Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

Powiedziałbym że Discord i Mefisto ze sobą kolaborują a ponadto mają romans i że z ich romansu powstały najobrzydliwsze istoty w galaktyce znane jako Wrzód i Mrzywiec :D

 

Co byś zrobił/-a gdyby Mefisto przyszedł po moją duszę? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłbym dokładnie na ciebie, wpisałbym w konsoli "Edit Focus", zobaczyłbym "Flags=2" i te 2 zmieniłbym na 0 i byłbyś śmiertelny i oczywiście bym ci zablokował cheaty :D.

 

Co byś zrobił/-a gdyby jakiś Twój kolega wrzuciłby na profilowe zdjęcie przedstawiające parę gejów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego że mojego zdjęcia raczej nikt nie chciałby przerabiać, a jeżeli już to pewnie i tak bym o tym nie wiedział i bym o tym nie chciał wiedzieć

co byś zrobił gdybyś posiadał prawo decydowania o tym kto ma zostać bronym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta jasne, mnie tak łatwo nikt nie wygna a jakby próbował to by dostał headshota z mojego Vectora albo z glanów mojej koleżanki z Podkarpacia xD

poza tym nie zamierzam bratać się z hejterami i wyrzekać się kucyków, bo mnie taki Xylo wygnał :D

 

Prędzej ja bym go poturbował.

Co byś zrobił/-a gdybym powrócił z wygnania na które mnie Xylo zesłał, lecz powróciłbym razem z Mane6, Derpy, moją koleżanką z Podkarpacia, kilkoma regimentami Gwardii Imperialnej i bojówkami POZu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chaos, protesty, kryzys więc - czas na rewolucję! a jeść można... ryby z pobliskiej rzeki. a brzeg zostaje znacjonalizowany - czas wędkowania na kartki.

co byś zrobił gdyby wszystko byłi na kartki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąsata szmira i żona Slendera wezwałyby FOL a RafikoPL UNSC i zrobiliby eksterminację Mane6 a ja oddałbym życie walcząc za nie przeciwko bandzie hejterów :(

 

Co byś zrobił/-a gdyby ktoś kazał ci narysować jakiegoś kuca, mimo że totalnie nie umiesz rysować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...