Skocz do zawartości

Zapytaj władcę czasu - Doktora Whooves'a


Lordek

Recommended Posts

1. Co sądzisz o postępowaniu "szarego" Ciebie w stosunku do Derpy? (o ile się nie mylę, "szary" Doctor ją pobił)

2. Czy poznałeś Zeruma Whoovesa?

1. Cóż, należy pamiętać o tym, że w gruncie rzeczy nie robi tego z własnej woli. Pamiętajmy o tym, co spotkało Mane6. Można powiedzieć, że to Discord przez niego przemawia. To straszne, jednak nie mogę mieć do niego żalu w kwestii czegoś, w czym nie zawinił.

2. Nie, nie miałem okazji zaznać tej wątpliwej przyjemności. I nie wiem czy chcę...

Link do komentarza

2. Cóż, to raczej trudne, nie mam żadnych nagrań z poprzednich wcieleń, ani też nie dokumentuję swoich regeneracji.

Dopiero zaczęłam czytać ten temat i... er... Doktor dokumentuje swoje regeneracje, a w Tardis zostawia mnóstwo pamiątek, np. kartę biblioteczną ze zdjęciem z innej regeneracji. Tak tylko mówię :flutterblush:

Link do komentarza

1. Ostatnio zaczęłam rozmyślać nad tymi wszystkimi wymiarami, czasoprzestrzenią etc. i wysnułam pewną teorię. Otóż każda istota, która żyje staje przed czymś co nazywamy wyborem. Tyczy się to różnych zagadnień - od błahych spraw do poważnych życiowych decyzji. Każda z nich ma przynajmniej dwa wyjścia. Wybranie jednego z nich jest jednoczesnym odrzuceniem innych. Mimo odrzucenia tych innych wyjść, pozostają po nich (tych decyzjach) ślady i scenariusze typu "Co by było, gdyby...". Każdy z tych scenariuszy jest odmienny i egzystują one w formie, które znamy pod nazwą "wymiarów" lub "alternatywnych rzeczywistości". W rezultacie we wszystkich wymiarach istnieją różnorodne byty, które mają jednak wspólny początek. Nie można wyodrębnić z tych bytów "bytu głównego", gdyż każdy z nich jest w gruncie rzeczy tą samą, konkretną osobą, mimo że często zmienioną nie do poznania. W skutek tego nawet Ty, Doktorze, masz obecnie mnóstwo, że tak powiem, "bliźniaków". To może tłumaczyć liczne fanarty typu Doktor + Derpy/Twilight/jeszcze inny kucyk.

Czy moja teoria jest słuszna?

2. Co sądzisz o tym fanarcie? http://25.media.tumblr.com/fffbc7909f5069c42b7c743ef5e61be3/tumblr_mh82gwdpC21rnoe66o1_1280.png

Jakby co, ten ostatni "Ty" to właśnie Zerum.

3. Czy poznajesz tego kucyka?

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3vupzjzlq1ro76bwo1_400.png *jakby co, to jest Master*

4. Czy poznajesz tego kucyka?

FANART NR 1 FANART NR 2 FANRT NR 3Jeśli nie... To właśnie jest Zerum... *chlip* :OTE2F:

Link do komentarza

1. Zgadza się. Głównym punktem wyjścia jest moja regeneracja w kucyka. Już tutaj można zauważyć wyraźne rozgałęzienie na moje poszczególne ,,wersje''. Jednak także w tych poszczególnych rozgałęzieniach mogą się pojawić następne, co można zauważyć na najprostszym przykładzie - Discord Whooves. Także te ,,rozgałęzienia rozgałęzień'' żyją równolegle do innych. Przysparza to wielu zabawnych sytuacji, gdyż natknąłem się na tumblr, na którym kilkunastu moich ,,braci'' trafia do jednej Tardis. Co więcej, tak jak wspomniałeś, wyjaśnia to różne historie miłosne.

2. Wygląda na jedno, krótkie streszczenie ,,Discorded Whoovesa''. Wygląda na to, że w którejś rzeczywistości jednak do reszty pogrążył się w szaleństwie. Czy też raczej Discord zdziałał nieco więcej niż w przypadku Mane 6.

3. Poznaję, jednak chciałbym zaznaczyć, że czasem jego wygląd interpretuje się raczej jako kucykowa wersja mojego piątego wcielenia.

4. Poszukałem danych na jego temat i... Owszem poznaję go. Naprawdę mi go żal. Spotkało go zbyt wiele cierpienia.

Link do komentarza

Cześć, Doktor a więc mamy do ciebie kilka pytań:

1-Czy masz zamiar poślubić Derpy?

