Skocz do zawartości

Dołącz do piratów! Plądruj siedem mórz!


Spinwide

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(Cóż...ten event wyszedł średnio,samemu jest trudno wszystko ogarnąć,przepraszam was za to,lecz przy następnym zbiorę więcej ludzi do organizacji i ustalimy stałą godzinę o której się zacznie.Raz jeszcze sorry i na razie.Jednak to nie koniec tej opowieści i życzę wam udanej zabawy ;D) @Up- dobry pomysł,jednak zależy to od reszty

Link do komentarza

A może w ogóle ustalmy konkretne godziny w których będzie się odgrywać event. Łatwiej byłoby sobie zorganizować czas. Akurat ja w tym tygodniu będę go miał mało, ale wieczorami mógłbym chwile posiedzieć. Tylko jakie godziny by wam pasowały? Potem mogę usunąć ten post żeby nie wprowadzać chaosu w zabawie.

Link do komentarza

-Przeparszam jeśli nie posłuchałem jakichś rozkazów ale byłem (u kobity musice ni wybaczyć) ale teraz jestem na rozkaz jak coś. -Co do eventu jutro pewnie może mnie nie być, ale zaglądnąłem na forum floty i dowiedziałem się że imka oszukuje i wyśpiewała wszystko co do naszych planów i lokalizacji. dosłownie wszystko dlatego jeszcze raz apeluję by najważniejsze rzeczy pisać na pw (swoją drogą zepsuła nam zabawę)

Link do komentarza

-Przeparszam jeśli nie posłuchałem jakichś rozkazów ale byłem

(u kobity musice ni wybaczyć) ale teraz jestem na rozkaz jak coś.

-Co do eventu jutro pewnie może mnie nie być, ale zaglądnąłem na forum floty i dowiedziałem się że imka oszukuje i wyśpiewała wszystko co do naszych planów i lokalizacji. dosłownie wszystko dlatego jeszcze raz apeluję by najważniejsze rzeczy pisać na pw (swoją drogą zepsuła nam zabawę)

[ Po 1. Uciekłam, wiem może trochę za łatwo i za szybko, ale napisałam jak .

Kończyć tego nie chciałam ale musiałam (lepiej nie pytajcie dlaczego...) .

Więc nie było to oszustwo.

Po 2 . Nie znasz pojęcia Szpieg?

Po 3 Przepraszam bo nie chciałam psuć wam zabawy ._. (ale wiecie... biznes to biznes :trollface:) ]

Link do komentarza

Dobra po kolei:1. Godzinę możemy ustalić,nie widzę problemu ja mam czas od 17 do max 22.W razie czego poproszę kogoś innego by rozpoczął event,najwyżej dołącze później. 2.Imka nie zepsuła zabawy.Razem z Cygnusem mamy własne plany których wam nie zdradzę.Powiem tylko tyle,że wszystko idzie tak jak powinno. 3.Witaj wśród załogi Gost! 4.Dostałem razem 2 propozycje flag.Zaraz je wrzucę. @Edit: Wrzucone.Teraz głosujcie którą wolicie. @Down Uciekłaś,wszystko jest tak jak było i zapamiętaj: Gdy jakiś post przestaje mieć sens co do ogólnego tematu to dobrze jest go usunąć żeby tematu nie zaśmiecał

Link do komentarza

Eh...w sumie i tak miałem to napisać: Podczas mojej nieobecności/snu na statek włamał się szpieg,złapaliśmy go lecz gdy ruszyliśmy na pierwszą wyspę (tylko część z nas-reszta chyba wciąż spita była) udało jej się uciec.Na rzeczony ląd ruszyliśmy w poszukiwaniu fragmentu broni zdolnej zabić Lewiatana. Na wyspie napotkaliśmy spore hordy złych syren i przebijając się przez nie udało nam się dostać w miejsca w miarę bezpieczne.Niestety rozdzieliliśmy się.W tym czasie statek cały czas był atakowany przez syreny a broniły go tylko Estherenn,Ewi i Eliza (z niewielką pomocą randomowych majtków).Kapitan wystrzelił z niewielkiej armatki ukrytej w protezie ręki w niebo dając sygnał załodze gdzie go znajdą.Zjawili się wszyscy poza Ihnesem którego porwały syreny.Podczas poszukiwań ranny kapitan stracił przytomność.W tym momencie przerwaliśmy bo wszyscy musieli iść. @Down Um...u mnie pisze 80 xD

Link do komentarza

No to czekamy jeszcze na Ihnesa(obecnie główny protagonista naszej opowieści :P ),Elizę(z nią to całkiem niewiadomo,może będzie może nie :rainderp:),Estherenn i Ewi. @Edit-Eliza jest.Spoko. @Down. Eh...co? Ah...(odkłada tobołek podróżny)...eee..oczywiście! Musimy go ratować! Przecież jest jednym z nas!(Poza tym bez sternika daleko nie popłyniemy xD). A na poważnie: Najpierw czekamy na resztę.Potem kontynuujemy zabawę.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...