Skocz do zawartości

"Magia nie jest tylko dla jednorożców" Nightmare


Wizio

Recommended Posts

< 15 (prawie 16 ) ... ^_^ >

Razem z dyrektorem kroczyłaś pałacowymi korytarzami. Były one szerokie i zdobione kolumnami itp. Po chwili doszliście do drzwi prowadzących was do sali tronowej.

- Gotowa? - zapytał dyrektor patrząc w twoją stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wzięłam wdech i wyobraziłam sobie, że to moje urodziny. Weszłam za dyrektorem do sali tronowej, już opanowana.


serio, cie te r34 nie dziwi? Zagraj w Banned from... (pełnej nazwy nie podam, bo jakiś nieodpowiedni widz wejdzie i będę musiała płacić za choroby umysłu (:pinkie4:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Z czym ty dziewczyno do mnie idziesz? BFE przeszedłem ponad 100 razy. Śledzę na okrągło nowe Aktualizacje :rainderp: >

Na tronie siedziały dwie księżniczki. Celestia i Luna. Pierwsza księżniczka wstała i podeszła do dyrektora, który szeptem jej coś tłumaczył. Po chwili Celestia podeszła do ciebie.

- Mogę zobaczyć ten amulet?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Tak widziałem. TO ma być sposób dostania się do pałacu w aktualizacji 1.5 ale dlaczego gadamy o tym w ogólnodostępnej sesji? :facehoof: >

Księżniczka uśmiechnęła się i zabrała klosz magią. Wyjęła z niego amulet i obejrzała go dokładnie.

- Gdzie i w jakich okolicznościach go znalazłaś? - zapytała trochę twardym głosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wat: to jest 1.5?


- Ćwiczyłam magię w lesie Everfree i nagle usłyszałam dziwny dźwięk. Stawał się coraz mocniejszy i trudniejszy do zniesienia, więc wysłałam błyskawicę do jego źródła. Rozległ się krzyk bólu, a potem wszystko ucichło. Kiedy odgarnęłam gałęzie, na jednej wisiał ten amulet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Tak widziałem. Po części to trochę moja wina >

Dyrektor zamienił jeszcze kilka słów z księżniczką i udał się w twoją stronę.

- Jesteś wola. Zwolnię cię dzisiaj z lekcji i możesz lecieć do domu - powiedziała podchodząc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dziękuję. Do widzenia. - powiedziałam i wyszłam z sali. Kiedy opuściłam zamek, wybuchłam i poleciałam do lasu Everfree. Musiałam zmierzyć się w bitwie z jakimś stworem. To było GORSZE niż zdjęcia do r34.


Po części moja (1. Założyłam świat, 2. Zapomniałam odświeżyć sobie regulamin w mózgu) po części... pewnej osoby, której nicku nie podam, bo nie jestem takim chamem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...