Wyszukałem z ciekawości zdjęcia z MLP i wyszły mi takie rzeczy, że to szok ... Odpalacie zdjęcia na własną odpowiedzialność - ja nikogo nie zmuszałem ...

[Linki usunięte]

Jak chcecie więcej, to po prostu wpiszcie se w google grafice "Zalgo "

 

Darujmy sobie takie obrazki tutaj.

~Domine

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, znam tego bloga, przejrzałem bo kilka razy. Szczerze, większe wrażenia robią na mnie opuszczone miejsca. Nie mówię, że te nie robią wrażenia - robią i to duże, ale osobiście, jak widzę np. zdjęcia z jakichś opuszczonych psychiatryków (nieważne, czy nawiedzonych, czy nie), to zawsze bardziej się ich boję ... Takie ogromne wrażenie xd Polecę od razu stronę z opuszczonymi miejscami :

http://forgotten.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Można się przyłączyć? :D. Dawno mnie nie było tutaj, to zawitałem. Temat opuszczonych miejsc się trochę zrobił, fajnie. Ja osobiście powiem że jestem dość dziwny i lubię takie miejsca, chory klimat jest i trzyma w napięciu. Znaczy się to zależy z kim chodzisz po takich miejscach.. Chociaż trochę odchodząc od tematyki, nocą to bym się bał trochę np iść na cmentarz :lkBLv: Teraz powrót do głównego tematu, ja polecę ten filmik jest on dość znany ale jak pierwszy raz się ogląda to jednak coś straszy: http://www.youtube.com/watch?v=Gkmj5aiLM5g

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz powrót do głównego tematu, ja polecę ten filmik jest on dość znany ale jak pierwszy raz się ogląda to jednak coś straszy:

Doświadczenie nauczyło mnie, żeby przed tego typu filmikami przeczytać dwa, trzy komentarze:

"Ahhh. Dats why i turned my sound off" - dzięki, ale dzięki. Nagły, głośny dźwięk to najgorszy sposób na straszenie. A puszczanie screamerów dzieciom (5-6 letnim kuzynom, rodzeństwu) to najbardziej żałosna rzecz jaką można zrobić (-150 do IQ) :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyk screamerów ^^ Widziałem go p oraz peirwszy w wieku 5 lat przez kuzyna ... Powiem krótko - spałem tamtej nocy z rodzicami ^^

Jeżeli kochasz psychodeliczne filmy, to ten i wiele innych filmów tego autora jest w sam raz dla Ciebie ... Niby nic strasznego, ale ta bezsensowność ... Przeraża ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Amani ten Twój filmik co dałeś jest chory, taka godzina jest a ja takie powalone filmiki oglądam ;_; Teraz na poważnie, Dj ma rację puszczanie takich rzeczy dzieciom naprawdę jest głupie. Tak, screamery potrafią wystraszyć. Dlatego jak ktoś ma problemy z sercem to niech lepiej nie ogląda takich rzeczy. Od siebie nic nowego nie polecę, nie mam pomysłów jakoś:cadance4: Edit: O grze Paranormal Activity nie słyszałem, film podobno był niezły to gra pewnie też warta sprawdzenia ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...