Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

Nie wiedziałem co myśleć... jakaś cząstka mnie chciała okazać do Smoothy uczucia ale inna część mówią że uważałem Somadę za jedyną i tak powinno być chociaż ta nigdy mnie nie kochała, a inna część mnie... myślała o... Applejack... nie wiedziałem co myśleć... ciągle siedziałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Smoothy również milczała i siedziała tak z tobą w tej samej pozycji nawet się nie ruszając tylko trzymając ciągle głowę na twoim ramieniu.Nie wiadomo co mogło chodzić jej po głowie, lecz było również wiadome, iż się tego na razie nie dowiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cóż... często miewałam takie uczycie jak byłam... złodziejką i bandytką... Nikt nigdy nie powiedział, iż zapomnienie o tym będzie trudne, lecz trzeba się starać ze wszystkich sił i robić wszystko aby nie dopuścić myśli o przeszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była ona kompletnie zaskoczona i sama nie wiedziała co o tym myśleć. Po chwili jednak odwzajemniła pocałunek, lecz po kilku sekundach go przerwała.

- Czy... ty na prawdę tego chcesz? - zapytała woląc się upewnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Tak... wcześniej kochałem klacz o imieniu Somada ale ona złamała mi serce gdyż każde jej słowo było kłamstwem. Potem zobaczyłem że kocha mnie Applejack. Towarzyszka w moich ostatnich dniach starego życia. Zaczynam nowe życie odrzucając niemal wszystko co było ze starego życia. I tak chyba by to nie wyszło. Sprawiałem że pochłaniała ją wojna. Oni trzymali Arrowa... ale nie trzymają już Heavena.

Po tych słowach przybliżyłem się do Smoothy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...