Skocz do zawartości

Zapytaj władcę czasu - Doktora Whooves'a


Lordek

Recommended Posts

1. Po cholerę przejmujesz się jakimikolwiek problemami, skoro możesz się podrzucić do siebie z przyszłości, żeby on ci podpowiedział co robić?

2. Gdzie zdobyłeś tytuł doktora

3. co sądzisz o Derpy

4. co możesz poradzić komuś kto nie umie się odnależć w nowym miejscu ? :molestia:

1. Paradoks przyjacielu, paradoks. Za dużo Doctorów na raz, ten, który zostałby odwiedzony zniknąłby, a na samym miejscu zdarzenia zaczęłyby się dziać dziwne, prawie wesołe rzeczy.

2. Ha! To chyba czas na powiedzenie paru słów. Kiedy już odnalazłem się w Equestrii i poukładałem najważniejsze sprawy, stwierdziłem, że miło byłoby zdobyć tytuł Doctora, studiując na uniwersytecie w stolicy - Canterlot. Trochę czasu tam spędziłem, ale mogę za to teraz z dumą nazywać się Doctorem. I to z odpowiednim papierkiem!

3. Wspaniała, nieco zakręcona klacz, na którą zawsze i w każdej sytuacji mogę liczyć. Pierwsza asystentka. Raczej postrzega naszą przyjaźń troszeczkę inaczej, niż ja. Nie wiem, czy powinienem się tym cieszyć, czy martwić.

4. Przede wszystkim pomogłoby ci przełamanie się i wyjście do otoczenia. Samo tego za Ciebie nie zrobi. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby też znalezienie podobnej osoby, aby razem stawiać czoło codzienności w nowym miejscu. A, a także dużo uśmiechu, bez tego ani rusz. :fluttershy5:

Link do komentarza

Biorąc pod uwagę powyższy komentarz, numerujmy dalej...

4. Dlaczego na te pytania odpowiadasz tylko "ty", a nie twoja szara strona?

5. Czy uważałbyś za stosowne stworzenie wątku z pytaniami do "niego"?

6. Nadal się "zamieniacie"?

7. Jeśli na powyższe pytanie odpowiedź brzmi tak, to czy nadal robicie to tak chaotycznie, tylko pod wpływem emocji, czy zamieniacie się dobrowolnie?

8. Kontynuując temat. Czy pamiętacie co działo się po zmianie, czy pamięć należy tylko do danej "części" Ciebie?

9. Czy szary ty wie o tych zmianach, czy jest nieuświadomiony?

10. Mimo że nadal nie ufasz Discordowi, może powinieneś z nim porozmawiać o "oddzieleniu" Ciebie od siebie?

11. Czy w ogóle byś tego chciał, czy uważasz, że się nawzajem uzupełniacie?

Jeśli jakieś pytanie się powtórzyło to przepraszam najmocniej. Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego dnia.

Link do komentarza

1. Czy należysz do loży masonów?

2. Piłeś herbatę z Mussolinim?

3. Skąd derpy wzięła swój słodziutki znaczek?

Biorąc pod uwagę powyższy komentarz, numerujmy dalej...

4. Dlaczego na te pytania odpowiadasz tylko "ty", a nie twoja szara strona?

5. Czy uważałbyś za stosowne stworzenie wątku z pytaniami do "niego"?

6. Nadal się "zamieniacie"?

7. Jeśli na powyższe pytanie odpowiedź brzmi tak, to czy nadal robicie to tak chaotycznie, tylko pod wpływem emocji, czy zamieniacie się dobrowolnie?

8. Kontynuując temat. Czy pamiętacie co działo się po zmianie, czy pamięć należy tylko do danej "części" Ciebie?

9. Czy szary ty wie o tych zmianach, czy jest nieuświadomiony?

10. Mimo że nadal nie ufasz Discordowi, może powinieneś z nim porozmawiać o "oddzieleniu" Ciebie od siebie?

11. Czy w ogóle byś tego chciał, czy uważasz, że się nawzajem uzupełniacie?

Jeśli jakieś pytanie się powtórzyło to przepraszam najmocniej. Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego dnia.

1. Nie, chociaż należy pamiętać, że gdybym należał, to i tak obowiązywała by mnie tajemnica i nie mógłbym o tym powiedzieć.

2. Nie miałem tej przyjemności. Lordek stwierdził, że Mussolini nadaje się tylko do tego, żeby go odbijać z hotelów.

3. Oj, to prędzej pytanie do Derpy. Mówiła mi tylko o swojej drugiej miłości, jaką jest puszczanie bąbelków. Panny Hooves z innych uniwersów uzyskiwały go w inny sposób.

