Skocz do zawartości

Bazgrołki Kathusi - wersja papierowa ^^


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 153
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Kiedy nowe? Hmm, nie wiem, może jak nie będę miała nic do roboty to coś narysuję albo dokończę digital dla Madżi :) Dziś nie mogłam nic robić, musiałam z plastyki robić bombkę... Jeju, współczuję pani od plastyki, która musi robić takich jeszcze więcej!

Nie mogę się doczekać nowej pracy :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzywa jest jaka jest dlatego, że ołówkiem nie da się rysować bardzo ciemnych kolorów, więc musiałam flamastrem czarnym. A on nie działa mi dobrze (pozdrowienia dla moich ukochanych kolegów i koleżanek, którzy pod:yay:ą mi flamastry żeby bazgrać byle co i kiedy przychodzi co do czego, to nie mam czym tworzyć >.< ) I w ogóle jakoś pusty jest ten rysunek bez Gwiazdy Zagłady :c


Coś słodkiego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arjel, wiem, że są trochę nierówne... Ale już za późno :ming: A Daimon zawsze jest przymulony. Jego życie: stłuc kogoś -> napić się -> zapalić -> zniszczyć jakiś świat -> stłuc kogoś :rariderp: Taki Warmi (zanim zmienił się w Słonecznego i Pełnego Radości Anioła). No owszem, skrzydła strasznie pierzaste :c Ale kogo to obchodzi :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem wyśmienite jak dla mnie :lunaderp: Tylko czemu ona ma pióra puchowe zamiast pierzastych XD (tak wiem, za dużo anatomii ptaków, ale co poradzić,jak dziś miałem pracę klasową i wszystkiego sie wyuczyłem :P) Edit: Nie zauważyłem drugiego rysunku, równie świetny co Cadence z milkshakiem. Twórz dalej Katherine :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...