2-Czy widziałeś Discorda?

3-Czy będziesz na pony meet'ie przy rywalu w białej podlaskiej 16 lutego?

My będziemy podobno z bluzkami z napisem KLUBMLP.

:djTyy:

Doctorze :

4.Czy widziałeś Daleków w Equestri?

5.Jeśli tak jaką mieli formę i z kąt się wzięli?

6.Czy widziałeś też Cybermanów?

7.Przecież ty uwielbiasz ziemię i dostrzegasz w niej i w ludziach to czego inni nie więc czemu teraz jesteś w Equestri?

1. Nie, jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. No, może panna Hooves czuje coś więcej, dziwnie się zachowuje. Tak czy owak, nie planuję się z nią żenić.

2. Owszem, podczas jego powrotu do Ponyville, kiedy zapanował tamten okropny chaos. Nikomu nie stała się fizyczna krzywda, więc nie uznałem za stosowne interweniować. Mam za to teraz masę danych na temat Discorda.

3. Nie wiem co będę robił jutro, a co dopiero 16 lutego :derp2:

4. Jak wspominałem wcześniej - nie, a jeżeli by tutaj trafili, robiłbym wszystko, aby chronić mieszkańców Equestrii.

5. ---

6. Podobnie jak Dalekowie, nie spotkałem ich w Equestrii. I mam nadzieję, że nie spotkam. Szkoda, żeby coś zepsuło tutaj spokój.

7. Podobnie mogę powiedzieć o kucykach. Przeżywam coś, na wzór fascynacji. Poza tym, myślę, że to dobre miejsce na ustatkowanie się. A Ziemia? W moim przypadku czas nie gra roli. Postaram się dopracować poruszanie się między ,,uniwersami'', wtedy będę mógł bez przeszkód odwiedzać błękitną planetę. Chociaż nie wiem, czy to dobry pomysł, by robić to jako kucyk.

Link do komentarza

1. Czy przechodząc ze swojej szarej wersji w normalną, masz jej wspomnienia tzn. wiesz co zrobił itd. A jeśli tak to jak to widziałeś potczas bycia tą drugą wersją ciebie (sory że tak bez ładu pisze ale trochę się w tym gubię jeszcze).

2. Co sprawia że umiesz odzyskać kontrolę i być TYM Doctorem gdy jesteś szary?

3. Z tego co widziałam na tumblerze o twojej zdiscordowanej wersji gdy jesteś szary lubisz gruszki a nawet jesz je i pijesz sok gruszkowy.

Link do komentarza

1. Czy przechodząc ze swojej szarej wersji w normalną, masz jej wspomnienia tzn. wiesz co zrobił itd. A jeśli tak to jak to widziałeś potczas bycia tą drugą wersją ciebie (sory że tak bez ładu pisze ale trochę się w tym gubię jeszcze).

2. Co sprawia że umiesz odzyskać kontrolę i być TYM Doctorem gdy jesteś szary?

3. Z tego co widziałam na tumblerze o twojej zdiscordowanej wersji gdy jesteś szary lubisz gruszki a nawet jesz je i pijesz sok gruszkowy.

Link do komentarza
3. Poznaję, jednak chciałbym zaznaczyć, że czasem jego wygląd interpretuje się raczej jako kucykowa wersja mojego piątego wcielenia.

Chyba się nie zrozumieliśmy, Doktorze. Spójrz na CM tego kucyka:

Master

Master, w odróżnieniu od Twojego piątego wcielenia, posiada inny znaczek, mianowicie klepsydrę z bębenkiem obok. Inną odróżniającą dawnego Ciebie i Mastera są zęby. U Mastera są straszliwie zaostrzone. Widać to na tym obrazku: Master

PS: Tak na przyszłość - należę do płci żeńskiej. :flutterblush:

Link do komentarza

1. Czy przechodząc ze swojej szarej wersji w normalną, masz jej wspomnienia tzn. wiesz co zrobił itd. A jeśli tak to jak to widziałeś potczas bycia tą drugą wersją ciebie (sory że tak bez ładu pisze ale trochę się w tym gubię jeszcze).

2. Co sprawia że umiesz odzyskać kontrolę i być TYM Doctorem gdy jesteś szary?

3. Z tego co widziałam na tumblerze o twojej zdiscordowanej wersji gdy jesteś szary lubisz gruszki a nawet jesz je i pijesz sok gruszkowy.

