Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

(nie może stawać na drodze wzniosłym ideom takim jak mordowanie kucyków w Auschwitz ku chwale zepsutego "porządku świata sprzed przybycia Equestrii na Ziemię?)

 

Usmażyłaby ale tylko elektronikę FOLu :D

 

Co byś zrobił/-a, gdybym ominął procedury Tomka i spotkał się z moją NP za plecami FOLu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(To jest propozowska propaganda. Nie dochodziłoby do takich akcji, gdyby Equestria została tam, gdzie powinna.)

 

Pominąć możesz FOL, ale wciąż zostaje współpracująca z nim, a dowodzona bezpośrednio przeze mnie Equestriańska Armia Rewolucyjna.

 

Co byś zrobił, gdyby wladza księżniczek upadła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprowadziłbym demokrację z możliwością wyboru jednej partii - SPKL. to jest Socjalistyczna Partia Kuczo-Ludzka. ale sądzę że to pytanie było skierowane nie do mnie - więc

...

to samo pytanie jakie zadał po prostu tomek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jakby Equestria została "tam gdzie powinna" to by aktualny porządek świata trwał w najlepsze, nie dochodziłoby do akcji typu osadzanie kucyków w Auschwitz gdyby prezydent USA razem z ziomkami z masonerii nie zatwierdzili założenia FOLu, który chroni ich tyłków przed kucykami, które chcą oczyścić nasz świat z masońskiej zgnilizny :D)

 

Razem z Mane6 i Derpy bym kontynuował rządy Księżniczek a wszystkich z FOL i EAR wymierzył surową karę.

 

(dzięki Izy, że nie muszę pisać "EDIT1" :D)

(a ja z wielkim bólem mówię "Sprzeciw")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOL od usa? nie kojarzę fica gdzie rząd usa współpracuje z FOL, za to z equestrią aż za bardzo - w projekcie lazarus proequestriańska polityka usa doprowadziła do powstania noych skonferdowanych stanów ameryki. za to z rosjanami... fol współpracował... i to nieźle

co byś zrobił gdyby księżniczki dobrowolnie oddały władzę socjalistom?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałbym, że to Krystyna z Gazowni macza w tym paluchy (znaczy się Chrysalis).

EDIT1: Zostałyby zmiażdżone kopytem Eagle Deserta :D

 

Co byś zrobił/-a gdyby Polska jako jedyna w Europie współpracowałaby z USA (oczywiście rządzonym nie przez Obamę, który by wspierał FOL) i Equestrią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(widać zaślepionemu FOLowcowi też nigdy nie wpoję że POZ i kucyki to chcą wyzwolić nasz świat z okowów posłuszeństwa wobec tego żałosnego porządku świata a FOL chce go tylko utrzymać)

Bym się cieszył, bo Izrael by stracił władzę na świecie, a wtedy na scenę wkracza Celestia z Luną :D

 

Co byś zrobił/-a, gdyby FOLowcy musieli by obowiązkowo 25 na dobę 8 dni w tygodniu grać w metina? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atak termonuklearny car bombą na każdy strzęp rysunku. albo opcjonalnie nic

co byś zrobił gdyby twój pc miał 47 wirusów (jak mój. nie przeżył tego. instaluję właśnie wszystko od nowa, a piszę z komóry)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...