4. Ponieważ moja ,,szara strona'' żyje w równoległej linii czasowej. To znaczy, że nie mam żadnego wpływu na jej zachowanie, ponieważ nie jesteśmy jedną osobą, czy też raczej kucykiem.

5. Lordek mówił mi o jakimś swoim planie, w kwestii alternatywnych Doctorów. Czas pokaże.

6. Tamten Doctor cały czas ma swoją ,,huśtawkę nastrojów'', więc można to zaobserwować.

7. Robi to pod wpływem emocji, z reguły przypadkowo.

8. Po takiej przemianie, tamten Doctor ma świadomość tego co zrobił, jednak jak gdyby o tym nie pamięta. To tak jakby jego wspomnienia ulegały częściowemu zatarciu.

9. Tamten Doctor nie zauważa zmian. Na przykład na uwagi o zmianie koloru umaszczenia odpowiada, że ,,nic się nie zmienił''.

10. Oj, zdiscordowany Doctor nie ma takiej możliwości. Pamiętasz co się stało z Mane 6?

11. To jak z Doctorem Jekyllem i panem Hyde'em. Myślę, że rozdzielenie ich, dobrze by im zrobiło.

Link do komentarza

Tym razem mniej pytań.

1. Dlaczego twoja wersja "ciebie" pamięta zmiany i ma świadomość, że się zmieniacie? Czy masz tylko tą świadomość w celu odpowiedzi na te pytania, a potem już nic nie pamiętasz?

2. Rozwiniesz trochę wypowiedź odpowiedzi do pytania czwartego? Nie wiem czy dobrze to zrozumiałem... heh...

Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego dnia.

Link do komentarza

Tym razem mniej pytań.

1. Dlaczego twoja wersja "ciebie" pamięta zmiany i ma świadomość, że się zmieniacie? Czy masz tylko tą świadomość w celu odpowiedzi na te pytania, a potem już nic nie pamiętasz?

2. Rozwiniesz trochę wypowiedź odpowiedzi do pytania czwartego? Nie wiem czy dobrze to zrozumiałem... heh...

Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego dnia.

1. Nie, po prostu zdaję sobie sprawę z istnienia innych wersji mnie w innych liniach czasowych, jak i posiadam wiedzę na ich temat. Mówiąc krótko - jestem innym kucykiem. Ja robię swoje, równoległe wersje mnie robią swoje.

2. Wyobraź sobie, że wszystkie wydarzenia, Wszechświat, który cię otacza, mieści się w linii czasowej. Załóżmy, że jakaś postać w nim, no, powiedzmy, że umrze. Linia czasowa po tym wydarzeniu pozostaje radośnie niezmieniona. Jednak jeżeli cofniemy się w czasie i uratujemy takiego jegomościa od zejścia, to od tego momentu zacznie biec alternatywna linia wydarzeń. W tym momencie mamy je dwie - tą, w której delikwenta z nami nie ma i drugą, w której został uratowany. Dwie rzeczywistości, ze wspólnym wydarzeniem początkowym.

Link do komentarza

1) Co myślisz o Kapitanie Jacku Harknessie?

2) Czy podróżując w czasie i przestrzeni udało ci się zobaczyć go w kucykowej wersji?

3) Chciałbyś go zabrać ze sobą w podróż w tym niehumanoidalnym wymiarze?

Link do komentarza

1) Co myślisz o Kapitanie Jacku Harknessie?

2) Czy podróżując w czasie i przestrzeni udało ci się zobaczyć go w kucykowej wersji?

3) Chciałbyś go zabrać ze sobą w podróż w tym niehumanoidalnym wymiarze?

1. Miły gość. Szczerze? Tęsknię za nim, dawniej swoje przeżyliśmy.

2. Niestety nie... Przynajmniej jeszcze. W końcu trafię na jego tutejszy odpowiednik, prędzej, czy później.

3. Ba, myślę, że mogłoby mu się tutaj spodobać.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

1. Jeśli w jednej chwili na świecie znalazłyby się dwie (lub więcej) "kopii" ciebie, to paradoks nastąpiłby tak czy inaczej, czy tylko gdyby któreś "kopie" by się spotkały?

2. Czy na powstawanie wymiarów "cobybyłogdyby" mają wpływ głównie ważniejsze rzeczy/decyzje (np. wypowiedzenie wojny, śmierć kogoś) czy jakiekolwiek błahostki (to, czy Pan A zjadł śniadanie czy nie, czy Pan B położył się spać o północy, czy dwie minuty po) ?