Chyba się nie zrozumieliśmy, Doktorze. Spójrz na CM tego kucyka:

Master

Master, w odróżnieniu od Twojego piątego wcielenia, posiada inny znaczek, mianowicie klepsydrę z bębenkiem obok. Inną odróżniającą dawnego Ciebie i Mastera są zęby. U Mastera są straszliwie zaostrzone. Widać to na tym obrazku: Master

PS: Tak na przyszłość - należę do płci żeńskiej. :flutterblush:

1. Już się biorę za wytłumaczenie. Otóż szara wersja mnie, czyli ,,zdiscordowana'', żyje w równoległej rzeczywistości. Ja nie jestem z nim powiązany, ponieważ egzystuję sobie w mojej. A czy wracając do normalności wie co zrobił? Wydaje mi się, że ma tego świadomość, jednak nie przejmuje się tym, gdyż jeżeli się zawaha, albo przypomni sobie o minionych wydarzeniach, wraca do swojej szarej postaci.

2. Pozwala mu na to chwila zapomnienia o tym, kim jest obecnie, co przeżywa. Niedawna sytuacja, kiedy zaopiekował się dzieckiem, jest tego najlepszym przykładem.

3. Należy pamiętać o tym, że stał się szary, przez Discorda, którego specjalnością jest chaotyczne działanie. Myślę, że to nie dziwne, że robi coś tak absurdalnego jak jedzenie gruszek, będąc szary. Jednak, kiedy wraca do normalności, na powrót jego cechą staje się wstręt do tego owocu.

Owszem, nie zrozumieliśmy się. Zmylił mnie cutie-mark, na którym widniała tylko klepsydra. Owszem, znam go, jednak istnieje on tylko w uniwersum Discorded Whooves'a jako ,,Master''. Tutaj jest zwykłym kucykiem.

Link do komentarza

Doktorze!

1.czy mogę z tobą podróżować?

2. jak działa dokładnie śrubokręt soniczny?

3.Keep Calm and watch doctor who :D

4. Zatrzymałeś czas kiedy miałeś klasówkę w szkolę lub inny test?

5. Co by się stało, jakby jedno z twoich serc przestało pracować?

1. Niestety. Posada asystenta jest już zajęta przez pannę Hooves. Może kiedyś otrzymasz zaproszenie.

2. Najprościej? Wielofunkcyjne urządzenie, działające za pomocą fal dźwiękowych. Otwieranie drzwi, naprawa urządzeń, badania medyczne i wiele innych.

3. No, skoro ludziom się podoba, to nie będę protestował. Niech mają rozrywkę.

4. Nie, przez cały okres mojej edukacji nie popełniłem żadnego niecnego występku.

5. Nie mógłbym normalnie funkcjonować, już raz przeżyłem zawał jednego serca. Pojawiłby się przede mną poważny problem.

Link do komentarza

1) Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o "The Caverns of Truth", miejscu w którym zostałeś zdiscordowany?

2) Dlaczego Master jest twoim wrogiem? O ile mi wiadomo z tego co czytałam to jest również Władcą Czasu który przeżył Wojne Czasu i zregenerował się w formie kucyka.

3) Myślałeś kiedyś by spróbować alchemii? Wiesz różne mikstury takie jak np. stworzony kiedyś przez innego kucyka eliksir miłości?

4) W jaki sposób dostałeś skrzydeł? Normalnie jesteś kucykiem ziemnym nieprawdaż? :)


Prawie zapomniałam ^^:

5) Lubisz cofać się w czasie do jakiś minionych wydarzeń, czy raczej starasz się unikać podróży do przeszłości?

Link do komentarza

1. Czy to jest tak że w każdej chwili możesz się regenerować? Czy na każdego Doktora przychodzi czas?

2. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o "The Caverns of Truth", miejscu w którym zostałeś zdiscordowany?

3. Dlaczego Master jest twoim wrogiem? O ile mi wiadomo z tego co czytałam to jest również Władcą Czasu który przeżył Wojne Czasu i zregenerował się w formie kucyka.

4. Myślałeś kiedyś by spróbować alchemii? Wiesz różne mikstury takie jak np. stworzony kiedyś przez innego kucyka eliksir miłości?

5. W jaki sposób dostałeś skrzydeł? Normalnie jesteś kucykiem ziemnym nieprawdaż? :)


Prawie zapomniałam ^^:

6. Lubisz cofać się w czasie do jakiś minionych wydarzeń, czy raczej starasz się unikać podróży do przeszłości?

7. Skoro masz możliwość podróży w czasie i przestrzeni, to czemu nie mógłbyś spisać całej historii Equestrii?

Pewnie we wszystkich księgach historycznych z Canterlotu nie ma opisanej całej historii tej niezwykłej krainy.

