Skocz do zawartości

Odcinek 14: The Last Roundup (Ostatnia Gonitwa)


Lukiner

Recommended Posts

Odcinek jest wręcz genialny, jak też można wyczytać w poprzednich wypowiedziach. Mimo, że Derpy w końcu dostała głos nie podoba mi się on ani trochę... A poza tym dużo śmiechu dzięki Pinki i ta wzruszająca przemowa Fluttershy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie no bez jaj... padłem jak AJ pękła przez pinkie no ale w sumie się jej nie dziwie kto by to wytrzymał ?!! chim cherry cherry changa chim cherry cherry changa chim cherry cherry changa ... JA bym dostał świra. Co prawda nie przepadam za Rarity ale nawet jej nie życzył bym takiego zakończenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek zaliczam do mojego TOP10 - świetny po prostu, sporo smaczków (vide nawiązanie do "I love Lucy", klasyki amerykańskiej komedii) i .... zaskoczę Was - DERPY :D Może nie jest taka jak ją sobie wyobrażałem, jednak jej działania ida w parze ze spojrzeniem. Niemniej - w sumie to była słodka. Co jeszcze mi się spodobało... najbardziej chyba Pinkie. Ona zawładnęła w tym odcinku. Jak ktoś wcześniej wspomniał - mimika, pomysły i słowotok. Nie zapominając o Potrzebie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

kraina kwitnących wiśni applejack powinna wziąć derpy to jest CIEŻKA ARTYLERIA BUHAHAHAHAHAHAHAHA zniszczyła by całe ponywill a nawet canterlot hahahahaahahah derpy = władza zniszczenie i totalna rozwałka sami widzicie co zrobiła z ratuszem w skrócie NMPG niszczyć miarzdzyć palić grabić hahaaahahahahahha nawet RD nie dala z nią rady a co dopiero reszta SUPER ODCINEK 10/10:omnom:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja miałabym tylko jedyny powód,aby uciekać tak przed przyjaciółkami aż z miasta.

Dołączona grafika

Gdybym się (nieszczęśliwie) zakochała i bym im nie chciała powiedzieć,ale żeby uciekać z powodu niewygranych zawodów? Oczywiście cieszył mnie fakt,że pojawiła się nasza ukochana Derpy!

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chimicherry, Cherrychanga? Chimicherry, Cherrychanga? Chimicherry, Cherrychanga? Plusy: -Derpy. LOL Tego się nie spodziewałem, że weźmie udział w serialu. Wyszła bardzo dobrze. Głos jest dziwny, ale świetnie wyszło to, jak ona mówi. -Pinkie w całym odcinku. Wyszła naprawę świetnie. Przez cały czas rwałem boki ze śmiechu. Od dawna nie była tak dobra. -Scena w sadzie. Cherrychanga, Chimicherry, Chimicherrychanga, pickle barrel, kumquat HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA

-Tak mnie to rozwaliło, że aż byłem w kawałkach. Należy do elity najlepszych momentów. -Scena podczas pościgu. Znowu Pinkie wymiata. -Scena z Pinkie i Rarity pod sam koniec. Chimicherry, or Cherrychanga? Chimicherry, Cherrychanga? Chimicherry, Cherrychanga? Chimicherry, Cherrychanga? Chimicherry, Cherrychanga? HAHAHAHAHAHHAHAAHA -Mimo że mała ilość, to naprawdę świetnych momentów: ~Burmistrz domagająca się pieniędzy :) ~Scena z listonoszem. Padłem ~RD z zatyczkami na uszy, trzyma Pinkie zakrywając jej usta, a ta ciągle próbuje coś mówić. :D Jakby to była jakaś broń. ~Pinkie: "Rarity, łap mnie", wyskakuję I SRU! Pinkie wyrzuca Rarity z wózka. HAHAAHHAHAAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAH Minusy: -Nie mam nic do Derpy, była świetna ale..... Bardziej ją wolałem, gdy nagle się pojawiała gdzieś jak np: w May the Best Pet Win była w kurniku, Sweet and Elite podczas piosenki, Secret of my Excess wylazła ze studni lub w Hearth's Warming Eve wylazła z za kurtyny, niż gada. Jak dla mnie jest to trochę lekka przesada. -Przed tą sceną w sadzie było trochę nudno. Ocena:8/10 Odcinek świetny. Pinkie mnie zmiażdżyła, a te 3 sceny, w sadzie, podczas pościgu oraz końcówka, były epickie do szpiku kości. Od "YOU PINKIE PROMISED!" boli mnie brzuch ze śmiechu. A co do Derpy... napisałem, co o tym myślę. Jest też jakaś taka ciekawostka, że ta baba w tym miasteczku, jest nawiązana do jakieś burdelu. Podobno sama nazwa jest nawiązaniem, :O, to że AJ "szuka pieniędzy" :OOO, i że potrzebuje kucyków z "szybkimi kopytami i silnymi grzbietami" :OOOOOOOO. I TO MA BYĆ BAJKA DLA DZIECI?!?!?!?!?!?!?!?!??!? Aż mi szczęka opadła, jak usłyszałem o tym nawiązaniu. Chyba nawet usłyszałem to gdzieś na tym forum, ale nie mam pewności. I jeszcze na koniec dam :) Chimicherry, Cherrychanga? Chimicherry, Cherrychanga? Chimicherry, Cherrychanga?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest z dubbingiem PL :

http://www.youtube.com/watch?v=QjlyAfbim-Y&feature=plcp

Cóż tu powiedzieć...odcinek dobry i to bardzo.Głos Derpy trochę nie pasuje ale mi i tak przypadł do gustu ;)Bardzo mi się spodobało: -Burmistrz ,rozkazująca AJ przywieść pieniądze, -PINKIE PIE!, -Scena z listonoszem, -Pinkie Pie i "Wiśnioczanga,czimiwiśnia,kunkfat,korniszony i zmiksowana z czimiczngą wiśnioczanga", -"Pinkiesłowo", -"Wycieczka" Rarity i Pinkie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...