2.5. W czasie podejmowania przykładowej decyzji może powstać więcej niż jeden wymiar "cobybyłogdyby"?

1. Paradoks powstałby, gdyby spotkały się dwie identyczne wersje. W przypadku, gdy spotkałbym, na przykład ,,pana szarego'', takowy by nie powstał. Musiałbym cofnąć się w czasie i spotkać samego siebie.

2. W czasie istnieją stałe punkty, do których wydarzenie jest przypisane i nie można zmienić jego przebiegu. Są też takie, które można nadpisać, zmieniając dalszy bieg historii, a więc stworzyć równoległą linię czasową. Z tym różnie bywa. Czasami trzeba sprawdzić poprzez osobistą ingerencję, do jakiej kategorii zaliczyć dane wydarzenie.

2,5. Nie wydaje mi się. Z reguły powstaje wersja pierwotna, niezmienna oraz ta, w której przeprowadzono zmianę.

Link do komentarza

Drogi Doktorze,mam do ciebie kilka pytań.

1.Czy korzystałeś kiedyś ze swoich zdolności czytania w myślach na innych kucykach w jakimkolwiek celu?

2.Czy gdyby Derpy umarła,cofnąłbyś się w czasie żeby temu zapobiec?

3.Co by się stało,gdyby zobaczyłbyś drugiego Doktora,ale z przeszłości bez używania TARDIS? (On przybywa do ciebie,nie Ty do niego)

4.Potrafisz zatrzymać czas,a nie tylko się w nim przenosić?

5.Pytanie na które nie musisz odpowiadać.

Dlaczego nie cofnąłeś się do czasów przed wojną i jej nie zaradziłeś?

Dlaczego ktokolwiek z twojej rasy tego nie zrobił?

6. Gdybyś miał dzieci (z kimkolwiek kto nie byłby władcą czasu),to czy one też byłyby władcami czasu?

Czy byłyby jakieś wyjątki?

7.w którejś odpowiedzi odpowiedziałeś,że masz tytuł doktora z Canterlotu,i że masz na to papiery czy coś takiego.

Nie mogłeś użyć np. swojego papieru parapsychicznego,zamiast się ee...powiedzmy uczyć i zdawać tego Doktora?

8.Dlaczego twoja...em..budka czasu nazywa się TARDIS?

I nie chodzi mi o sam skrót tylko wyjaśnienie co on właściwie oznacza.

I ostatnie pytanie:

9.jak to możliwe że nam odpisujesz z innego wymiaru?Przecież kucyki nie mają nawet internetu!A co dopiero wiadomości między wymiarowych!

z góry dziękuje za odpowiedzi na moje pytania.

Pozdrawiam, Ternos23

Link do komentarza

A ja też mam do ciebie kilka pytań doktorze : 

1. jak na razie oceniasz życie w equestrii ? 

2. czy dalej pamiętasz swoją wnuczkę ? 

3. czy nie pomyślałeś, by poszukać galifrey, choćby kucykowego, ale jednak twojego starego? 

4 jeżeli tak, to czy go znalazłeś? 

5. czy spotkałeś już jakieś inne potwory z ziemii? daleków? cyber-menów (cyber-kucyków:P) lub kogoś innego?

6. czy wygląd tardis znów się zmienił? 

pozdrawiam cię doktorze, i dzięki, że nam tyle razy ziemie ratowałeś 

Link do komentarza

1. Jak wygląda twój Tardis?, chodzi mi o wnętrze oraz klawiatury, którymi się posługujesz :x

2. Czy może bierzesz ze sobą jakiegoś Unicorna, który wciska guziki za ciebie?

3. Przyniesiesz mi kiedyś Humanized Lyrę? :lyra2:

4. Istnieje możliwość przenoszenia się do świata Anthro?

5. Przypuśćmy, że Tardis umożliwia podróże w czasie[Lol, oglądałem tylko 1. odcinek dc. Who :ming:]. Czy podróżowałeś kiedyś w przeszłość by dowiedzieć się jak Luna została zesłana na księżyc/jak do tego doszło?

