Skocz do zawartości

"Magia nie jest tylko dla jednorożców" Nightmare


Wizio

Recommended Posts

. Po zakupie swojej różdżki i zamieszkaniu w samotnej chatce na skraju Everfree zaczęłaś ćwiczyć magię jak jeszcze nigdy. Możesz tak udowodnić, iż nie tylko jednorożce znają się na tym fachu.

***

. Budzisz się rano w swoim domku. Nie jest on duży ani mały. Ma kuchnię, łazienkę, 2 sypialnie oraz salon. Nastał już ranek i ptaszki śpiewają na zewnątrz. Masz zamiar poćwiczyć jak zawszę, lecz musisz się ogarnąć i coś zjeść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Chwyciłam różdżkę z szafki nocnej i przywołałam nią jabłko. Do tej pory zastanawiam się po co mi dwie sypialnie, skoro mieszkam sama. W łazience wzięłam szybki prysznic i wyszczotkowałam grzywę. Czas się zabrać za jakąś robotę... Poleciałam do miasta, po drodze wyczarowując kilka błyskawic w ramach ćwiczeń. Sklepy z eliksirami, zwierzaki z najdalszych krain... wszystko było zajęte. Już miałam iść, kiedy zobaczyłam ogłoszenie wiszące na ścianie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz nauczyć się czarować?? Przybądź jutro o godzinie 15.30 do Szkoły magicznej w Canterlot.

Na około plakatu stoi wiele młodych jednorożców z rozmarzonymi minami. Jeśli chcesz się przyłączyć to będziesz musiała stawić im czoło.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No co? - uniosłam różdżkę. Błyskawica została przez nią wchłonięta, a ogłoszenie zawisło kilka centymetrów nad nią. Błyskawica otoczyła je i przypaliła rąbki. Papier opadł na ziemię. - Gapicie się na mnie, jakbym nie miała szans na przejście egzaminu wstępnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ląduje na przeciwko ciebie. Okazuje się być to pegaz. Jest umaszczenia czerwonego z żółtą grzywą i krótkim ogonem. Jego oczy są koloru pomarańczowego. - Cześć. Nic ci się nie stało?? Prawię w ciebie wleciałem i zobaczyłem, że lecisz w dół. Myślałem, że spadasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...