Skocz do zawartości

"Magia nie jest tylko dla jednorożców" Nightmare


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Czułaś jakby amulet był przeklęty. Wiedziałaś, że jest niebezpieczny i trzeba go zniszczyć bądź dać ekspertowi.

***

Obudziłaś się następnego dnia. Sen nie przyniósł ci ukojenia i byłaś nadal wykończona, lecz dziś Szkoła Magii miała przyjmować nowych uczniów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 minutach byłaś na miejscu. Przed budynkiem stały już młode jednorożce z rodzicami. *** Po chwili z budynku wychodzi Biały jednorożec o czarnej grzywie. - To jak moi mili jesteście gotowi by nauczyć się czarować i dołączyć do naszej szkoły?? - Zapytał miłym głosem. - Taaaaaaak! - Wykrzyczały łącznie jednorożce - To wejdźcie do budynku. - Wszystkie jednoroże zaczęły wchodzić do szkoły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc przez salę kucyki dziwne na ciebie patrzyli. Podążałaś razem z grupą jednorożców, które miały dostać się do bardzo dobrej szkoły. Po pewnym czasie wszystkie młode jednorożce stanęły przed drzwiami oddzielającymi was od wielkiej sali. Wszyscy byli zdenerwowani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< I ponownie. Nie możesz wiedzieć czy zwracały na ciebie uwagę bo nie napisałem tego. Ale ten OSTATNI raz niech ci będzie.> - Witajcie zgromadzone jednorożce i - Dyrektor spojrzał na ciebie dziwnym wzrokiem. - pegazie. - dokończył. - Dzisiaj pokażecie nam co umiecie i kto wie może to właśnie wy będziecie uczniami tej szkoły. Napiszcie na kartkach swoje imiona i wrzucie je do urny. Będziemy wybierać was losowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylosował jakiegoś jednorożca. Ten wyszedł na środek i pokazał lewitację wody. Szybko spotkał się z odmową i wybiegł z płaczem z sali. *** Po pewnym czasie przeszło tylko 5 jednorożców. Cała reszta oblała i się nie dostała. - I ostatni czas na ostatnią kandydatkę. Elektric Light proszona na pokaz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ElectricLight>

Dobra, czas na wejście. Przełknęłam ślinę i weszłam na podium. Skupiłam się i zaczęłam robić to co na treningach. Najpierw spojrzałam na dyrektora i zapamiętałam każdy szczegół jego wyglądu. Powoli zaczęłam tworzyć lodowy blok wielkości kuca. Potem wysłałam kilka płomyków, które stopiły niepotrzebny lód zostawiając kształt bezgrzywego kuca. Potem wysłałam do dzieła mój talent: elektryczność. Błyskawice szybko dopracowały najdrobniejsze szczegóły w rzeźbie. Na koniec przywiązały się do szyi i zadu, tworząc elektryczną grzywę i ogon. Spojrzałam na efekty. Stała przede mną lodowa rzeźba w kształcie kuca stojącego dęba z elektryczną, powiewającą grzywą. Nie byle jakiego kuca. Dyrektora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...