6. Maczałeś może w tym palce? :not_sure:

7. Tak, to była [6 pytanie] Aluzja do Lyry :ming: Zakochałeś się kiedyś w kimś?

8. Posiadasz jakieś fajne Gadżety? :x

9. Jako jeden z Backgroundów[sory], utrzymujesz z innymi kontakty?

10. Bierzesz jakieś pamiątki z przeszłości/przyszłości?

11. Masz jakiś szczególny okaz? :x

12. Jaki okres czasu/ery/wieku jest dla ciebie najkorzystniejszy?

13. Interesujesz się światem ludzi?

14. Poznałeś jakieś fajne obyczaje/gry tamtejszej ludności?

15. Ile razy ocaliłes świat?

16. Mam pomysł na Fica, mógłbyś spojrzeć na przyszłość, i zobaczyć czy zdobęde sukces?

17. Przeszedłeś może jakieś specjalne szkolenie by mieć możliwość korzystania z Tardisa?

18. Jakiegoś rodzaju Magicznego Uniwersytetu dla Kuców Ziemnych?

19. Dlaczego Tric nie chce ci zadać pytania? :v

20. Jaki jest twój ulubiony owoc? [tak aluzja do serialu ]

21. Wpadłeś kiedys w wir anomalii czasoprzestrzennych podczas poruszania się Tardisem?

22. Masz jakąś misję, którą aktualnie wykonujesz?

23. Podejmujesz się misji za zapłatą? Chodzi o takie normalne, przynieś podaj etc etc

 

24. Spotkałes kiedyś samego siebie?

25. SIUSIAAAAk

 

26. Planowałeś być kiedyś Jednorożcem?

 

27. A Alicornem?

 

28. Slyszalem że jako Doktor zdawałeś studia, mogę się dowiedzieć jakie to były?

 

29. Czy to możliwe by 4chan nie byl zaclopany o 18:07?

 

30. Wiesz że Lordek chcial "pare" pytan? :D

 

31. Planujesz mieć Wąsy?

 

32. Za co przebierzesz się podczas następnej parady plonów czy jakoś tak?

 

33. Przebierzesz się tym razem za pomarańcze?

 

34. Czy jako Time Traveler możesz zniknąć?

 

35. Albo coś innego może ci się przydarzyć?

 

36. Masz swojego specjalnego kucyka?

 

37. Masz jakieś wydarzenie z fanficka które jest twoim ulubionym?

 

38. Ile znasz fanficków o sobie?

 

39. Golisz się może?

 

40. Przyjąłbyś do siebie do Tardisa CMC na nocowanie?

 

41. Poznałeś jakąś fajną kobiete w świecie ludzi?

 

42. Sluchasz może Everfree radio? ^^,

 

43. Rozpoznajesz mnie?

 

44. Poznałeś już innych podróżników w czasie?

 

45. Jak ci się podoba przemiana w Alicorna?

 

46. Wiesz może czy ktoś zrobił sobie tulpę na twoje podobieństwo?

 

47. Ty mi nie dasz warna za te posty prawda?

 

48. Zrobiłeś sobie jakieś Słit focie?

 

49. Lubisz Masło? [random pytanie z sb ]

 

50.  CIASTO... KARMEL.... [ i? ]

 

51. Masz jakieś inne przydatne zdolności?

 

Tak Sky, musisz znowu zwiększyć Limit cytatów na post :x

 

Kiedyś się zezłoszczę :rainderp: ~ Skysplit

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Drogi Doktorze,mam do ciebie kilka pytań.

1.Czy korzystałeś kiedyś ze swoich zdolności czytania w myślach na innych kucykach w jakimkolwiek celu?

2.Czy gdyby Derpy umarła,cofnąłbyś się w czasie żeby temu zapobiec?

3.Co by się stało,gdyby zobaczyłbyś drugiego Doktora,ale z przeszłości bez używania TARDIS? (On przybywa do ciebie,nie Ty do niego)

4.Potrafisz zatrzymać czas,a nie tylko się w nim przenosić?

5.Pytanie na które nie musisz odpowiadać.

Dlaczego nie cofnąłeś się do czasów przed wojną i jej nie zaradziłeś?

Dlaczego ktokolwiek z twojej rasy tego nie zrobił?

6. Gdybyś miał dzieci (z kimkolwiek kto nie byłby władcą czasu),to czy one też byłyby władcami czasu?

Czy byłyby jakieś wyjątki?

7.w którejś odpowiedzi odpowiedziałeś,że masz tytuł doktora z Canterlotu,i że masz na to papiery czy coś takiego.

Nie mogłeś użyć np. swojego papieru parapsychicznego,zamiast się ee...powiedzmy uczyć i zdawać tego Doktora?

8.Dlaczego twoja...em..budka czasu nazywa się TARDIS?

I nie chodzi mi o sam skrót tylko wyjaśnienie co on właściwie oznacza.

I ostatnie pytanie:

9.jak to możliwe że nam odpisujesz z innego wymiaru?Przecież kucyki nie mają nawet internetu!A co dopiero wiadomości między wymiarowych!

z góry dziękuje za odpowiedzi na moje pytania.

