Skocz do zawartości

"Magia nie jest tylko dla jednorożców" Nightmare


Wizio

Recommended Posts

Każdy stał w osłupieniu. Nikt nie mógł wydusić słowa z siebie. Nawet dyrektor był zaskoczony pokazem magii. I to pokazem magii przez pegaza. - A więc Panno Elektric jak myśli pani jaki werdykt?? - Powiedział zimnym głosem bez żadnych emocji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Myślę, że... zdałam. Wszyscy pokazywali różne sztuczki, ale większość wybiegła stąd z płaczem. Więc wybrałam lód, ogień i mój talent elektryczność. Zwykle wybieram te, ponieważ mi najlepiej wychodzą. Ale zrozumiem, jeśli to was nie zadowoliło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canterlot było duże. Hoteli nie brakowało. Idąc przez miasto mijałaś hotel za hotelem. Nie było niczego w twoim typie. Nagle jednak jeden budynek przykuł twoją uwagę. Był to hotel "Błyskawica". Był duży i zapewniał tory do ćwiczeń co pomoże ci się rozluźnić przed jutrzejszym dniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canterlot było duże. Hoteli nie brakowało.

Idąc przez miasto mijałaś hotel za hotelem. Nie było niczego w twoim typie. Nagle jednak jeden budynek przykuł twoją uwagę. Był to hotel "Błyskawica". Był duży i zapewniał tory do ćwiczeń co pomoże ci się rozluźnić przed jutrzejszym dniem.

Natychmiast weszłam do środka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...