Skocz do zawartości

Poland Can Pony, Too... i nie tylko


Sonic

Recommended Posts

Pod tym linkiem znajdziecie moje kucykowe filmiki: głównie skucykowane openingi do seriali lub bajek, a także PMV i kilka klejnotów, które miały zaszczyt pojawić się na Equestria Daily ;) M.in. ta oto mini-seria:

Trzecia część już ...dostępna :shiarmor:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę: Szacun! Uwielbiam Poland can Pony, too :3 Można kiedyś liczyć na kolejny sequel? :fluttershy4: Na przykład Twilight z "Failure success song" przy wymienianiu pierwiastka z jakiejś tam liczby mówiąca "Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu" :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooł yee. Tak powiem: Trochę mi nie pasuje że niektóre scenki są tak długie, tym bardziej że po części piosenek uszy krwawią (w tej części takie dwie miałem, szczegółów nie podam, bo na szczęście zapomniałem), ale to i tak jedna mała wada, a reszta jest świetna :D Jeszcze pytanko, czy w planach masz wypuszczenie 4tej części, czy może to zależy od sukcesu (lub też nie) trzeciej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepię się tylko do angielskich napisów - trochę ich mało. Ktoś kto nie zna polskiego może nie załapać tekstów piosenek. A szkoda by było. Poza tym świetna robota :cGfSS:

Próbowałem wstawić je przy piosenkach tak, żeby dało się zagranicznym śpiewać. Sam próbowałem i wychodziło dobrze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

^ Być może, ale nie wcześniej niż na Nowy Rok ^ ^"

Ten filmik miał być pokazany na ostatnim Krakowskim Ponymeecie, ale wynikły pewne komplikacje i cóż... dopiero teraz możecie go obejrzeć. Czy ktoś, nie wyłączając mnie, pamięta jeszcze bajkę (właściwie zangielszczone anime) z której wziąłem opening?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...