Pozdrawiam, Ternos23

 

1. Nie, to nieuczciwe. No i wbrew etyce, a kim bym został, gdybym tak postępował? Nie, to zdecydowanie nie dla mnie. 

 

2. Meh, niefajne pytanie. Cóż, na pewno byłoby mi bardzo smutno. Towarzyszyłoby mi przygnębienie. Jednak nie zrobiłbym tego. Czyjaś śmierć jest stałym punktem w czasie.

 

3. Zniknąłbym. Po prostu - puf - nie ma mnie. Powstałby paradoks.

 

4. Przynależność do rasy Władców Czasu nie jest równoznaczne z pełną władzą nad nim. W związku z tym odpowiedź brzmi - nie.

 

5. Zawiłości czasu. Co z tego, że w jednym uniwersum wojny by nie było, kiedy w innym cały czas by trwała i skończyła w znany nam sposób? Moim zdaniem to tylko stwarzanie sobie dodatkowego cierpienia.

 

6. Poszperałem nieco w w osobistych archiwach. Dawno, naprawdę dawno temu, w bardziej, że tak powiem ,,ludzkich'' czasach, moją asystentką była wnuczka. Uprzedzę pytania - tak, moja. Nie była Panią czasu, więc w sytuacji, kiedy jedna z osób w związku nie jest Władcą, wszystko jest w rękach genetyki.

 

7. Miałem dużo czasu, nudziłem się. Teraz przynajmniej nie skłamię, kiedy powiem komuś, że jestem doktorem :derp2:

 

8. Relatywnie Wymiarowy Pojazd Czasoprzestrzenny. Druga część skrótu jest raczej oczywista. Pierwszą połówkę można zastąpić natomiast kolokwialnym ,,Większy wewnątrz niż na zewnątrz''

 

9. To zasługa mojego własnego wynalazku, który stworzyłem już w Equestrii - Komory Psionicznej. I w zasadzie nie odpisuję ja, tylko moja marionetka w waszym świecie (marionetka... Dziękuję ślicznie...). To urządzenie pozwala mi wytworzyć coś w rodzaju połączenia pomiędzy umysłem moim, a drugiej osoby, niezależnie od tego czy znajduje się kilka metrów ode mnie, setki lat świetlnych, czy też w innym uniwersum. I właśnie takie połączenie istnieje pomiędzy mną, a wami.

Link do komentarza

1. Jak wygląda twój Tardis?, chodzi mi o wnętrze oraz klawiatury, którymi się posługujesz :x

2. Czy może bierzesz ze sobą jakiegoś Unicorna, który wciska guziki za ciebie?

3. Przyniesiesz mi kiedyś Humanized Lyrę? :lyra2:

4. Istnieje możliwość przenoszenia się do świata Anthro?

5. Przypuśćmy, że Tardis umożliwia podróże w czasie[Lol, oglądałem tylko 1. odcinek dc. Who :ming:]. Czy podróżowałeś kiedyś w przeszłość by dowiedzieć się jak Luna została zesłana na księżyc/jak do tego doszło?

6. Maczałeś może w tym palce? :not_sure:

7. Tak, to była [6 pytanie] Aluzja do Lyry :ming: Zakochałeś się kiedyś w kimś?

8. Posiadasz jakieś fajne Gadżety? :x

9. Jako jeden z Backgroundów[sory], utrzymujesz z innymi kontakty?

10. Bierzesz jakieś pamiątki z przeszłości/przyszłości?

11. Masz jakiś szczególny okaz? :x

12. Jaki okres czasu/ery/wieku jest dla ciebie najkorzystniejszy?

13. Interesujesz się światem ludzi?

14. Poznałeś jakieś fajne obyczaje/gry tamtejszej ludności?

15. Ile razy ocaliłes świat?

16. Mam pomysł na Fica, mógłbyś spojrzeć na przyszłość, i zobaczyć czy zdobęde sukces?

17. Przeszedłeś może jakieś specjalne szkolenie by mieć możliwość korzystania z Tardisa?

18. Jakiegoś rodzaju Magicznego Uniwersytetu dla Kuców Ziemnych?

19. Dlaczego Tric nie chce ci zadać pytania? :v

20. Jaki jest twój ulubiony owoc? [tak aluzja do serialu ]

21. Wpadłeś kiedys w wir anomalii czasoprzestrzennych podczas poruszania się Tardisem?

22. Masz jakąś misję, którą aktualnie wykonujesz?

23. Podejmujesz się misji za zapłatą? Chodzi o takie normalne, przynieś podaj etc etc

 