1. Regenerować mogę się tylko w chwili śmierci, niemniej jednak, mogę wykorzystać jej energię do leczenia obrażeń ciała.

2. Jedyne co mogę na obecną chwilę powiedzieć to to, że jaskinia wydaje się być wytworem Discorda, jedynie iluzją, podobnie jak to, co alternatywna wersja mnie tam zobaczyła.

3. Owszem, jednak nasze priorytety zasadniczo się różnią. Celem jego działania jest chęć kontroli nad Wszechświatem. Jego działaniami nie kieruje chęć czynienia dobra, dlatego nim gardzę.

4. Zapewne kiedyś się za to zabiorę. Słyszałem o eliksirze miłości, jednak wolałbym z nim nie eksperymentować. Kto wie jakie rzeczy mogłyby się wtedy wydarzyć?

5. W tym świecie istnieje zasada, że ludzie nie mogą istnieć. W związku z tym, aby posiadać jak najmniej humanoidalną formę, czasami pojawiają się u mnie skrzydła.

6. To zależy, niektóre epoki historyczne przypadły mi do gustu, więc zdarzało się, że odwiedzałem je parokrotnie.

7. Ja jestem tam, gdzie tworzy się historia, nie widzę powodu, by jej spisywać, skoro jestem świadkiem procesu jej narodzin.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

1.Dlaczego tak nienawidzisz gruszek?

2.Wyobraź sobie taką sytuację: Derpy jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie i JEDYNYM sposobem by ją ocalić jest zjedzenie gruszki?

3.Jak dałeś się wrobić w noszenie Photo Finish, czy pokładanie Hoity Toitemu (nie wiem jak to się pisze:flutterblush:) poduszki?

4.Co sądzisz o Fluttershy?

5.Co myślisz o sukcesie jaki odniosła w odc. "Keep Calm and Flutter On"?

Link do komentarza

1.Co by się stało, gdyby podczas tworzenia się paradoksu w międzyczasie powstało parę wymiarów "co-by-było-gdyby"?

Podczas "rozwiązania się" paradoksu po prostu zniknęłyby one wszystkie?

2.Dlaczego tak nienawidzisz gruszek?

3.Wyobraź sobie taką sytuację: Derpy jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie i JEDYNYM sposobem by ją ocalić jest zjedzenie gruszki?

4.Jak dałeś się wrobić w noszenie Photo Finish, czy pokładanie Hoity Toitemu (nie wiem jak to się pisze:flutterblush:) poduszki?

5.Co sądzisz o Fluttershy?

6.Co myślisz o sukcesie jaki odniosła w odc. "Keep Calm and Flutter On"?

1. Wymiary te prawdopodobnie egzystowałyby niezależnie od uniwersum pierwotnego. Rzeczywistość, od której odchodziłyby inne, po usunięciu paradoksu żyłaby swoim rytmem. Wydaje mi się, że inne także.

2. To esencja całego zła, jakie panoszy się po Wszechświecie.

3. Wydaje mi się, że... Gulp... Byłbym zdolny na takie poświęcenie, aby uratować pannę Hooves.

4. Jako Władca Czasu nie muszę się martwić ani o dom, ani o pieniądze. To była taka odskocznia, praca hartuje i uczy pokory, choćby i taka.

5. Jest bardzo nieśmiałą, lecz zarazem bardzo miłą klaczą. Urzekła mnie w niej, jej czułość i troska, jaką otacza inne istoty, kucyki i zwierzęta. Godne podziwu, jednak przez jej... Odwagę, nie nadawałaby się na asystentkę.

6. Nie ufam Discordowi, więc nie wiem czy można mówić o sukcesie. To chaotyczna i przewrotna kreatura. Trzeba mieć się na baczności. Aczkolwiek jestem pod wrażeniem tego, że chociaż na chwilę udało się go poskromić.

Link do komentarza

1.Czy to prawda że podróż między wymiarami np. 2 może zniszczyć je oba?

2.Podróżujesz z kimś jeszcze?

Pozdrawiam Fanka nr 1 Twilight Sparkle Imka2000

1. Praktyka pokazała, że ta teoria jest błędna, co bardzo mnie ucieszyło. Inaczej nie egzystowałbym teraz tutaj jako kucyk, w towarzystwie tak miłych osobowości.

2. Owszem, panna Derpy Hooves to moja asystentka. Pierwsza w tym świecie.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...