24. Spotkałes kiedyś samego siebie?

25. SIUSIAAAAk

 

26. Planowałeś być kiedyś Jednorożcem?

 

27. A Alicornem?

 

28. Slyszalem że jako Doktor zdawałeś studia, mogę się dowiedzieć jakie to były?

 

29. Czy to możliwe by 4chan nie byl zaclopany o 18:07?

 

30. Wiesz że Lordek chcial "pare" pytan? :D

 

31. Planujesz mieć Wąsy?

 

32. Za co przebierzesz się podczas następnej parady plonów czy jakoś tak?

 

33. Przebierzesz się tym razem za pomarańcze?

 

34. Czy jako Time Traveler możesz zniknąć?

 

35. Albo coś innego może ci się przydarzyć?

 

36. Masz swojego specjalnego kucyka?

 

37. Masz jakieś wydarzenie z fanficka które jest twoim ulubionym?

 

38. Ile znasz fanficków o sobie?

 

39. Golisz się może?

 

40. Przyjąłbyś do siebie do Tardisa CMC na nocowanie?

 

41. Poznałeś jakąś fajną kobiete w świecie ludzi?

 

42. Sluchasz może Everfree radio? ^^,

 

43. Rozpoznajesz mnie?

 

44. Poznałeś już innych podróżników w czasie?

 

45. Jak ci się podoba przemiana w Alicorna?

 

46. Wiesz może czy ktoś zrobił sobie tulpę na twoje podobieństwo?

 

47. Ty mi nie dasz warna za te posty prawda?

 

48. Zrobiłeś sobie jakieś Słit focie?

 

49. Lubisz Masło? [random pytanie z sb ]

 

50.  CIASTO... KARMEL.... [ i? ]

 

51. Masz jakieś inne przydatne zdolności?

 

Tak Sky, musisz znowu zwiększyć Limit cytatów na post :x

 

Kiedyś się zezłoszczę :rainderp: ~ Skysplit

 

1. Jak do tej pory nie wprowadzałem zmian w wystroju. Myślę, że to wina malutkiej nostalgii do bardziej ludzkich czasów.

 

2. Tylko pannę Hooves. Też wciska guziki. Cóż... częściej te, które nie powinna, ale coraz lepiej jej idzie.

 

3. Jeżeli się zgodzi, to małe spotkanie z pewnością wam nie zaszkodzi. Przyjmijmy, że tak.

 

4. Takowy z całą pewnością istnieje, więc pewnie w końcu wykombinuję jak się tam dostać.

 

5. A i owszem. Nie różniło się to w zasadzie od tego, co mówią nam podania i legendy o tym wydarzeniu.

 

6. Nie, Celestia, jako monarcha absolutny, raczej nie życzyłaby sobie niechcianej pomocy. Zwłaszcza, że elegancko sobie poradziła.

 

7. Jako kucyk? Niestety, jeszcze nie było mi dane.

 

8. Czy sama Tardis się do takich zalicza? To chyba mój najważniejszy, najbardziej przydatny i najfajniejszy gadżet.

 

9. W jakiś sposób z większością. U jednych kucyków ogranicza się to do zwykłego ,,cześć'', czy też ,,witam''. Pamiętam, że kiedyś na jakimś bankiecie zdarzyło mi się zatańczyć z Octavią. Cóż to była za klacz! Eee...? Wróć, tego nie było. Tak, ładna dzisiaj pogoda, nieprawdaż...?

 

10. Czasami się zdarza, ale bez przesady. Nie zabieram do siebie każdego napotkanego kamyka. Bardziej liczy się dla mnie poznawanie odwiedzanych miejsc.

 

11. Nie wydaje mi się. Są to po prostu różne drobiazgi, przypominające mi o tym, gdzie byłem.

 

12. Raczej nie mam ulubionego. Skaczę sobie tu i tam.

 

13. Obecnie mam ważniejsze rzeczy na głowie tutaj, w Equestrii.

 

14. Już dawno, przecież dawniej podróżowałem po ich świecie :rainderp:

 

15. Nie wiem czy istnieje stosowna liczba, aby to wyrazić. Sporo.

 

16. Oj, tak łatwo to nie ma. Wolę zostawić cię w napięciu. To z pewnością odpowiednia motywacja to zwiększenia starań.

 

17. Nie do tego modelu. Ten... Cóż... Szczerze mówiąc stał sobie w muzeum. Można powiedzieć, że go sobie pożyczyłem.

 

18. Nie, tutaj nie szkolą obsługi Tardis :rainderp:

 

19. To już raczej pytanie do niego, nie do mnie.

 

20. Ha! Na pewno nie gruszki, przejrzałem cię!

 

21. Zdarzało się, jednak wyszedłem zwycięsko z tego typu kłopotów.

 

22. Misje? Niee... Spokojnie sobie podróżuję, a jeżeli zachodzi potrzeba udzielenia komuś pomocy, to nie mogę odmówić.

 

23. Oczywiście, że nie.

 

24. Nie, to niebezpieczne. Chyba, że mówimy o innej wersji ,,mnie'', z innego uniwersum.

 

25. Wolałbym nie.

 

26. Planować? To nie jest zależne ode mnie. 

 

27. Jak wyżej przyjacielu.

 

28. Wydział Historii Equestrii na uniwersytecie w Canterlot.

 

29. Czym jest 4Chan? To jakaś planeta? Warto ją odwiedzić?

 

30. Ostatnio się nieco rozleniwiłem... To pewnie z troski o to, żebym miał coś do roboty! Tak, z pewnością o to chodzi!

 

31. Nie.

 

32. Nie wiem czy wezmę w niej udział. Pewnie okaże się dopiero kilka dni przed.

 

33. Tak jak mówię, ciężko mi w tej chwili powiedzieć.

 

34. Przepraszam - co? Kontekst, w jakim jest zadane pytanie, sporo by ułatwił.

 

35. Mogę się potknąć i złamać kopyto. Ot, taki przykład.

 

36. Tak jak wspomniałem sporo wyżej - nie.

 

37. Nie czytuję fanficów.

 

38. Odpowiedź numer 38 eliminuje tą odpowiedź.

 

39. Przecież jestem kucykiem. Mam sierść, więc zarostu typowego dla ludzi nie posiadam.

 

40. Hmm... Może kiedy by trochę podrosły. Obecnie tylko zabawa im w głowie i niechcący mogłyby coś zepsuć.

 

41. Moje asystentki są najlepszym przykładem.

 

42. Nie. 

 

43. Niezbyt, ale czuję, że z całą pewnością się to zmieni.

 

44. Nie w Equestrii przyjacielu.

 

45. Przepraszam - jakiego do siana Alicorna?

 

46. Ciężko powiedzieć, nie mam dostępu do takich informacji.

 

47. JA nie dam.

 

48. Nie, jeszcze aż tak ze mną źle nie jest...

 

49. Lubię.

 

50. Tak

 

51. Umiem mnożyć i dzielić w pamięci. Przydatna umiejętność.

  • +1 1
Link do komentarza

Doctorze mam pytanie:

 

1. Czy stworzenie maszyny opierającej się na atomach, która tworzyła by co tylko chcesz z czystego atomu i cząsteczek było by możliwe?

 

2. Jeśli tak to co byś stworzył

 

3. Uwaga spotkałeś Dzina jakie są 3 życzenia? 

Link do komentarza

1. Czy Derpy przypomina ci Roose? 

2. Co sądzisz o kucyku Twilight Sparkle? 

3. Swój śrubokręt trzymasz w kopycie czy w zębach? 

4. To jest twoje które wcielenie? 

5. Umiesz wyjaśnić to? http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20120305215449/mlpfanart/images/d/d8/Colgate_by_lKittyTaill.png  Czyżby ona też była jedną z władców ,a dokładniej w jej przypadku władczyń czasu? 

6. Czy wiesz że twoja córka Jenny która powstała z ciebie, ciągle żyje? 

7. Czemu tak boisz się gruszek? 

 

Pozdrawiam Imka2000

Link do komentarza

Witaj Doktorze. Parę pytań.

1. Co sądzisz o siostrze Derpy?

2. Czy zaopiekowałbyś się Dinky gdyby Derpy się coś stało?

3. Tak do poprzedniego, czy Dinky byłaby twoją nową asystentką w tej sytuacji?

(obyś nigdy nie musiał awansować jej na to miejsce)

4. Wracasz do Tardis, otwierasz drzwi i widzisz Derpy oblaną masłem leżącą na twoim łóżku w pończochach, co robisz? :3

(sorki, musiałem zapytać :ajawesome: )

I na koniec, PALCIE SIĘ W PIEKLE GRUSZKI!!!

post-3343-0-60492400-1368191004_thumb.jp

 

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Doctorze mam pytanie:

 

1. Czy stworzenie maszyny opierającej się na atomach, która tworzyła by co tylko chcesz z czystego atomu i cząsteczek było by możliwe?

 

2. Jeśli tak to co byś stworzył

 

3. Uwaga spotkałeś Dzina jakie są 3 życzenia? 

 

 

4. Czy istnieje urządzenie, którym możemy zmieniać przedmiot dotykający go na poziomie kwarków?

5. Czy Derpy wie o twoich poprzednich towarzyszach/towarzyszkach?

6. Jeśli tak, to co o nich sądzi?

 

 

7. Czy Derpy przypomina ci Roose? 

8. Co sądzisz o kucyku Twilight Sparkle? 

9. Swój śrubokręt trzymasz w kopycie czy w zębach? 

10. To jest twoje które wcielenie? 

11. Umiesz wyjaśnić to? http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20120305215449/mlpfanart/images/d/d8/Colgate_by_lKittyTaill.png  Czyżby ona też była jedną z władców ,a dokładniej w jej przypadku władczyń czasu? 

12. Czy wiesz że twoja córka Jenny która powstała z ciebie, ciągle żyje? 

13. Czemu tak boisz się gruszek? 

 

Pozdrawiam Imka2000

 

 

Witaj Doktorze. Parę pytań.

14. Co sądzisz o siostrze Derpy?

15. Czy zaopiekowałbyś się Dinky gdyby Derpy się coś stało?

16. Tak do poprzedniego, czy Dinky byłaby twoją nową asystentką w tej sytuacji?

(obyś nigdy nie musiał awansować jej na to miejsce)

17. Wracasz do Tardis, otwierasz drzwi i widzisz Derpy oblaną masłem leżącą na twoim łóżku w pończochach, co robisz? :3

(sorki, musiałem zapytać :ajawesome: )

I na koniec, PALCIE SIĘ W PIEKLE GRUSZKI!!!

attachicon.gifgruszki.jpg

 

 

18. Czemu w niektórych odcinkach byłeś pegazem? http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/155/814/whoof.PNG?1311984194

 

1. Prawdopodobnie tak, jednak należy brać pod uwagę, że wypadołoby tworzyć z atomów różnych pierwiastków, aby całość miała ręce i nogi. Z atomów gazu byłoby raczej ciężko coś stworzyć.

 

2. Ciężko mi powiedzieć. Jeżeli mam być szczery, to wolałbym zdeponować taką maszynę w Canterlot, aby nie dostała się w niepowołane kopyta. Wypadki chodzą po kucach.

 

3. Szczęście dla każdego, bezpieczeństwo w Equestrii oraz nielimitowane masło dla kucyków.

 

4. Wszechświat i czas są piękne, wszystko co tylko można zostało odkryte, właśnie jest odkrywane lub będzie odkryte. Odpowiedzią na twoje pytanie będzie - tak.

 

5. Nie, jednak z każdym dniem kusi mnie coraz bardziej, aby jej o nich opowiedzieć. Oczywiście ugrzecznioną wersję, tam, gdzie będzie to niezbędne.

 

6. Myślę, że byłaby o nich zazdrosna.

 

7. Nie, Rose nawet się do niej nie umywa, z całym dla niej szacunkiem.

 

8. Sympatyczna klacz, opiekuje się miejską biblioteką tak, jak powinna.

 

9. W zależności od sytuacji. Nie mam ulubionego sposobu przechowywania śrubokrętu.

 

10. Obecnie dwunaste.

 

11. Nie, muszę Cię rozczarować. Zwykła zbieżność cutie marków.

 

12. Nie miałem z nią od dawna kontaktu. W dodatku pobyt w Equestrii raczej nie ułatwia mi zdobycia takiej wiedzy.

 

13. Każdy ma jakąś fobię, nieprawdaż? Ale to, skąd ona się wzięła, to historia na inną, dłuższą chwilę.

 

14. Zachowuje się w porządku wobec innych kucyków, nie mam powodu, aby jej nie lubić, czy coś.

 

15. Nie miałbym innego wyboru. Byłbym jej to winien, chociażby za nasze wspólne przygody i zaufanie, które w sobie pokładamy.

 

16. Jeżeli by podrosła - dlaczego by nie?

 

17. Och, to by było straszne. Przede wszystkim okryłbym ją czymś ciepłym, żeby nie leżała przemarźnięta w samych pończochach. Następnie musiałbym usunąć z niej masło. Nie chciałbym, żeby stężało, co niewątpliwie spowodowałoby trudności z jego zmyciem. Potem bym ją przytulił, zapewniając, że wszystko będzie dobrze. 

 

18. Wspominałem już o tym parę razy. Moje ciało musi być jak najmniej humanoidalne, ponieważ w tym uniwersum ludzie nie istnieją. Stąd moja zmiana w kuca oraz to, że czasem pojawiają się u mnie skrzydła.

  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...